disco trx4
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 09.12.2018 14:41

vypínání elektra

zdravím, asi před měsícem jsem dával silnější servo a k tomu externí BEC, do teď auto jezdilo v pohodě ale dnes jsem zapojil baterku, vyjel a asi po minutě se vše vyplo a pouze zeleně blikal regulátor (papír od něj jsem někam schoval tak nevím co to znamená), vyměnil jsem baterku a zase minutu jelo, zatím mám víc utrpení než zábavy tak se to snad brzy změní :-(
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: vypínání elektra

Pokud bliká zelená, nemá regulátor signál a nebo není na vysílačce nastaven neutrál. Vypadá to na ztrátu signálu, protože pokud je servo napojené na externí BEC a přijímač by přijímal signál, tak by aspoň fungovalo servo řízení ( pokud by byl problém s regulátorem ).
disco trx4
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 09.12.2018 14:41

Re: vypínání elektra

když to vypadne tak BEC zhasne, je na něm dioda (modře svítí)
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: vypínání elektra

Do regulátoru jde šťáva a jen tam - reglec si bere napájení z pohonné baterky. Jestliže je přijímač napájený z toho externího BECu, tak by tomu odpovídalo to, že přijímač není pod proudem a nemůže posílat signál do regulátoru, který se podle toho chová.
Nejspíš bych hledal závadu v utrženém kabelu, špatně připájeném konektoru ... prostě nějakou mechanickou závadu na drátech.
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: vypínání elektra

Zkontroluj baterky ve vysilacce, kdyz jsou slabsi, tak si to dela co chce, dnes se mi to stalo
disco trx4
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 09.12.2018 14:41

Re: vypínání elektra

kouknu a vyzkousim, diky za rady :YOP:

Zpět na „Traxxas TRX4“