Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Offroad trial v Mrakolandu nultej rocnik:)

AKTUALNE:
Vysledky posledniho letosniho zavodu v Mrakolendu
15. PALI ...........708
14.Tjjack ..........594
13.Dragoun .......488
12.Wendis .........480
11.cendab .........474
10.Vašek s Lízou.341
9.BENY .............338
8.Tommys... .....296
7.Aviaro.............258
6.Mara126......... 230
5.Pepe ............. 220
4.mrak03... .......199
3.Adam ... .........198
2.Cmelak007......146
1.stiifii ...............118

VIDEO jak se u nas jezdi
http://www.youtube.com/watch?v=u8bmstd_-tc





Zdravim pratele…vzhledem k tomu ze na minulem poježdění v Líštanech v Mrakolendu sem postavil trial a celkem se to chytlo a bavilo… Budem pořádat… ehm …JAKOBY pořádat závody v offroad trialu… pravidla budou ty jediný správný to zn. Evropsky tak jak se jezdi mčr offroadtrial 1:1….s menšíma úprava který jsme provedly nebo ještě provedeme aby to bylo jedutelný pro naše měřítko.

Technický pravidla jsou jasný a to že nejsou žádný… upřímně tolik nás zas není….Jezdilo se toho hodně axík s lexankou i s abs kasnou , Mexial s defem , axik s T-rexama , Mex hilux , jelo i TAcko který si špatně nevedlo , dokonce Venom… a každej snad aspon jednou vyhrál nebo měl šanci vyhrát, každej má výhodu někde jinde…
edit tech. pravidel... auto musii vypadat jako offroad jako skutecna predloha neceho... minimalni je trugyna... Vyjimky se samosebou povolujii

Takže se pokusím stručně pravidla…
…Bude omlíkovaná sekce to jsme neměli ale je to v plánu aby se nejezdilo po celém areálu
…dotek nebo podjeti mlíka (hranice sekce) 5b. , přetrženi mlíka konec sekce
…uvnitř +/- 5 branek označených číslem…jedou se v pořadí čísel, určeným směrem, popředu
…dotek je hodnocen 5 body ,přejetí 25 trestnými body, neprojeti 50, couvání je shodné u všech za 3b.
…jezdec může atakovat pouze branku kterou právě zdolává kontakt s ostatními je konec sekce
…pro jedutelnost a zábavnost jsou dovoleny dva druhy zásahu… jeden je BOŽÍ RUKA která může auto postavit na kola, bude penalizováno body(asi 25) ,pouze jednou za sekci… druhy je POSADKA VOZU, která houpe autem ze strany na stranu pokud uvízne … jedním prstem a v nějaké uvěřitelné míře samozřejmě ,také jednou za sekci, nepenalizovano…
…nesprávné ukončení sekce je při kontaktu s jinou brankou než o kterou usilujete a to i pomyslnou spojnicí tyček… při v pořadí druhém zásahu boží ruky atp. popř. i při vypršení času
…při nesprávném ukončení sekce je jezdec penalizován 50b za každou dosud neprojetou branku včetně cíle…
…časový limit 5min pro sekci (nejezdilo se takže se bude testovat)
…nejméně trestných bodů ze sekcí vyhrává

Jsou to „závody“ pro zábavu budem rádi když přijedete si zajezdit a poměřit se, je to o zábavě takže zatim nečekejte ceny a poháry… Je to o přesnosti, taktice, citu jezdce,stesti a taky o nervech:D tak pokud Vás už nebaví bezcílné ježdění tady je možnost… aby bylo jasno tak Líštany u Loun
Naposledy upravil(a) stiifii dne 03.03.2012 18:14, celkem upraveno 14 x.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Ještě dodám že termín prvího ježdění je 1.října,je to týden před ještědem,vim že tenhle termín se kreje s Modelhobby,ale kdo se nechystá tam,mohl by se ukázat u nás,zatim to bude "nultej ročník",takže pokud bude pokulhávat organizace,tak to berte s nadhledem,ale budem se snažit to pro spokojenost všech připravit.
Chtěly by jsme namlíkovat alespon tři sekce,aby se nečekalo na jedno auto a nedělaly se fronty,no uvidíme,všichni jste vítáni.
A věřim že vás a vlastně všechny to bude bavit a bude sranda :-)
Akorát je to limitovaný šířkou branek,takže auta širší než zhruba 26cm bohužel neprojedou.
pokud si ještě vzpomenem na něco co jsme zapoměly napsat,tak to dodatečně dopíšem :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v MRAKOLENDU

už se těšim a už taky zbrojim tak to snad stihnu dodělat
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

stiifii: Závody mě sice nelákaj nějak, ale na výraz "JEDUTELNOST" by sis měl dát copyright :FINE:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

ted nevim jestli je lepsi tohle nebo JETELNOST. to zni taky divne.
Obrázek
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Kdyz tam jedu tak je to jedutelny a kdyz tam nevyjedu tak je to nevyjedutelny to da rozum do hrsti :lol:
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

stiifii ty seš správný hovádko boží,jinak už sem poladil TAčko a upravil mrakpuky a testnul to a ujde to(na to co je to za podvozek) tak sem připravenej a natěšenej
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Hezký...Speciála už mám skoro v kupě...teda až dojdou ještě nějaký díly...Myslim že sem to trochu přetechnizoval a nějak ve mě převládá pocit že to nebude fungovat ale je to fuck...tohle se dá jezdit se vším a je u toho nezkutečná legrace....Jenom ten traťovej rozhodčí je nějakej divnej... :twisted:
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

no jo, když on je jedutelnej nebo nevyjedutelnej ale to má od přírody(nebo po tobě)
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
dragoun
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 15.11.2010 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

nějak mě to na minulym ježdění v mrakolendu chytlo ale bohužel 1. čas nemám tak snad jindy
stiifii: pokud vím nultej ročník máme za sebou a ten jsem vyhrál já :tleskam: :HAPPY:
Axial SCX10 LR Discovery-momentálně kastle v jakési úpravě
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

dragoun píše:nějak mě to na minulym ježdění v mrakolendu chytlo ale bohužel 1. čas nemám tak snad jindy
stiifii: pokud vím nultej ročník máme za sebou a ten jsem vyhrál já :tleskam: :HAPPY:
nemachruj :lol:příště dostaneš na řiť :-D
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Nj my jezdily jeste celou nedeli... nultejch jeste bude :lol:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Vy paka,já myslel tim "nultej ročník" to že se poprvý pojede na body který se budou zapisovat a následně počítat :-)
A jestli si Dragoune myslíš že si vyhrál.... :D hjéééééé tak si na omylůůůůů :-DPoježdění trvalo dna dny a tys tam druhej den nebyl,takže ti den chybí,bodovalo se to dohromady :-D :-D :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak na tenhle ročnik se nedostanu jsem na modelhobby tak snad ten další :mrgreen: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Summi
Nově příchozí
Příspěvky: 94
Registrován: 29.12.2010 0:00
Bydliště: Sykořice

Rad bych se zucastnil trialu u mraka je to super ..ale zaroven se chci podivat na modelhobby :evil:

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“