Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Jde o to, že spousta lidí od toho má takové očekávání že budou za 1500 akorát zklamaní...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Ti co hráli jedničku i dvojku zklamaní nebudou, těm co nastoupí rovnou na trojku bych to zakázal.
BG je samosebou ve své kategorii to nejlepší co kdy bylo vytvořeno.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Můj společník hrál jedničku cca 3 měsíce 12 hodin denně, dvojku myslím také a kvůli trojce si včera koupil nové pc.....je to magor!
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

D3 je srdeční záležitost,tak jako byla jednička i dvojka s datáčema.Počkám si ale ještě chvíli než začnu pařit D3,servery jsou momentálně zahlcený a dost často to teď padá...
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Návštěvník

sWiNe píše:No nevím, mì strategie nikdy nebavily. A myslím, ¾e u akèních her z pohledu první nebo tøetí osoby jsou ty emoce taky celkem vyostøené. Takový Silent Hill nebo Doom, to jsem si nejednou skoro cvrnknul do textilu ... 8(
Jestli se nìkdo chce u hry jó bát tak si pánové zahrajte Dead Space pøes domácí kino na max. obtí¾nost,kde máte deste nábojù a pøí¹er ja nas.... :twisted: musim se pøiznat ¾e jsem tu hru sám veèer je¹tì nehrál.

Jinak Diablo jsem hrál na PS1 a super zále¾itost(hlavnì kdy¾ se hraje za ¾enskou :mrgreen: )
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Anonymous píše:
sWiNe píše:No nevím, mě strategie nikdy nebavily. A myslím, že u akčních her z pohledu první nebo třetí osoby jsou ty emoce taky celkem vyostřené. Takový Silent Hill nebo Doom, to jsem si nejednou skoro cvrnknul do textilu ... 8(
Jestli se někdo chce u hry jó bát tak si pánové zahrajte Dead Space přes domácí kino na max. obtížnost,kde máte deste nábojů a příšer ja nas.... :twisted: musim se přiznat že jsem tu hru sám večer ještě nehrál.

Jinak Diablo jsem hrál na PS1 a super záležitost(hlavně když se hraje za ženskou :mrgreen: )


to bys asi nemohl hrát amnesii... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Já moc na compu nehraju.Spíš Xbox nebo PS
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 píše:Ti co hráli jedničku i dvojku zklamaní nebudou, těm co nastoupí rovnou na trojku bych to zakázal. BG je samosebou ve své kategorii to nejlepší co kdy bylo vytvořeno.

Teda Milane, já tě nepoznávám. Najednou tak kategorický až agresívní, že už s tebou cloumá diablovský absťák :lol: Dnes mi kolega ukazoval čerstvě zakoupené Diablo, mluvil něco o velkém nákupu zásob potravin a pití a že přijde nejdřív za týden :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Nejhorší na tom je, že můj PC to nezvládá, synův jo, (pro děti to nejlepší, že) a tak mi nezbývá než čekat, až mladej třeba pojede se skautama na výpravu a teprve pak na to můžu skočit a ukojit své vášně :oops:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak kamarád a kolega "pacient" co má kuli tomu týden volno mi včera psal, že je to zatim skoro nehratelné,jelikož servery nestíhaj. Takže jako všechny spuštěné onlineovky za posledních 5 let. :)
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ano, i kolega dnes přišel nakakán, že si zahrál tak půl hodinky :lol:. Ani přihlásit se prý kolikrát nešlo. Inu, je to paráda, vypláznout přes litr za něco, co ani pořádně nefunguje. Za chvíli si budeme doma dopejkat i chleba od pekaře.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak nevím, kluk už to paří druhej den a jede furt, bez výpadku...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Dave píše:
Anonymous píše:
sWiNe píše:No nevím, mě strategie nikdy nebavily. A myslím, že u akčních her z pohledu první nebo třetí osoby jsou ty emoce taky celkem vyostřené. Takový Silent Hill nebo Doom, to jsem si nejednou skoro cvrnknul do textilu ... 8(
Jestli se někdo chce u hry jó bát tak si pánové zahrajte Dead Space přes domácí kino na max. obtížnost,kde máte deste nábojů a příšer ja nas.... :twisted: musim se přiznat že jsem tu hru sám večer ještě nehrál.

Jinak Diablo jsem hrál na PS1 a super záležitost(hlavně když se hraje za ženskou :mrgreen: )


to bys asi nemohl hrát amnesii... :mrgreen:


Fuj, tu mi nepřipomínej :mrgreen:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

to je ale kravina to Diablo 8( :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

To jsi mne trochu zklamal, že se to každému nelíbí chápu, ale takovej výraz je trochu mimo... :sad:
bflmpsvz

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“