Uživatelský avatar
IQLogic
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 29.11.2012 11:35
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: reely rock crawler 1/10

No ten Redcat vyzerá veľmi zaujímavo, ale dá sa zohnať aj v našich končinách alebo len priamo z USA?

Ale ako pozerám tak aj po prirátaní DPH (CLO sa na tieto hračky našťastie nevzťahuje) to vychádza cenovo výhodnejšie ako Reely keďže k tomu Redcatu je aj batéria s nabíjačkou :-D

Teda ak to myslia s tým Free Shipping nad $300 vážne :lol:
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Re: reely rock crawler 1/10

No když já sem to kupoval do česka , tak sem clo zaplatil, nevim jak to tam máte vy, poštovný je zdarma jenom po USA, takhle te vyjde asi na 65 dolarů. Ale i kdyby to bylo dražší, vyplatí se to.
Uživatelský avatar
IQLogic
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 29.11.2012 11:35
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: reely rock crawler 1/10

Tak som to hodil do košíka a poštovné je nejakých $92. U nás sa clo za hračky a elektroniku z USA neplatí, takže to je v pohode. A možno by som to vedel zobrať aj na firmu a tým pádom by som ani tú daň teoreticky platiť nemusel :mrgreen:
Uživatelský avatar
IQLogic
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 29.11.2012 11:35
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: reely rock crawler 1/10

A v čom presne je ten Redcat lepší? Som len začiatočník a moje skúsenosti s RC autami odpovedajú počtu mojich príspevkov :lol:
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: reely rock crawler 1/10

Chtěl bych ohledně baterek,mám ho dva roky ježděný na ni-mh (kupované v Lídlu a spájené)4000 vydrží na jedno nabití tak hodinu a půl až dvě a vše bez problému,potom jsem zkoušel 2S Li-po a po asi čtyřech cyklech odešel regl,nejdříve zpatečka a do pěti minut i dopředu.Tak nevím jestli to udělala baterka nebo to byla shoda náhod.
Uživatelský avatar
IQLogic
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 29.11.2012 11:35
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: reely rock crawler 1/10

Ja mám Redcat RS10XT, čo by v podstate malo byť to isté, čo Reely (len s menšími úpravami) a od začiatku jazdím len na 2S LiPo a zatiaľ bez problému :OK:
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: reely rock crawler 1/10

Jak jsem psal asi to byla náhoda,dal jsem tam klasický 320A regl a předělal jsem ho z jednoho na dva motory a šlape bezproblému.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: reely rock crawler 1/10

Tak to Lipol doufám bude OK, teď jsem přestavěl aby pěkně pásnula... Jinak jsem jezdil též NiMh normálka staženo gumou, ale vypadalo to fušařsky... Upraveno na lipo zde
http://poteam.rajce.idnes.cz/Actros_MB_ ... C06479.jpg
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: reely rock crawler 1/10

vypada to dobre
jestli jsem to pochopil, tak je zdola
cim to zakrejvas? aby se neposkodila treba o kamen
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: reely rock crawler 1/10

Na ten boxík přišroubuju zespodu dekl přes celou plochu (vše z PSH 2mm) na čtyřech šroubkách M4/25mm. Jednoduché a fortelné, jo a taky trochu pracné, ale když to drží...
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Re: reely rock crawler 1/10

Lipo baterkou to určitě nebylo. Sám jezdim a pohoda..
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: reely rock crawler 1/10

[quote="poschlmartin"]Tak to Lipol doufám bude OK, teď jsem přestavěl aby pěkně pásnula... Jinak jsem jezdil též NiMh normálka staženo gumou, ale vypadalo to fušařsky... Upraveno na lipo zde
http://poteam.rajce.idnes.cz/MB_Actros_-_PISKOt/
Uživatelský avatar
IQLogic
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 29.11.2012 11:35
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: reely rock crawler 1/10

Pár foto z jazdenia :wink: Mám ho asi tri mesiace a zatiaľ sa nemôžem sťažovať, skvelá kúpa :tleskam:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: reely rock crawler 1/10

Tak Li-pol no poroblema - jezdí to jak divý.

Jedinou drobnost - co je jako docela nepříjemné, už po druhé sháním šroubek - takovej co moc nikde neseženu - je to průměr nejspíše M2,5 a na autě se nachází na několika místech (poprvé jsem ho sháněl po ztrátě - držel motor k převodovce (ve finále jsem převrtal na závit M3), teď jsem upravoval přední nápravu kde držel kloub a už jsem ho ztratil při přojížďce. Vyřešil jsem to převrtáním na M3...

Zpět na „Ostatní crawlery“