Uživatelský avatar
Vlada
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: Kladno

Skinheadi bijí Romy. Opodál stojí hlouček policistů a nic nedělají. Bitka skončí, Romové leží na zemi, skini jdou na pivo. Nesmělý čumil se ptá policistů: Proč jste nic neudělali? Dostane odpověd: My jsme se nemohli rozhodnout, jestli pomáhat nebo chránit.
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

...policie - pomož si sám a chraň tě bůh... :mrgreen:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Žena poslala v den výročí svého muže do obchodu,aby koupil šneky a víno.Samozřejmě se muž cestou domů zastaví v hospodě na pivo.Najednou kouká a jsou 02:00 ráno.Starý jde domů ožralý jak hovado a tak si říká:"Ojoj,jak já to té mojí vysvětlím?" Před dveřmi dostane nápad:poskládá šneky za sebou s odstupem 20 cm,zazvoní,žena otevře,smrt v očích a chlap na to:"No pojďte Vy potvory líné,ještě 2 metry a jsme doma!"...
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

Lidová moudrost moderní doby: — Kdo se moc ptá, málo googlí. — Spam nechodí po horách, ale po lidech. — Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button. — Každý chvilku tahá torrent. — Všechno padá, co software má. — Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek. — Bez peněz do Apple Storu nelez! — Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne. — Co na srdci to na Facebooku. — Bez kódu nejsou koláče. — Všude dobře s WiFi nejlíp. — Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google. — Kdo chce kam, nabourá se tam. — Třikrát zálohuj a jednou formátuj!
sevntysiksforevr
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jedné noci dorazil kluk se svou dívkou k ní domů. U vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc a mladík začne být Pomalu vzrušený. Opře se dlaní o zeď, usměje se na ní a povídá: "Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?" Ona zděšeně odpovídá: "Zbláznil ses? Rodiče nás uvidí!" "Ale prosim tě! V tuhle hodinu?" Zubí se na ni. "Ne, prosim tě. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby nás přistihli?" ..............."Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!" "Ani náhodou, je to moc nebezpečné!" "Prosím, prosím, Moc tě miluji." Taky tě miluji, ale teď nemohu!" "Jasně, že můžeš. Prosim." "Ne,fakt nemohu." "Moc prosím. " Najednou se na schodech rozsvítí světlo a objeví se její mladší sestra v pyžamu s rozcuchanou hlavou a rozespalym hlasem povídá: "Taťka říká, že už ho mas vykouřit, nebo to mám udělat já. A máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama. Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
janqosvk
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 27.01.2011 0:00
Bydliště: PovažskaBystrica SVK

:lol: :lol: pride hitler do školy a pita sa deti co je za sviatok a deti otpovedaju mdddddddddddddddddd
Range Rover sport 1:14 on-road
Uživatelský avatar
janqosvk
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 27.01.2011 0:00
Bydliště: PovažskaBystrica SVK

hitler pride do koncentračneho taboru a je tam diskoteka a hitlar sa pita kto hra - dvojpasovi gulomet :lol:
Naposledy upravil(a) janqosvk dne 16.10.2011 12:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Manželský pár se rozhodne na chvíli uniknout tuhé zimě a strávit týden na jihu u moře. Z pracovních důvodů se stane, že manželka může odletět až o den později. Manžel odletí podle plánu. Po příjezdu se ubytuje v hotelovém pokoji, vytáhne svůj laptop a ihned posílá mail své ženě. Přihodí se mu ale hloupá chyba a při zadávaní e-mailové adresy vynechá jedno písmeno a mail se tak dostane do e-mailové ......schránky jedné vdovy, která právě uložila svého muže do hrobu. Vdova si právě pročítá svoji poštu, zda jí neprišla nějaká soustrastná vyjádření od přátel a známých... Ve chvíli, kdy její syn vstoupí do pokoje, žena už leží v bezvědomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítače, kde stojí:

Komu: Mé opuštěné ženě
Od: Tvého muže, který odešel dříve
Věc: Dorazil jsem

Nejdražší, právě jsem v pořádku dorazil. Už jsem se tu celkem zabydlel a vidím, že je vše připravené na Tvůj zítřejší příchod. Přeji Ti šťastnou cestu a čekám na Tebe. Miluji Tě, tvůj manžel.
P.S. Tady dole je po čertech horko!!!
:-D :-D :-D
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Slovenský smajlík :-€
Uživatelský avatar
janqosvk
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 27.01.2011 0:00
Bydliště: PovažskaBystrica SVK

:lol: :lol: :lol:
Range Rover sport 1:14 on-road
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa"
Maminka na to: " Žádnej pes nebude, pouští to chlupy,je to pořád
špinavý...nic"
Pepíček zase "Já chci psa"
Maminka :"Už jsem řekla,přej si cokoliv jiného,ale psa ne"
Pepíček : "Dobrá,tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a
tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí. Hraničí to s incestem,ale co pro
jednou se nic nestane."
Tak co mám dělat?"
Pepíček: "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do
postele a čekej"
Tak maminka vše udělá,leží a čeká.
V tom se rozrazí dveře doložnice,v nich stojí Pepíček v tátových
trenkách a povídá:
"Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Máme v práci veselo.... superváclav nám před budovu vzp vyklopil kupu hnoje :-D
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně, Vzala NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená. Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES. Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovy cigarety a čte: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, a byla spokojená. Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI.
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

:lol: :lol: :lol:
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

Adam62_cz píše:TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI.


Božeeeee :lol: :mrgreen:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz

Zpět na „FreeKec“