Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Takže jak se věci mají? Kontaktoval prodávající výherce aukce, nebo mrtvej brouk?
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

že by to nakonec dopadlo jak to začalo jako sranda :-D
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

MAX616
Nově příchozí
Offline

Registrován: sob 30. dub, 2011 23:00
Poslední návštěva: ned 17. bře, 2013 14:31
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
Jasper
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 05.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Na výsledky za kolik "vydražil" se podívá a nemusí se přihlašovat.
Jsem zvědavej jestli se ozve... :?:
SCX10 - F150
FOTKY
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Třeba je sklamaný a doufal ve víc. Třeba já mu psal SZ ohledně těch popelářů dřív než jsem se zapojil do aukce, doslova jsem se ho zeptal jakou si představuje za ně cenu na to mi neodpověděl ale na muj předchozí dotaz ohledně rozměrů mi odepsal hned a ještě to hodil na na forum. A protože mi neřekl svou představu tak jsem se přidal do aukce že skončila jak skončila už není muj problém ted i kdyby mi napsal cenu za kterou je ochoten to prodat už na to nebudu brát ohledy a už s principu si ji nevezmu neb ji vyhrál někdo jiný. V aukci sem nebyl ochoten jít přes stovku, ale kdyby mi hned napsal že chce 500kč dostal by je :-D možnost jsem mu dal to nemuže popřít. A to že není přítomen si možná vykládáme špatně třeba když viděl ty ceny dostal infarkt a ted chudinka leží na ARU a doktoří nevědí co s tím. :-p
Pár obchodů už jsem tu udělal a myslím, že spokojenost byla na obou stranách. Teda až na Pepoho který dosud nedostál svým závazkům ale díky jeho předchozí aktivitě jsem mu dal jedinou podmínku pošle co slíbil a až to dorazí dostane peníze od té doby se tu neukázal :-D ,pokud MAX616 patří do této skupiny uživatelů pak se mu povedl dobrý for.

Admina bych požádal aby toto vlákno přesunul a zamknul na patřičné místo pokud se MAX616 ukáže bude mít možnost to později vysvětlit a tady to nebude zbytečně narůstat spekulacemi.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Maxovi jsem dal na vědomí, že do neděle 24.3.2013 23:59:59 to tu má dát do pořádku a zveřejnit, kdo co a za kolik vyhrál. Šlo o veřejné dražení, tak ať nejsou dohady. Času na to měl řekl bych dost. Pokud to neudělá, bude následovat zámek vlákna, přesun na hanbu a po nějaké době, pokud se stále neozve, ban.
Prosím uživatele, aby se zde zdrželi dalších komentářů.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Tak takhle NE!!!“