Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

nevite nekdo, co s tou propojkou? kdyz programuju kartou, tak ji mam vytahnout a vratit do nejaky (jaky) pozice na provoz!?
Naposledy upravil(a) sosak dne 22.11.2011 20:23, celkem upraveno 1 x.
XRAY M18T
AXIAL SCX10 Honcho
GMADE GS01 KOMODO
Tamiya Stadium Blitzer
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

SOSAK: Nechci Ti kazit večer, ale... (no však víš)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Sosak... zkus navod :wink:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Propojka je jen k nastavení neutrálu a100%dopředu a zpátečky při prvním zapojení,jinak vše kartou,vysílačem
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

propojka taky urcuje ty nastaveny profily ne?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

jj propojkou nastavuješ profily, do kterých si můžeš dát různý nastavení. Já osobně jezdim bez toho jumperu ;-)
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Kos
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 24.08.2010 0:00
Bydliště: Jilemnice

tak taky jednu zkušenost, pravda starší. DSYS MD36DCR mi do BEC pustil plné napětí z napájecí aku 3SLiPol (přes 12V), tak že mi sbohem dalo i servo a přijímač. Výrobce mi reklamaci neuznal, že prý jsem BEC přetížil (bylo připojeno jedno standartni servo), ale kde jsou ty ochrany?
Další tentokrát MD46DCR s ůplně stejnou závadou mi tu leží, neboť se mi nechce znovu platit opravu.
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

BEC u těchto regulátorů,při přetížení (přehřátí) nevypíná ale bohužel rovnou shoří,což se u jiných značek nestává
to je ta ochrana?
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

cendab píše:Boriku jak píšeš tak jedna z reklamací asi byla ta Wendise...tam se závada nenašla...ale stiifii ho reklamoval taky s tím že v chladnu nenaskočil (Ještěd)...tato reklamace mu byla uznána a poslán nový....a ten na poslední akci zase přestal couvat...je znova poslán na reklamaci...no a ten samej den se oběvyli další dva problémy s chladnem....jeden opět Wedis....V té chvíli tam měl výrobce být....I když se k reklamacím staví příkladně tak přesto si myslím že my regulátory nekupujem kvůli tomu že se dobře reklamují ale kvůli tomu že fungují a nejsou s nima problémy....Ale jak teda zjišťuju tak je Hajzltým jedinej který tyto regly reklamuje....jestli to nebude teda náhodou obvzduším u nás na severu...pak už by pomohla jenom plynová mastička(teda jako maska)....Jinak nelze upřít že když fuguje tak jeho vlastnosti a možnosti nastavení jsou super.....



Jen chci k tomuhle podotknout že se jedná o dvě jiné závady na dvou regulátorech 32 a 56 ve dvou autech,
Takže pokud mi klapne sobotní expe.,budu doufat že bude mít dsys dobrou náladu a tojotu nebudu muset nosit.....
nebo si vezmu radši ten druhej do kapsy a ještě provázek,pokud se naserou oba tak tojotu alespon potáhnu za sebou
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Baterfly píše:... ale už tu nikdo nenapíše v jaký to má konfiguraci zapojený. Co tam má za baterky, co má za motor, co mu visí na BECu, jestli programoval regl jen pákou nebo kartou všechno, jaký má nastavený celkově parametry, jestli jezdí s propojkou nebo bez ...

Pod tohle se podepíši. Pokud se něco reklamuje, tak je záhodno uvést co nejvíc informací. Každý slušný výrobce pak má z čeho vycházet, nejen při řešení reklamace samotné, ale i pro vylepšování vlastností, nápravu chyb, atd. Vím, že každá reklamace je nepříjemná, ale buďme rádi, že se k tomu p. David staví čelem. Předpokládám, že stesky z tohoto vlákna se k němu dostanou a k něčemu pozitivnímu to povede. A držím mu palce (to každému slušnému českému malovýrobci), protože mám velmi silnou představu o tom, že něco u nás vymýšlet, vyrábět a prodávat za rozumnou cenu je opravdu o hubu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

cendab píše:.... přesto si myslím že my regulátory nekupujem kvůli tomu že se dobře reklamují ale kvůli tomu že fungují a nejsou s nima problémy....


Neznám člověka, který by rád chodil na poštu, balil balíčky, něco pracně demontoval z auta nebo lodě, někomu něco posílal a navíc to vše v určité míře nasranosti a vzteku, protože něco nefungovalo tak, jak má a nebo se něco podělalo v nejnevhodnější dobu a ještě do toho všeho vrážel navíc další peníze .... ale bohužel když už se něco takovýho stane, tak to poslání výrobci je ta nejschůdnější cesta, jak z toho vyjít pokud možno s co nejmenšími ztrátami.
Stejně tak i pro výrobce je nešťastné chodit neustále na poštu a vyřizovat tyto reklamace - to si snad každý dokáže představit, kolik ztrátového času to zabere.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Tak abych pravdu rekl dlouho sem mlcel a sledoval a vedel sem ze kdo vi tak vii...ale tedka teda napisu nejel sem JESTED regl byl super fungovala ale na jestedu byla zima cca 3? nahore snezilo ale ja ho nerozjel hodinu a pul na parkovisti ......sem zkousel proramovat ho ,prohmatavat kontakty apod... regl nejel...pak sem prisel ze se musi zahrat reklamoval jsem.... uspesne.....
dostal sem novy regl ktery najel 2hod? mozna 3 max at nezeru a prestal couvat... jen jak budu mit na postu tak ho posilam zpatky a doufam ze se tomu vyrobce postavi stejne a uzna reklamaci a posle novy nebo opraveny....jelikoz se to jiste stalo wendisovi ze proste necouval tak ocekavam opetovnou vymenu mimoto ze jezdim na rezerni parodii na regl a me to stoji i penize za postu ....a bohuzel uz i v duveru v regulator jako takovy...mrzi me to ale je to tak...a jsem si jisty ze to neni mnou ale regulatorem jelikoz nefunguje s jinym autem...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Pokud možno napiš co nejvíc podrobností kolem: jaký baterky, motor, vysílač a přijímač, převod, auto, ... prostě co nejvíc podrobností, aby se to dalo vyzkoušet v podobných podmínkách.
Uživatelský avatar
koudy
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 26.01.2011 0:00
Bydliště: Praha 4 Lhotka

Nechci prudit ale můj régl je v koši už jsem to s nervama nevydržel ale doma den před ježdění fungoval tak jak má, mám kartu vše nastaveno přijedu na trať a auto nic jenom zatáčelo po narážce že se musí zahřát ač jsem tomu nevěřil se povedlo auto rozhejbat do předu na zpátečku ani prd ale z přijímače signál še protože svítila zpátečka světelný modul dsys a po celý den se nepravidelně vypínal Radio lrp 24gh servo Vortex 15Kg motor tamya 32z baterka orion 5400 2s 7,4V se starší řadou jsem byl spokojen a neměl problém s používáním
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Borik píše:Pokud možno napiš co nejvíc podrobností kolem: jaký baterky, motor, vysílač a přijímač, převod, auto, ... prostě co nejvíc podrobností, aby se to dalo vyzkoušet v podobných podmínkách.

Napsal jsem ....neboj... i kontakt na me... ja nemam nic spec. na becu mam servo nic viic a regl nesel ani v aute celym jinym....nebo jako sel ale necouval.... je mi to hloupy posilat za dva tydny zpet vymeneny regl ale neda se nic delat...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „Pohony a regulátory“