Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Volný pokec

Vypadá že je to ta s tím šedivým potiskem jestli jo tak to byl asi špatný kus protože mě už drží tři roky. Teda už jsou nic moc slabe tak max do expedičky v saviku už to nedavaji ale problem sem s nima neměl mám tři a kámoš dvě.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

ahoj ta expedicka vsetin 10 by mohla byt fajn jura je v madarsku ja zase v polsku takze jsma ted trosku bez netu ale poslu mu sms urcite pojede take a pocasi nas snad uz pusti (akorat ze 16 je ta brigada takze mozna mi manzelka vystavy stopku na toho 10 :NO: )
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Laďo zkus to nějak zařídit. A ona by nechtěla jet s tebou? Aby se podívala na tu bandu?? :-)
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Brigáda asi nebude, včera jsem se otom bavil s DAvidem, určitš o upřesní.
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

No s brigádou to vypadá hodně bledě. Dneska jsem ze srandy na pár místech měřil sníh a z 80% je souvislá vrsta kolem 20cm těch zbývajících 20% 35cm a víc. Tak i kdyby to do zítřka všechno slezlo a pralo slunko těžko to uschne aby se tam dalo cokoli dělat. Nehledě k tomu že to dolů prostě neleze. V Zubří o dva kiláky vedle je zelená tráva a tady zas nic :-[
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Hmm to opravdu nemá cenu. Budeme muset vydržet.
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

asi sem uplne blbej v sekci brigada jsme domluveni teda david dal termin 16,17 brezen potom teda nadavam tu dskuzi na tuto sobotu bud sem neco prehledl nebo tu nekdo ....... :-(
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Řeč je o termínu psaném v sekci brigády ne tuto sobotu. 10.3 Expedice Vsetín a 16.3 měla být brigáda. Jen si myslím že ji budeme muset zrušit kvůli sněhu. Oficiální zrušení dám ale do sekce brigády až během příštího týdne pokud se s tím bílým sračkolem nic nestane a okamžitě to nesleze
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

takže aktualizace mého stavu, nevím jestli to stihnu do toho 10, protože jsem se až dneska dostal k tomu poslat regl do DSYSu, tak nevim nevim :HOPS:
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Ale kdyby si to nestihl tak s náma půjdeš néé??
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

no takze ja sem dneska narval zavazi do kol od biba opravdu nasakr jak mu to sedi a take mi dosla preprogramovana vys fly ski od kubi z ostravy coz je bomba ale normalne to nezvladam nastavyt ani podle manualu coz je smutne uz sem spalil servo na razeni jak bylo spatne vytrimovane a jak shorelo servo tak se mi zaclo kourit s motoru a ted sem v koncich servo nove a motor to zvladl ale asi budu muset do ostravy na skoleni dejve ty asi neumis nastavyt 8 kanal :-p :-p :-p
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

To neumím. Je mi líto. Kdybys náhodou jel za Kubíkem tak u něj mám baterky, bys mi je mohl stáhnout???
Petře pokud dorazí co dorazit má,tak ti budu moct desyse půjčit abys mohl jet. Dám včas vědět.
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Laďo snaž se to dát dohromady. Byla by škoda kdyby si nejel. A kolik se nás tam teda potká? Hlásí pěkné počasí.
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

takze provolana stovka s kubou ale uz at je sobota za tyden :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Jak to vypadá se sněhem na Vsetíně ???

Zpět na „DMR Aréna“