Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Modul jsem viděl před časem vystavenej jako bazarovku na Balebence v krámě POSPA.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

SirUp píše:Motor_Home ,kde jsi sehnal ty kablíky do zpáteček ??.............ty světelný moduly maj všechny stejný konektory?_?

Já jsem je objednával přímo od racingu. Konektory jsou různé. Nejdeš je ale i za slušný peníze [url=http://www.rcauta.cz/prislusenstvi--LED//url]tady[url].
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
lubor
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 12.01.2011 0:00
Bydliště: Bratislava

Mozete mi poradit aku RC supravu kupit aby fungovala s MFC - 02 modulom.
Nemam ziadne skusenosti a modelar budem az to kupim, vybral som si Tundru a chcem aj MFC modul ale RC supravu neviem aku 40MHz alebo 2,4GHz. Mozete mi napisat ake pouzivate? (Futaba attack 4 WD sa uz nepredava)
Uživatelský avatar
Onkyo78
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.06.2011 0:00

Zdravím,

přemýšlím taky o této jednotce pro Tundru. Je to problém to sladit se Spektrem DX5e??

díky za odpověď

JH
speca píše:Takže definitívně ,MFC-02 s DX Spectrum funguje!!!! :P :lol: :P :lol: :P Dneska jsem to po mnoha různých pokusech rozchodil (nedaj se ani popsat :wink: ) . I když jsem už strácel naději.
Funkční Startování a chcípání motoru, poziční, tlumená,dálková,mlhová,přídavná světla, varovný blinkry, světelná houkačka,troubení,brzdovky, couvačky ,a to vše z RC takže velká spokojenost. Jen směrová světla nejdou a to mi moc nevadí protože to blika při každým zatočení a to bych stejně nechtěl.
Uživatelský avatar
Onkyo78
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.06.2011 0:00

MFC02

Zdravím,

chci se zeptat zdali jste zkoušel nebo je možné dohrát do MFC02 ještě další zvuky??

díky za info s pozdravem JH



speca píše:Chci si postavit jednu "leštěnku" asi Tundru tak jsem to tam chtěl dát. Jde mi spíš o to jestli někdo neví jak to s tou 2.4GHz je.Třeba jsem to jen blbě pochopil.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: MFC02

Onkyo78 píše:chci se zeptat zdali jste zkoušel nebo je možné dohrát do MFC02 ještě další zvuky??


MUHAHAHAAAAA!!!!! Dobrej JOKE!
Uživatelský avatar
Onkyo78
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.06.2011 0:00

Re: MFC02

Místo toho by stačila inteligentní odpověď :evil:

Tuto informaci mi podali v nejmenovaném RC obchodě na základě dotazu, protože jsem to v německém návodu nikde nenašel, raději jsem se optal, ale jak vidím někdo kdo to nepochopil odpoví jako .....






salvatore píše:
Onkyo78 píše:chci se zeptat zdali jste zkoušel nebo je možné dohrát do MFC02 ještě další zvuky??


MUHAHAHAAAAA!!!!! Dobrej JOKE!
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

No normalne tam nacpes empetrojky pres usb 4 kabel...nebo klasicky bezdratove pres vysilacku
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=

Zpět na „High Lift“