Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

Víc takových víkendu a budu šťastný modelář Ondra.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

Co tak asi napsat? ... historicky první víkendové RC AST je za nama.

Páteční "otvíračka" Kokořína proběhla na jedničku a rumy vsech druhu od Havana až po plachetničku se mixovaly s legendární RC kolou a s letosní novinkou v podobe coly vanilkové :-D

sobotní C1+C2 byla opět ... lehká ... opět těžká ... snad zabavná .. a snad také i jiná než v letech minulých.

úmrtnost na prvním závodě v podobě DNF (did not finished - nedojel) byla v celku velká a našli se i tací, kteří skončili po první brance :-( .. inu drsný Kokořín :-D ukázal své a pohostil 29 startujících v C1 a C2 :YOP:

více pokecu o letošním Kokořínském RC AST bude na RC.305!

A i ty výsledky doplníme co nevidet!

se 110% jistotou muzu prohlasit, že AST na Kokoříně bude i v roce 2018! :hura: (..snad nás neomrzí)

k sobotě tedy snad jen ještě jedno pozitivum a jedno negativum.

pozitivní alespon z mé strany je nová dohoda se sponzory, kdy jsme ve většině přestopili na model poukazů. Výherce si tedy svobodně a dle svého přání může v podstate vybrat svoji výhru .. a to je v celku cool ne? :YOP: .. takže ještě jednou obrovské díky sponzorum, kteří nám v této podobě zpříjemňují náš AST!! ...

No a negativum? ... trosku cloveka .. a hlavne tedy me jakožto organizátora zamrzí, když závodníci nevydrží až do vyhlašení .. jednak přijdou o nejakou to tombolu .. ale to je asi až ta druhá věc... myslím, že na vyhlášení by měl bez rozmyslu počkat každý závodník. A je asi jedno jestli skončil s milionem bodů nebo jestli, nedojel zavod nebo nevím co... je to skoda a trochu me to mrzí :-[

Tady jedno video v "TOPU" od Pryska :hura:

[youtube]oA8XkmqV6Qs[/youtube]


jo a mám vás pozdravovat od vedoucí kempu! těší se na přísti rok.. prý mají nové srací boudy! :FINE: :-D .. tak pro příště

Nedělní C3 nechám zhodnotit svého pobočníka .. teda sorry voe ... ředitele C3 :-D ....
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

Já jsem z celého třídenního festivalu nadstandardně obšťastněn, takhle si prostě představuju modelářsky nabitý víkend. Díky všem zúčastněným a především těm, co kempovali a podíleli se na prvotřídní zábavě na úrovni po celé tři dny a těm, co samozřejmě pomáhali se všelijakými organizátorskými záležitostmi.

Kokořín mě mile překvapil a prvotní lehké obavy z toho, že zde nebude dostatečně adekvátní terén na historicky první závod C3 v ČR, jsme úspěšně zažehnali. Přesně takto by měly být a v budoucnu i budou tratě koncipovány a mělo to řek bych slušnou vypovídající hodnotu o tom, jak chceme tyto závody pojmout. Trophy sekce byly opravdu trophy v pravém slova smyslu a těžké dlouhé výjezdy a proložené rychlými přejezdy je přesně to, co jsme chtěli vytvořit a rozhodně bychom se nemuseli stydět ani ve srovnání s rakouskými závody. Trialové sekce (pojem TRIAL je zde trochu zavádějící a ne zcela přesně odpovídající) rozhodně nebyly jednoduché a potrápili každého. Technika dostala pokouřit a nejeden jezdec opravoval. Některým se závod líbil moc, jiní byli trochu rozladění … není to pro každého, ale své zájemce si jistě najde a udrží a věřím, že se budou přidávat další. Do závodu nastoupilo osm jezdců a jeden odstoupil díky technickým problémům.

Motivací pro další zájemce by mohl být fakt, že příjemným překvapením se stal Jirka Ungr mladší a co by cétrojkou naprosto neposkvrněný jezdec ihned v prvním závodě zvítězil, dokonce s autem bez digu. C3 neodpouští žádnou chybu a Jiří podal nejstabilnější výkon bez výraznějších výkyvů, což mu přineslo první místo i přestože nebyl nejlepším jezdcem ani v trophy, ani v trial sekcích.

Takže gratulace nejlepším a na dalším závodě doufám v hojnějším počtu, potenciál velmi slušné zábavy mají tyto závody určitě velký …. Čus ŘEDITEL (ten jediný a skutečný) 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

...ale jo, bylo to fajn...asi dík jako...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

To video ze soboty je opravdu nádherné :FINE: :FINE: :FINE: Terény na Kokořínsku opět nezklamaly, jsou místy opravdu krásné.
Závod C3 byl pro mě jako diváka velmi zdařilý, zvlášť trial sekce se mi hodně líbily. Takže za mě kluci stavíte super tratě a třeba někdy v menší kategorii zazávodí i naše Banda :OK:
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

Bylo to super. Sice jsem cestou na AST málem usnul, ale dorazil jsem a pěkně jsem si to užil. Jak páteční večer, tak sobotní závod. Organizátorům díky moc. No a taky jsem konečně vyhrál
Obrázek
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
jirka.813
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 05.11.2012 18:01
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

sWiNe píše:
Motivací pro další zájemce by mohl být fakt, že příjemným překvapením se stal Jirka Ungr mladší a co by cétrojkou naprosto neposkvrněný jezdec ihned v prvním závodě zvítězil, dokonce s autem bez digu. C3 neodpouští žádnou chybu a Jiří podal nejstabilnější výkon bez výraznějších výkyvů, což mu přineslo první místo i přestože nebyl nejlepším jezdcem ani v trophy, ani v trial sekcích.

Takže gratulace nejlepším a na dalším závodě doufám v hojnějším počtu, potenciál velmi slušné zábavy mají tyto závody určitě velký …. Čus ŘEDITEL (ten jediný a skutečný) 8)


Nedělní závod byl pro nás velkým zážitkem s velkým Z, tohle jsme nečekali ani ve snu. 8o Přilákala nás zvědavost, vidět něco nového, vyzkoušet si to, no prostě si to zažít. Náš model vznikl z odložených (nepoužívaných) dílů + jsem něco málo na rychlo posháněl, vykuchal expedičku atd.., i na mé poměry v dost hektickém tempu a improvizoval jsem neuvěřitelným způsobem. Po týdnu proběhlo první testování, jestli se to vůbec rozjede, zatočí a udrží se na kolech. ;-) Aby toho nebylo málo, tak ještě padla vysílačka a honem jsem sháněl náhradu. Pak znovu rozebrat, upravit problematická místa, poskládat a bez tréningu rovnou na Kokořín. Když jsem viděl opravdové C3 speciály a tu naší popelku, tak jsem si moc šancí nedával :-( , ale při troše dobré vůle, štěstí a já nevím co ještě k tomu, to zas takový propadák nebyl. :HOPS: Model neoplývá rychlostí ani výkonem, zatáčí tak nějak průměrně, váhově to taky neni žádný extrém, no prostě skoro obyč auto s navijákem, nic víc.
Ještě jednou dík za bezva den. :FINE:
RC OFF ROAD PLZEŇ
youtube
kečup


,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

nějaký výsledky zde budou??
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: RC AST - Kokořín 27. - 28.5.2017

jojojo ,,, jeste cekam na foto od kluku aby to bylo jakoze "vystajlovany" :FINE:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/

Zpět na „RC Adventures Scale Trophy - 2017“