Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Já nevím jeslti už to není o zvyku,ale mě ty Prowlery ke kastli neseděj.....ale nej průser je v tom,že se nevejdou ani pod samuraie :lol: a kola se doma hromaděj a hromaděj a už mám haldy disků...no co já s tím budu dělat to fakt nevím.....
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

noha píše:Ja kola se doma hromaděj a hromaděj a už mám haldy disků...no co já s tím budu dělat

Nohajz ty jsi hračička :wink: Máš to kuuuásný. Kdyby se ti doma kupili 4x HPI Vintage s SDI 1,9, tak bych projevil zájem :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Ani nebudeš snad věřit,ale tyhle.....TYHLE !!!!jsou jediný co doma nemám :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Nevěřim... to ti spíš uvěřim, že jsi si byl na zahradě právě uplácat sněhuláka Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No a myslíš, že já jsem axíka nedegradoval, když jsem ho z 2,2" dal na 1,9" ??? AHA?!? Ale tady řekli "SCALE" tak kudva o tém NEdiskutuju NOHA! :-)

Mě jakožto rýpalovi nedá a musím Ti krutě a nekopromisně zhanobit tu masku (ano tu, co si neudělal) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Není to možný prostě nemůůůůžůůůů dát menší khóla :cry: ..ale bude to v další projektu....bude to za děsný peníze ale bude to stát za to..aůle o tom až jindy....

Jinak jsem masku dodělal no jasná že jo jinak to vypadalo jak žigul :lol:
Vše doděláno a hlavně už mi to títííííí :
foto híííír : http://nohajz.rajce.idnes.cz/

Další serepetičky řeším za běhu tak snad už to dofinišuju hergott karel......
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

První vlna doplňků je na modelu.
Jak vidno sud piva ledabyle pohozen,ale nevyadne :lol: ....bomba s propanem pověšena...krásně se houpe při jízdě a taky kleště na střihání lan se hejbnou :lol: ....
Lana je samodomo výroba jakož i deka nahoře na zahrádce....ale to je brnkačka :D
Model si veze náhradní kardan,nějaký umaštěný lano neboco a jiné chujovinky....další fázi doplňků chystám....
http://nohajz.rajce.idnes.cz/Prkotinky/
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

8O blázen, blázen, hoďte na něj síť... :D :D :D

...vypadá to fajnově :D
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

No jako přemýšlím zda jsem tu správně na tomto webu jako toto.Má cenu tu něco ukazovat když tu jsou samí PÁNI MODELÁŘI ?
Jako se docela začínám stydět za ty svoje patvary co tu vobčas ukážu.
Jako pěkný no NOHA :wink: .Doufám že to bereš s sebou na výkendovku abych mohl ještě víc závidět :lol: .
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

No jako pekny to jo. :wink:

Premejslim, co budes delat s tim zebrikem. To jako kdyz se auto chyti do pasti na mamuty, tak z ni alespon vyleze ridic :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Díky kluci :D ...ale spousta věcí je koupenejch s modelařinou to nemá co dělat,ale určitě z prexe znáte,že je lepší vymejšlet kokůtkoviny na podvozku než přemejšlet nad tím kam do pr...dám ty kanystry? nebo ka tohle a tohle povsím? ....by mě vzal šlak :lol:

No Majku jinak žebřík právě proto když spadne auták do díry na mamuty :lol: ..je vidět že přemejšlíme stejně :lol:
Samozřejmě,že dolnky ještě nenašli svoje místo tak že budou putovat,některé přibudou a jiné pujdou do šuplíku....to se uvidí :lol:
nohajz.rajce.idnes

Zpět na „SCX10“