Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

U mě, tohle nastavení ... (maximum + vyhlazování + vsync + triple buffering)

Obrázek

na týhle mapě ...

Obrázek

takhle nějak ...

Obrázek

Obrázek

tohle je asi nejnáročnější pasáž ... Po startu.

Obrázek

Obrázek

No, ale já hraju spíš takhle ... :P

Obrázek

Obrázek

Už jsem si nějak zvyknul na pořádnej "framerate" 8)

Obrázek

CPU: AMD FX-8150 64bit (8-mi jádro - Bulldozer)
MB: ASUS M5A99X EVO (AM3+ socket, USB 3.0, 8-ch. audio, HD)
VGA: Sapphire Radeon HD6870 1GB DDR5 (940/4200 MHz - DX11)
RAM: Corsair 16 GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Vengeance
PSU: Corsair CX600 V2
Case: Thermaltake V3 Black Edition
OS: Win 7 64bit - professional
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: WoT 4x4.cz

No... ujde :roll:
Dělám si prdel .Nadupaná mašinka , a super výdělek . Já měl maximum někde kolem 38000 a to jěště měli na KV-1S nějakou akci .. :lol:
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

OMG neber si to blbě jo ale nemaš ani 1000 bitev a kupuješ si premijovej tank 8 tieru?
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Stenly píše:OMG neber si to blbě jo ale nemaš ani 1000 bitev a kupuješ si premijovej tank 8 tieru?

Souhlas, premiovej T8 kupovat nejdřív po tom, co se na T8 dostaneš ve hře a aspoň trochu víš, jak hrát na vyšších tierech.
Jinak k tomu výdělku...
Obrázek
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

A proč bych si ho nekoupil ? Je to snad zakázaný ?

Je mi úplně jedno, jak si myslíte zrovna Vy dvě "legendy", jak se má hrát, já hraju podle sebe pro svou zábavu a co a kdy si koupím a nekoupím je čistě moje věc do který je Vám hovno. :CIAO: Hrát s papírovejma tankama co dávaj damage 100 mě fakt nebaví ...

O tom kolik má kdo bitev to rozhodně není, vídám vemena co maj rádoby 15k bitev, X. tiery a pak zakukaj minutu po startu. Neříkám, že jsem nějakej top hráč, hraju to chvíli a hlavně svým stylem, ale baví mě to a to je hlavní.

Nejvíc mě dostávaj velký "klanovcí" co si hrajou na skillery a pak je roznese o dva tiery menší tank ... To je teprve prdel ! :lol: Hlavně, že maj klan ...
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

aviaro píše:A proč bych si ho nekoupil ? Je to snad zakázaný ?

Je mi úplně jedno, jak si myslíte zrovna Vy dvě "legendy", jak se má hrát, já hraju podle sebe pro svou zábavu a co a kdy si koupím a nekoupím je čistě moje věc do který je Vám hovno. :CIAO: Hrát s papírovejma tankama co dávaj damage 100 mě fakt nebaví ...

O tom kolik má kdo bitev to rozhodně není, vídám vemena co maj rádoby 15k bitev, X. tiery a pak zakukaj minutu po startu. Neříkám, že jsem nějakej top hráč, hraju to chvíli a hlavně svým stylem, ale baví mě to a to je hlavní.

Nejvíc mě dostávaj velký "klanovcí" co si hrajou na skillery a pak je roznese o dva tiery menší tank ... To je teprve prdel ! :lol: Hlavně, že maj klan ...


Klan muže mít každej :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Re: WoT 4x4.cz

Premiovej tank taky :-D
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

+ 1 ... :OK:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Jsem zase začal používat xvm staty a je mi na blití.... nevěřil bych, kolik totálních retardů to hraje... 70% lidí je červenejch, 20% do žlutý a 10% zelený a lepší... A co ty idioti vymejšlej? No hrůza... nejlepší jsou frajeři typu 500 rating, 1-2k bitev a už se vozí v T8 premku, když neznají ani naprostý základy. To je pak koncert nadávek... Zrovna jsem odehrál bitvu, ke jsem nastřílel skoro 6000 damage a druhej z týmu pode mnou 1440... naštěstí jsme to vyhráli, jinak bych to asi už fakt rozkopal :lol: Pak jsou taky jiný extrémy, co jsem potkal... 33k bitev, 45% winrate a 900 rating... tomu se nedá ani smát...

Nečekám, že se to každej naučí za 5 bitev, ve WoT se člověk furt učí něco novýho, ale když to neumim, tak se to musim naučit, ať nejsem za debila a nekazim to ostatním, a pak se ukazovat ve vysokejch tierech. Nejúčinnější je učit se z vlastních chyb, ale na to člověk musí znát ňáký základy taktiky apod., aby si dokázal uvědomit, že to, co zrovna udělal, je blbost. Druhej způsob jak poznat, že jsem udělal blbost je to, že jsem zbytečně chcípnul a ani jsem si nevystřelil nebo kvůli mě chcípnul někdo jinej a pak už tuhle hovadinu znova nedělat... Dobrej způsob učení je projet si youtube, forum atd. a učit se od nejlepších. Kolikrát jsem takhle přišel na spoustu skvělejch taktik, utíracích manévrů, kemp/spot míst, fíglů... Ale úplně nejdůležitější je používat u toho mozek.

PS: pardon za slovník
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Aneb jak zarábat bez premioveho tanku :-I
Obrázek
Obrázek
Obrázek
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: WoT 4x4.cz

dobrý score ,taky občas hraju ,ale mám je IV tank
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 646
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

aviaro píše:A proč bych si ho nekoupil ? Je to snad zakázaný ?

Je mi úplně jedno, jak si myslíte zrovna Vy dvě "legendy", jak se má hrát, já hraju podle sebe pro svou zábavu a co a kdy si koupím a nekoupím je čistě moje věc do který je Vám hovno. :CIAO: Hrát s papírovejma tankama co dávaj damage 100 mě fakt nebaví ...

O tom kolik má kdo bitev to rozhodně není, vídám vemena co maj rádoby 15k bitev, X. tiery a pak zakukaj minutu po startu. Neříkám, že jsem nějakej top hráč, hraju to chvíli a hlavně svým stylem, ale baví mě to a to je hlavní.

Nejvíc mě dostávaj velký "klanovcí" co si hrajou na skillery a pak je roznese o dva tiery menší tank ... To je teprve prdel ! :lol: Hlavně, že maj klan ...


:-D Nj asi jsi to nepochopil,nikdo Ti nenadává ani arogantně nenapadá,kluci jen chtěli dobře poradit aby takovejch blbů a "skillerů" bylo co nejmín,ale jak koukám tak tobě je to podle statistik jedno a jednou budeš ten samej "skiller" s 15k bitvama kterej zakuká minutu po startu,protože pokud máš ůspěšnost zásahů 40% a průměrnou damage za bitvu 351 tak nechápu jak tě to může bavit.Zřejmě asi ještě netušíš kde s jakym typem tanku stát a kam ty tanky střílet aby jsi furt "nedingal",protože každej tank má penetraci a pancíř na stejnym místě uplně jinou než ostatní a baz těchto znalostí se nikam dál nedostaneš.Ale jak řikáš, hlavní je zábava a pokud jsi takhle spokojen neni co řešit...

Kdyby náhodou jsi změnil názor, tak tady máš třeba krásně spracovaný weak spoty od Kandaloreho a kdyžtak Ti můžu ukázat spousty modů do hry,který Ti hodně pomůžou..

http://www.youtube.com/user/MrKandalore
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: WoT 4x4.cz

Tak jde tedy o znalosti, nebo mody?

Každej někdy začínal, ale já bych spíš užil xmv, co pozná chlapa od zmrda a to s ratingem moc nesouvisí. :mrgreen:
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Používání módů který třeba ukazujou slabý místa tanku mi přijde zvláštní, potom nezáleží na schopnostech a zkušenostech člověka, stačí jen vědět že když tahle část tanku má takovou/makovou barvu tak to projde/neprojde. Jen jezdit a klikat na místa, který ukáže nějakej program... Mě baví hledat slabiny tanku vlastnoručně, možná to stojí výhry a hodnocení v nějakým žebříčku ale to mi nevadí, hraju to pro zábavu mojí a ne proto, aby mi někdo plácal po zádech :BYE:
Když tým prohrává o x tanků, tak je to pro mě výzva se skórem něco udělat, ne jet utopit tank jako jsem to viděl hodněkrát

A damage za bitvu taky nemůže říct o člověku všechno, když má hráč 1000 bitev s tierem do V tak těžko bude mít xxxx poškození...třeba s M7 Priest je dost velký umění dát za bitvu víc jak 1000damage, když i prémiová munice neprojde a normální dává s bídou za 100 při dobrej trefě...když mě to hodí proti VIII tak si neškrtnu vůbec
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: WoT 4x4.cz

Chlapi kdo máte zkušenosti s T29,T32 , můžete srovnat s IS-skama .Silně uvažuju , že prodám T32 a půjdu do IS řady. S těma T-čkama mě to nějak nejde :-( .T29 to nebylo nic moc a u T32 to je jěště horší . Co Tiger vydělá do T32 prodělá ...

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“