Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

proč to je tak velké? mám ten Ferdovičuv a ten je poloviční :-p
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Velikost je dana tim , jestli použiješ univerzální destičku , nebo jestli si dáš práci a vyleptáš si tišťák pak je to podstatně menši ..........Já to mám třeba na tišťáku a rozměr modulu je 30 x 40 mm
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

No tak velké to má jen Jarek má tam na tý ( univerzální destičce) :-) prakticky celý zapojení jak jsme ho našli na netu takže tam má i možnost to programovat přímo na tom modulu ale když chtěl prototyp tak je holt větší rozměry desky jsou 20X60mm v konečné podobě což je plochou stejné jako má rotruck jen jinak rozloženo :CIAO: není tam progromovací konektor ale nastavení počtu válců tam zustane ať si každý vybere co se mu bude líbit stejně by to nebylo menší tak proč to tam nenechat a dají se s tím dělat i jiný kousky ale to uvidíte až někdy v realu.

matbre píše:Tak mě to stačí udělat jednou a pořádně, a ne po každý jizdě nastavovat jestli 2 nebo 6 valcu, to jak kdybys ve velkem autě každý den měnil motor protože se ti nelibi zvuk. Co myslíš že není vodotěsny?

Takže za A) ty jsi s prominutím ten modul nedělal taže nevím proč se chlubíš cizím peřím
za B)nastavení se provádí kdykoli máš chuť to změnit a dokud to nechceš změnit tak si modul pamatuje co jsi nastavil takže nechápu co jsi tou poznámkou myslel.
Víš beru když někdo ( rotruck ) dá oprávněnou výtku a taky navrhne řešení to je v pořádku a přínosné, ale plácnout že to je špatně že ty máš zvuk lepší a ono se pak ukáže, že ani nevíš že ti tam bublá benzín místo nafty to jsi mne dost sklamal je vidět, že nemáš ani páru jak to funguje tak být tebou se zdržím zbytečných komentářů akorát se tím strapníš.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Bandolik píše:
matbre píše:Tak mě to stačí udělat jednou a pořádně, a ne po každý jizdě nastavovat jestli 2 nebo 6 valcu, to jak kdybys ve velkem autě každý den měnil motor protože se ti nelibi zvuk. Co myslíš že není vodotěsny?

Takže za A) ty jsi s prominutím ten modul nedělal taže nevím proč se chlubíš cizím peřím
za B)nastavení se provádí kdykoli máš chuť to změnit a dokud to nechceš změnit tak si modul pamatuje co jsi nastavil takže nechápu co jsi tou poznámkou myslel.
Víš beru když někdo ( rotruck ) dá oprávněnou výtku a taky navrhne řešení to je v pořádku a přínosné, ale plácnout že to je špatně že ty máš zvuk lepší a ono se pak ukáže, že ani nevíš že ti tam bublá benzín místo nafty to jsi mne dost sklamal je vidět, že nemáš ani páru jak to funguje tak být tebou se zdržím zbytečných komentářů akorát se tím strapníš.


Koukám z tebe je taky odborník, první si to přečti a pak komentuj.

Hned na první stránce jsem psal že není můj, pouze jsem ho použil jako příklad že zvukáč by měl z níg takhle a ne tak jak dával Kubík

A to s tím nastavovánim jsem psal Jajkovi a ne tobě, tak tady nepiš kraviny! Jajek psal že ten Ferdovicův nejde nastavovat, tak jsem mu psal že já ho mám jen na Defa tudiž nepotřebuju po každé jizdě nastavovat počet valců!

A k tomu benzinu, až se zas potkáme tak ti ukážu benzinové auto, protože takhle jak ten zvukáč rozhodně nezní, možna se tak jmenuje ten program ale je to prostě chrochtavý zvuk dieslu.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

přestaňte se tady prsit, kdo má většího pindíka a nějaký modul mi prodejte!
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Argo22
Uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Moravské Málkovice

Re: Zvukový modul

repro dela svoje : http://www.youtube.com/watch?v=SufFJyLrDrM tady to mate co se ztoho za pomoci jete jedne desticky da vymacknout :) me osobne se treba libi zvuk v 1:38 zni to jak naftova daily...
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Nejsmem znalec jen mne štve když se někdo kdo se snaží něco udělat hned shazuje taky bys mohl číst je tam psáno že je to v testech a že to chce ještě doladit.
Ale nehodlám se tu zbytečně dohadovat.

Jo tak to už mne napadlo taky že ten zvukač připojím k pořádný bedně a uvidím co to udělá jestli to bude stát za to tak to natočím a zveřejním :-D
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Proto jsem mu dal video toho pd Ferdovice aby mohl dolaďovat, jinač mě je to jedno, já mam krasny zvuk a on ať si tam klidně k tomu prdí když se tady nesmí radit.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Jasně , začnem všichni točit videa , připojíme to na kytarový comba ať to má pořádnej reprák a můžem tam pak ještě v prográmku domácího videa mixnout nějaký to echo , potlačit vejšky u startování a přidat mezibas a budem se na foru dohadovat komu to chrochtá líp a pak ve skutečnosti na společný Expe budete znít jak banda kostlivců na plechový střeše .........
Místo keců a vychvalování nečeho nedotaženýho a přitom jednoduchýho lodního modulu , který kdysi jeden nadšenec pustil do světa FREE - modelářům pro radost .... si raději vyřešte jak to řádně ozvučit co nejmenším reprákem a celkově zmenšit ať za sebou nemusíte tahat na expe přívěs s rachotítkem ........ To si by si myslím měl být účel diskuze
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Zvukový modul

No nevím, s co nejmenším reprákem se moc slávy neudělá, můžeš mít sebevymakanější modul, ale malinkej reprák to prostě "nevyřve" do světa.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Mně to Milane při použití ozvučnice i při těch uvedenejch rozměrech fachá rek bych dost slušně .....
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

rakpavel píše:přestaňte se tady prsit, kdo má většího pindíka a nějaký modul mi prodejte!




už sis ho objednal? :-[ :-[ :hura:
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

O nejakem víš?
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

tady někteří ani neví v jakém jsou vlákně, jak tak sleduji :-D :-D :-D
Ja už jsem si ho objednal ;-).
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

maš odkaz na začátku, kuba babízi tak mu napiš,

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“