Já používám tuhle převodovku v CCčku již několik let a jsem s ní maximálně spokojen.

Jedná se o planetovou převodovku 6:1 spojenou s motorem MIG 400.Celý komplet je navržen tak,aby byla možná výměna za motory řady 540 bez jakýchkoliv úprav podvozku.Prostě se našroubuje místo původního motoru,který se dá kdykoliv vrátit zpět.

Používám ji v trialu v CCčku,TÁčku i TLku.Modelu umožňuje výrazně pomalejší jízdu,plynulejší rozjezd,do kopce má větší sílu a hlavně z kopce brzdí.To vše modelem o váze cca 2,2 kg.Další obrázky a rozměry převodovky zde:http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/4/4565/4565017_4bc33a692156384d16de5ba98756a6ee/images/IM000439.jpg
Na expedice je trochu pomalejší,ale není to zas až taková nevýhoda což se projevilo letos na Ještědu,kde jsem v terénu neměl problém.Pouze u přejezdů po asfaltových cestách se projevila menší rychlost modelu.K tomu brždění z kopce jsem zapoměl dodat,že to vše při sklonu cca 45°. :lol: Jízdní doba při použití baterie 850 mAh je něco přes hodinu.