Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volná diskuse

ok za mne po posledni akci totalni znechuceni hadate se jak .... to same dnesni diskuze milane promin seriovka traifinder mam ja chces si stoupnout vedle mne a nebo jura seriovka je na listech ..... do trialu sem sel stim ze bude pohoda jak na expedicich na pohodu akce a lidi a tady kokot same dohady a intriky a spekulace a nebudu to rozebyrat ti kterych se to tyka to vy swinaku prosim vyskrtni mne ze startovni listiny ..................dekuju ....to neznamena ze se svama loucim rad vas uvidim na akci jako hostyn v dmr dvoudenka (patek) a jine coz byly super akce ale trial opravdu ne jezdim pro zabavu a ne aby mi nejaka pica vykladala ze tomu picu rozumin a mam mu preskrtat vykaz ze on je lepsi :-( :-( :-( :-( onic nejde sak sem psal ze to skusime jezdim pro radost a ta tu opravdu neni ..... PS nehodlam to z nikym rozebirat takze pokud mne nekdo nevytoci do cervena tak tady nebudu odepisovat
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jaj hoši co blbnete zas ... Lado, proč jsi tak vyjel, že byl na závodě nějaký malý zádrhel bych už vůbec neřešil, vždyť tohle je zas o něčem jiném. Tak neblbni a v červnu závodíme :OK:

Tohle jsme tu už řešili, pro 2-3 ccčka dělat kategorii je blbost, to by je stejně nebavilo a Kiki nám ukazuje že si nás dává bez problému ke svačině. Jiné rozdělování je blbost ... pokud chce někdo konkurovat, tak by měl zamakat na autě ale i s úplnou seriovkou se dá pomalu vyhrávat. Teď byly tratě těžké, příště budou zas třeba lehčí ale na spoustě aut se dá ještě hodně co vychytávat ... hold s nazbrojenou expedičkou je to o něco těžší. To pořadí by se možná mohlo začít řešit ... resp. tady poprvé to fakt hrálo dost velkou roli ..
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Volná diskuse

Ale až v další sezoně :lol:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

Upravené auto by se melo hodnotit zvlášť, než seriovka,co se týče rozměrů se jim nemůžeme rovnat a to je zábava? Já bych udělal dvě kategorie,můj názor,asi budu jezdit více expedice
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

Nezapomenu můj první závod který jsem jel crawlerem samozřejmě jsem nemohl konkurovat jiným závodníkům,abych se mohl aspoň trochu vyrovnat byl jsem donucen koupit teda toho axika a ejhle další závod s novým vozem už bylo 6místo,to byla furt zábava,jezdila auta stejných rozměrů,no a teď abych se mohl rovnat musel bych koupit další auto nebo nějakého prcka postavit a to se mi nechce,ze seriovkama se jim nemůžeme rovnat,zmenšeny specilal má obrovské výhody,můžete vymýšlet sebe menší taktyku my prostě do té branky jedem na těsno, :-p
No a kdo se chce věnovat a zaměřit se na trial nezbyde vám nic jiného než si postavit ještě menšího speciala se kterým se postavite do branky na délku a ještě bude na každé straně 1cm volno :-D
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Volná diskuse

Presne ako jajek na druhé auto neni :CIAO:
.
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

čtu to až teď a nějak mi zmizely Marovy příspěvky :-). Za mne bych letošní sezónu dojel tak jak je konečně výsledky jasně ukážou. Pro příští rok můžeme udělat kategorii sériových Scx a cc pokud bude zájem a ostatní jako letos. Pro mne jsou třeba Ostrovy a Marovy úpravy motivace a že mám letos volšové ruce.... to nikdo neovlivní :-). Ani žádná kategorie
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Takže něco za mě,jako zástupce těch ,,skorohraček,, CC.
Vím,že většinou nebo vůbec,nebudu mít na auta Balua a Swiňáka.Jsem na ně za to sice pekelně nasraný :-D ,ale nutí mě to vymýšlet různé nové řešení náprav,odpružení atd. A taky podlosti,abych je aspoň psychicky rozhodil ;-) a pak pojezdil.Ale to se mi ještě nepodařilo :NO: .
Takže i když bych měl souhlasit s rozdělením do kategorií,kde bych zatím asi v té své dominoval a měl jen malou konkurenci,jsem jednoznačně proti.Už jsem to tu psal jednou:každý má možnost s autem něco udělat,minimálně z něho posundávat to železářství,co vozíte na střeše a další různé kokotinky.A pokud pojedete expedičku,dát to tam zpět.
A co se týče délky auta,tak se podívejte třeba na Storma,KKA,Tabberta,Toma nebo Jajka atd.Ti všichni mají základ a jezdí v popředí(teda pokud nejsou po akci,že Radime :-D ).Je to taky o rukách!!!
Takže za mě žádné rozdělování a zamakejte na autech a technice jízdy.
Co bych podpořil do další sezony,je bodovaní do 20 místa.
To je můj pohled na věc.Čus
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

A nedá mi to,abych ještě nenapsal jednu věc,která myslím si,že se stane.
Pokud si my sami náš Okresní přebor nerozbijeme(a z nás si nevezmou příklad ostatní),a v návaznosti na to,jak se staví a rozvíjejí další trialové parky v republice,troufám si tvrdit,že se jednou dočkáme i závodu o Trialového mistra republiky.
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Volná diskuse

Ano hlavne keď povie súťažiaci komisarovi čo má napísať do papiera a ešte ho pošle do piče!
.
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

To ale tady mluvíš o něčem jiném,než o autech.
Táto situace by měla být v první řadě na každém jezdci-ten by měl vědět,jak se má chovat,a ve druhé řadě by toto mělo být zakomponované do pravidel,pod pohrůžkou vyloučení.
Dá se to řešit slušnou formou.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

bibo78 píše:Ano hlavne keď povie súťažiaci komisarovi čo má napísať do papiera a ešte ho pošle do piče!

No do teď jsem jen četl,ale toto mi už nedá...Nevím kdo komisaře poslal do P...,ale zase na druhou stranu...možná i komisař by neměl být ožralej a brát pravidla jak se mu zachce...např...jednomu promineme couvání do branky atd,atd.. atd....Ano,je to zábava,jak tady už psal,ale pak nevím,nač se tady hádáte o pravidlech,když je nemusíme dodržovat..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

No, a mi se ten trial tak začal líbit... :-(
bflmpsvz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

no řešilo se tu rozměry aut a skončilo se u bodování nebo jak kdo boduje,tak si určete třeba 5 lidi kteří znají pravidla a budou to mit na starost,a né ty vem to za mě,určení komisaři si to musí hlídat nikým se nenechat ovlivnit,někoho si vyberte kdo má zkušenost atd.,a né potom se hádat že někdo ojebavá a druhý to dělá jak má,já bych za šéfa komisařů volil Za mě swinaka zbytek si vyberte,nebo už nevim,můžete aj hlasovat,
No ktěm rozměrům kdo chce jezdit trial musí holt zainvestovat a postavit si já tomu říkám prcka prostě male auto jinak se na bednu nedostaneme
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

Milane ničeho se neboj při nejhorším se vrátiš k autobusu a hurá na expedici,a na trialu se stejně nemůžou používat navijaky ,škoda :BYE:

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“