Uživatelský avatar
miras-trx
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 27.06.2018 22:59
Bydliště: Opava

TRX-6

Asi už hodně z Vás vidělo novinku od Traxxasu s názvem TRX-6 Mercedes-Benz G63 AMG 6x6
A tak se ptám, je už někdo majitelem této 6ti kolé bestie???
https://www.astramodel.cz/cz/blog/trx-6-g63/
Actual: TRX-6 Mercedes G63 AMG 6x6
Ex: TRX-4 ADVENTURE
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: TRX-6

Je to nádhera ( stejně jako TRX-4 ), ale moc doufám, že vyjde také TRX-8 a to bych se pak neudržel a rozbil prasátko.
Uživatelský avatar
miras-trx
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 27.06.2018 22:59
Bydliště: Opava

Re: TRX-6

Tak já už to nevydžel a objednal černé TRX-6 G63. Chudák ježíšek, se trošku prohne :-D
Actual: TRX-6 Mercedes G63 AMG 6x6
Ex: TRX-4 ADVENTURE
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: TRX-6

...
Naposledy upravil(a) Max dne 29.11.2019 22:54, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: TRX-6

Jakoukoliv zmínku o použití CC01 podvozku (a dokonce v "tuningu") v současné éře hyper super podvozků osobně vítám.
A Tobě Maxi teda tleskám. :FINE:
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: TRX-6

...
Naposledy upravil(a) Max dne 29.11.2019 22:54, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: TRX-6

Každý takto zhotovený model, ať už je z podvozku CC-01 nebo Traxxas, zasluhuje pozornost. Pečlivě a promyšleně předělaný podvozek CC-01 má větší hodnotu, jak odfláknutá konverze i toho nejnej podvozku. Spíš naopak: podařená konverze CC-01 je zajímavější v tom, že stavitel musel vynaložit mnohem větší úsilí, znalosti a dovednosti, protože upravit CC-01 je mnohem náročnější ( aby to dobře funguvalo ), jak úprava těch moderních speciálů.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: TRX-6

Stále nefunguje info email o nových příspěvcích. :evil:

Sorry za snad poslední OT v tomto příspěvku:
Díky za tvůj názor a příspěvek. 8)
Naposledy upravil(a) Max dne 29.11.2019 22:53, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
miras-trx
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 27.06.2018 22:59
Bydliště: Opava

Re: TRX-6

A je to tady, "prcek" už je doma, teď už jen vydržet do 24.12..Musím říct, že schovat někde krabici, která měří skoro 80cm, není žádná sranda. :-D
Obrázek
Actual: TRX-6 Mercedes G63 AMG 6x6
Ex: TRX-4 ADVENTURE
Uživatelský avatar
miras-trx
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 27.06.2018 22:59
Bydliště: Opava

Re: TRX-6

Co se týče úprav a stavby vlastních podvozků, tak to já bych opravdu nezvládnul a smekám před každým modelářem s velkým "M", který je schopen něco takového, opravdu klobouk dolů.

To: Max
s TRX je to asi jiné, hodně lidí s tím jezdí a je spokojeno, na bazarech jsem tyto auta moc neviděl, když jsem dal na bazar to mé, tak bylo za tři dny pryč.Traxxasu se pvedlo něco, co asi ani nečekali, že by takhle dobře mohlo dopadnout.Přeci jen to byl první expediční model a hned takový trhák, já jim :hura: .

Někdo zkrátka má čas a um si něco postavit, nebo zcela předělat a jiný si to musí koupit, protože není tak šikovný, nebo trpělivý, nebo jen nemá tolik času. Ale nadšení z výsledku budou bezesporu oba a jízdu si užijí tak, či tak.
Actual: TRX-6 Mercedes G63 AMG 6x6
Ex: TRX-4 ADVENTURE
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: TRX-6

Hodně rád bych také takovou krabici schovával a klidně ne jednu ! :OK:
Traxxas s podvozkem TRX trefil do černého - rozhodně je to jeden z nejlepších podvozků, co se kdy podařilo vyrobit. Docela by mě zajímalo, kolik jich za rok prodají.
Je jasné, že mnoho autíček je lepší koupit, než vyrobit. Technologie výroby a materiály se dostaly už tak daleko, že mnoho věcí se doma vyrobit nedá, nehledě na to, že výroba dílů podvozku vyžaduje velké množství drahých strojů a nářadí a ne každý na to má peníze, místo a schopnosti. Spíš je problém v tom, jak se kdo dokáže o ten podvozek starat a udržovat ho v perfektním stavu. A tady už nejde o peníze, ale čistě jen o pečlivost a ten pravý modelářský přístup.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: TRX-6

miras-trx - pěkný dárek pod stromeček. :OK: Ať ti dlouho a dobře slouží a jsi spokojený. To je hodně velká krabice.
Naposledy upravil(a) Max dne 29.11.2019 22:52, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TRX-6

Ja som to pozeral na predajni. trosku som to aj osahal a moje prve dojmy su trochu zmiesane. Aj napriek tomu, ake je to dlhe, tak vedla defendera to vizera byt mensia mierka o dost. Co sa tyka karoserie, tak je pekne spravena, ma vychytavky, aby nelingala. Je na nej plno detailov. Co sa mi nepacije, ze kazde svetlo je uchytene skrz srubkou. Pneu su dost makke, ale velku vysku nemaju, kedze su to 2.2 vo velkosti 1.9. Vrchne linky su tensie ako klby, linky su celkovo brutalne dlhe. Prizenie je tuhe a ma relativne maly chod oproti TRX4 ( aspon sa mi to tak zda ), co by mu mohlo pomahat pri bocnom naklone. Ram je velmi tuhy, a je tam kopec miesta a vela relativne rovnej plochy. Mato vsade osvetlenie. Rejd na tom bude strasny, ale na dlzku primerany pri otvorenych diferakoch. Mozno by mu pomohlo mat zadnu napravu riesenu ako nakladne auta, kde sa da naprava dat hore, alebo natacat.
Tu je dovod, preco si myslim, ze bude to super do blata a piesku: stycna plocha je o 50% vacsia, zabera viac kolies a nezapada to do razvoru TRX4. nevyhodou je ta dlzka, na kamenoch to ostane vysiet na plno miestach vdaka vyfukom a neobratnosti.
Ale co sa tyka vyzoru, tak je to asi najkrajsi TRX na trhu co sa tyka detailov. Ta cena je brutal, najma ak niekto este nema nic o TRX a budde dokupovat baterky, nabijacku a BT modul. Ale povedzme si, su aj drahsie modely.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: TRX-6

linky su celkovo brutalne dlhe
ktery linky myslis ? co jsem to tak studoval v rozkresech, tak to ma stejnej rozvor jako trx4 defender + posledni naprava
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
miras-trx
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 27.06.2018 22:59
Bydliště: Opava

Re: TRX-6

To: pera2008

na youtube je hodně videjí se srovnáním TRX-6 vs TRX-4 a jiné expediční káry, prokoukal jsem toho dost a vždy jsem nabyl dojmu, že 6 kol má opravdu něco do sebe.
A ty doplňky co se dají koupit, nádhera.
Obrázek
Actual: TRX-6 Mercedes G63 AMG 6x6
Ex: TRX-4 ADVENTURE

Zpět na „Traxxas TRX4“