Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Pavle já vím, že BANem to částečně řeším. Ale zavřu minimálně jeden komunikační kanál pro napravení maléru. A taky to vždy není úplně černobílé... a nerad bych byl i nespravedlivý.
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

KnightRider píše:Jestli by se nemohla udelat sekce upozornujici na takovehle podvodniky.

Souhlasim, toto je jen boj par lidi a do marketu to nepatri. Chapu, ze je to hnus a spustu lidi to nastve, ale proc neudelat neco extra stejne jako je SOLUS? Pokud by mel nejaky uzivatel problem s nejakym prodejcem, proc to nepsat rovnou tam? Rekl bych, ze si kazdy neco o nefer prodejcich, kupujicich rad precte a bude varovan.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

salvatore píše:Takže podle vás si sem může inzerát vložit každý lotr?

Když je to lotr,zablokuj mu inzerát a dejte ho někde na černou listinu...ale nemusí tady být diskuzní fórum v inzerátech na X stran...Ale asi jsem nějaká ovce...takže se omlouvám,ale myslím,než zase psát další a další příspěvky..tak bych třeba i promazával inzeráty co jsou s žádostí už dlouho na smazání..
Už mlčím,všem se omlouvám..klidně do mě....pozoruji,o tom to tady poslední dobou je...Stále řešit na X stránkách něco dokola..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
alesgsxr
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 26.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

salvatore píše:Takže podle vás si sem může inzerát vložit každý lotr?


NE to určitě ne ale dat upozornění a uzamčít vlakno a nechat vystavené a ne aby mělo 30cet stran blbost stejně nic nevyřeší.
alesgsxr
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 26.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Tomhabmw: Tak především mě nenapomínej a neříkej co mám dělat. Co se tohoto inzerátu týče, počkám si na vyjádření jednoho člověka a pak si to tu vyřeším... prozatím zamykám a o banu se rozhodneme.

Zpět na „Tak takhle NE!!!“