Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Frenky píše:
Karlos82 píše:mám 1/10, právě že první rychlost je opravdu silná,a dobře se sní jezdí pomalu,druhá rychlost je rychlá,tak tu používám na přejezdy.i pomalé,abych ušetřil šťávu.taky si myslím,že po pár akcích budu chtít expedičáka,ale na ten se musí taky trochu našetřit penízků,vycinkal jsem se ze summitem,kupoval jsem nového,

Tak ho kuchni a postav z toho třeba Humra H1 1:10 a nemusíš nic kupovat a bude z toho super jedinečný expedičák

Taky řešení,nebo jsem si říkal,že bych z něj udělal pořádný vyprožtovací vůz,navijáky z obou stran,atd
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

DMR píše:
Karlos82 píše:mám 1/10, právě že první rychlost je opravdu silná,a dobře se sní jezdí pomalu,druhá rychlost je rychlá,tak tu používám na přejezdy.i pomalé,abych ušetřil šťávu.taky si myslím,že po pár akcích budu chtít expedičáka,ale na ten se musí taky trochu našetřit penízků,vycinkal jsem se ze summitem,kupoval jsem nového,


To je jasnačka. Zatím jeď s tím co máš a čas ukáže. My to taky různě lepíme :-D



Jo,jo.všeho do času,člověk nemůže mět všechno hned.A hlavně,jak jsem se už několikrát přesvědčil,nejlépe je všechno pěkně probrat s odborníkama,abych neplatil dvakrát.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

lado už jsi sehnal nějaký regulátor zimě odolný :tlachy:
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

kur..a to je provokace nebo co ale jinak dekuju za optani uz mi jede od kluka z havirova hpi 15 sw david mi ho doporucil aj bibo ho ma je programovatelny takze snad bude ready . PS doufam ze stahnes ten inzerat na tatru bo to te bude mrzet takovej mazel met scx si to snad vemu sam 8o 8o 8o na ostravu v plne polni :OK: :OK:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: připrav si vozidlo za chvilku máme další trial 8o :BYE: :-D :-D
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

S tou Tatrou mě taky sejříš. Ale já už to chápu. Ty už bys pak neměl do čeho vrtnout tak to raděj poprodáváš abys mohl zas zalézt do dílny ( v zemi se narodil krtek ) černá díra - světlá dílna :-D :-D
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

ja ten trial autobus sprovoznim a to se budete divit v ostrave co mi zlinaci jsme zac :tleskam:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

:tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Jelikož jsem měl menší problém se zatáčením při prvním závodě v Krnově tak jsem se dal na vlnu pokus , omyl. Tady je pokus č.1 . Ale počítám s tím že to nebude ono, ale to zjistím až auto zprovozním.
Obrázek
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Můžeš to vyzkoušet na Hostýně. :OK:
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Bohužel , musím v sobotu do Brna. Takže test před ještědem bude v týdnu na Hvozdné.
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volný pokec

Nechci být Prorokem,ale zjistíš,že to je na hnědé doplňky (ho.no).Já to zkoušel taky a nefungovalo to.Pokud servo nedáš dopředu,tak Ti to točit nebude. :-(
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

honzoseres mne stim jestedem asi tu neni nic vic :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

noo ale v sobotu se uvidime na hosteeenu
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Noo vypadá že Ještěd je ohrožený. Ale s Hostýnem počítám.

Zpět na „DMR Aréna“