Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

3000HP píše:salvatore: jde ten třetí kanál co tam je na klasickým tlačítku na naviják?


Nerozumím otázce asi přesně. Jestli jde naviják ovládat třetím kanálem? Ano jistě...
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Tiež mám GT3B a som spokojný.
.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Ahoj,uvažujeme s kolegou o koupi rc soupravy FS-GT3B,Je s složité ovládání hlavne se nám jedná o nastavení,není u tohoto manuál v čr,tak jestli to zvadnem,dík
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Já GT3B měl a prodal jsem ji. Nikdo nedokázal nastavit dig na 3 kanál. u ko propa za 5 minut fungovalo vse. Psal jsem i minotaurovi, ale rada zadna. Jinak jako na bežné věci super. Nebo spis takhle, pro dite, ze je ti jedno kde s ni svihne je super.

I kdyz nevím jestli dig na 3 kanál je tak nebezny:-) Je tam hromada zkratek. Popravdě je to druha gt3b co jsem koupil a protože jsem byl nespokojený tak jsem prodal. Prvne protože jsem s ni chtěl jezdit buggy a na to fakt neni!

Ale to neznamená, ze si ji zase někdy nekoupím, jsem trochu nepoučitelny:-) :-)
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

nevíte kde se dá sehnat český manuál k této vysilačce GT3B,jestli je složité si ji nastavit :sad:
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

pro to aby jsi s ní mohl jezdit nic nastavovat nemusíš, jen ji spáruješ a vytrimuješ, jinak nevím kde jsi na ni koukal ale pokud ji prodávaj v čr tak k ní musí bejt českej manuál. Pokud by jsi oni měl zájem tak ji maj zde http://easy-rc-modely.cz/ , není uvedená na e-shopu ale na krámě ji maj, včetně českýho manuálu samozřejmě, za 1500kč, stačí jim napsat mail nebo zavolat a domluvit se a není problém ji poslat poštou :wink:
Naposledy upravil(a) Andersonn dne 10.04.2012 19:01, celkem upraveno 1 x.
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Já jsem sní velice spokojen po pár radách od salvátora a přečtení toho článku na hlavní straně bylo nastavování hračka.Jinou bych už asi nechtěl. 8)
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

dík,jdu ji objednat, :lol:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Když jí koupíš u Rc Guru tak ti jí rovnou přeprogramují v ceně :wink:
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Dnes som si priniesol od Pecky novucku Spektrum DX3C po pataliach s Carson Wheel Pro. Kamosovi odisla cez vikend aj GT3B. Tak neviem ci niekto skusal tu HK-310 z HK ale na nu su dobre referencie tiez, druhy kamos ju vcera objednal.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Co jsem teda četl na HK-310, tak moc dobré reference přímo na Hobbykingu nejsou.
Je to hodně různorodé.
Já mám od Míry také GT3B A zatím jsem s ní moc spokojený.
Pravda, jediné co mě trošku zarazilo, když jsem jí napojil na auto, va že bylo vše opačně.
Jako kdyby bylo obrácené napájení. Vše co mělo jít doleva šlo doprava a co mělo jít dozadu šlo dopředu.
Zatím jsem to vyřešil reverzama, ale až budu mít chvilku, tak se stavím u Míry, jestli by se mi na to nepodíval.
Mám doma i jednodušší GT2 a taky maximální spokojenost.
Takže mohu vřele doporučit.
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Mne kamarat doporucoval aj LRP (asi 1490Kc), ma ju dva roky a bez problemov. Podla mna vhodna alternativa medzi lacakmi a drazsimi.
http://www.skymodel.sk/rc-supravy/volan ... uxe-24-ghz

A pri tej GT3B, no kamaratovi kukulovi ked prisla nefungovala vobec, boli prepolovane kabliky napajania, prespajkoval a hotovo :) Ale aj tak sa uz pokazila, vyzera to na pokazeny potenciometer throttle.

*** Velky prehlad volantoviek ***
Naposledy upravil(a) BrAtKo dne 11.04.2012 14:41, celkem upraveno 1 x.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

už jsem ji objednal v http://www.rc-modely-outlet.cz/cz/detai ... lusenstvi/
uvidíme jak pojede prodejce může tvrdit co chce mi tvrdil, že jich prodal dost a nejsou s nimi problémy, kdyby na ní něco nefungovalo jak má, dám vědět
a jinak jsem měl vybranou DX3C DSM Spektrum 3/3/0 Car/Boat,
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Caute pridavam jedno zeliezko do ohna, 4 kanalova suprava, zaujimava a to aj cenovo.
http://www.store.rc4wd.com/XR4-4-Channe ... p_676.html
Obrázek
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

rakpavel píše:Já GT3B měl a prodal jsem ji. Nikdo nedokázal nastavit dig na 3 kanál. u ko propa za 5 minut fungovalo vse. Psal jsem i minotaurovi, ale rada zadna. Jinak jako na bežné věci super...

Naja, rád bych, ale nerad radím tam, kde nemám zkušenosti (dig nemám/nepoužívám). Ohledně toho digu jsem posílal dotaz na losikida z RCtechu, který se v tom vrtal, zatím neodpověděl (pokud mu to vůbec došlo...)
Je to prostě "volba". Při koupi čínské vysílačky holt musíte počítat s tím, že občas nemusí fungovat hned, občas se odebere do věčných lovišť, apod. Na druhou stranu těch Flysky se prodalo už mraky po celém světě a zas tolik stížností na ně není, pokud odmyslím jejich známé bolístky. A takové srágory to zase nebudou, když je používá třeba Axial - převlečená GT2 (což je docela pohodovka do začátků). Zase pokud taková GT3B funguje, můžete si do ní naprat pěkný open-source soft, mít 8 kanálů a být happy s přijímačema opravdu za pár šupů.
A taky nemusíte pořád čekat, na co přijdu kolem nového softu já, Salvatore, atd., můžete se do toho zapojit sami a zkoušet, zkoušet, zkoušet...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“