Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Nabídka tuning dílu na Axíky

Nevím,kolik návštěvníků tohoto bloku to zaregistrovalo, že jsem začal dělat do axiků, tak to radši šoupnu i sem, abych vstoupil do většího povědomí a případně tím neplevelil své téma nabídky tuningu.

Mám především v plánu nabídnout omezenou sérii cirka 10-20 kusů šásek. Plánuji buď vyřezání vodním paprskem, nebo frézování na CNC, což by bylo samozřejmě nejlepší, ale musel by se najít dostatečný počet zájemců.
Více informací naleznete zde: nabidky-vyroby-modelarskych-doplnku-f48/slick7-nabidka-tuning-dilu-zakazkova-vyroba-t4299-390.html
Najdete tam i další komponenty na Axíky. Případné dotazy, podněty a odpovědi dávejte prosím sem, díky.

Postupně sem budu přidávat další informace a foto, toto je jen na začátek.
Budu se těšit, s pozdravem Marťas.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Nabídka tuning dílu na Axíky

Martine, velký klobouk dolů za tvoji práci. Brilantní zpracování je zárukou kvality. Určitě si svoji klientelu najdeš. Měl bych připomínku trochu ohledně administrativní stránky věci. Určitě už by bylo vhodné založit nějaký web, nebo minimálně zamčené vlákno na foru, kde budou pouze tvoje produkty se všemi informacemi a tím to hasne. Už jsem párkrát hledal a ve třicetistránkovém tématu, kde diskutuje na přeskáčku o rozvodovkách, kardanech a pak držáku baterky je trochu náročnější najít zrovna to co člověk potřebuje. Takže bych zamkl téma, a dával obrázky s označením produktu a jeho technickým popisem. Diskutovat se dále může v již založených vláknech. Tak ať jde práce hezky od ruky :BYE:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Krwell
Nově příchozí
Příspěvky: 98
Registrován: 04.03.2013 11:36

Re: Nabídka tuning dílu na Axíky

jojo, taky se přikládám k vlastnímu webu. klidně i nějakej obyčejnej, přehlednej. dá se udělat za pár minut na stránkách rovnou. klidně mi napiš a můžu něco zkusit ať se s tím nezdržuješ :)
Axial SCX10 Dingo + F350, Traxxas Summit + Stampede, HB D8T, Losi Micro SCT
Futaba 4PL
http://krwell.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nabídka tuning dílu na Axíky

Díky za chválu, na stránkách se pracuje, jak mých vlastních: http://www.mstechnology.cz/ které projdou v nejbližší době aktualizací, tak na e-shopu, který už měl být otevřený před týdnem, ale bohužel jsou tam ještě technické problémy, ale snad se to podaří v nejbližší době už zprovoznit. :OK:
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nabídka tuning dílu na Axíky

Díky Pattovi za video, mě se to nějak nedaří dát na net a to mám ještě jedno pěkné video, takže aspoň foto.
Dorazy na baterii se dají posunovat, takže se tam dá dát různě velká baterie, ale ještě tam zkusím jedno upravené plato, aby tam bylo víc místa pro upevnění regleru.
Převodovka byla osazena motorem Carson Poison Truck 55T. Patt měl v tom svým motor 28T a i když to měl zpřevodované víc do pomala, tak mu to jelo rychleji. Tuhle sestavu bych doporučil pro ty, co jezdí s max. středně těžkým modelem na výlety po cestách, protože jeho maximální rychlost je rychlost chůze, ale nebojí se ani středního terénu.

Obrázek

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.

Zpět na „SCX10“