Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

Losi Trail trekker Hummer H2

Cawte ludkovia takze vam predstaujem moju losinku konkretne Micro trail trekker mierka 1/24

Toto bola prva jazda vonku zoznamovanie sa z modelom uuuplne seriovy vytiahnuty zo skatule... teda az na 500mah lipolku :
Obrázek
Obrázek

aaale po chvilke mi to nedalo pokoj a hodil som tam lopatu krompac zahradku a box na rezervu ... a hodil 15g zavazi na predok aby bol ako tak vyvazeny
Obrázek
Obrázek
Obrázek

aaaa tu je aj mje prve videjko :)
http://www.youtube.com/watch?v=YSZm-FQjR_4&feature=plcp

dalej som neodolal a kupil som hracku hummera ako darcu karoserie
Obrázek
natreti detailov a vytiahntie spar dveri
Obrázek
zahradka a zadny zchyt karoserie
Obrázek
Obrázek
a takto vizeral po prvom poskladani ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ale narazil som na problem ... teda rovno dva ... 1. zadok bol moc tazky z dodatocnou vystrojou a baterkou a 2. original zlta farba na karoserii drzala len tak aby sa nepovedalo cize pri kazdom suchnuti ostavali biele sramy tak som to viriesil ocistenim na biely plast a nalepnie kamuflaze a co sa tyk vahy hodil som tam tvrdsie pruziny
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a spominane proziny
Obrázek
Obrázek

PS : teraz sa musim povenovat detailom hlavne uplnemu zacisteniu zltej farby lebo este kde tu vycuhuje ... a hlavne chcem skusit zo stareho micro serva vyrobit navijak este dorobit antenu skid plate na spodok a kopec prkotiniek :)
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

jo máš to moc pěkný :) taky bych chtěl losinu ale nějak se k tomu ne a ne dokopat :) dobrá práce ,budu to sledovat dál :)
Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

Takze v ramci nudenia som skusal vyrobit navijaky najprv zo stareho micro serva ... stareho maleho metrika s pruzinkou ale ani jedno nefungovalo tak som googlil az som sa dogooglil k takemuto cudu co sa vola rybarske jojo :D ... dokaze to potiahnut az 200 g a kedze moj model vazi okolo 300 g tak do kopceka mu todst vyrazne ulahci splhanie ked potiahne dve tretiny jeho vahy , dokaze udrzat predne kola furt na zem a taktiez dokaze udrzat predok aby siel stale rovno cize sa nezosuchne nikam do fuc :) aa aby som nezabudol nakoniec som v rybarstve kupil este malicky trojhacik ... netvrdim ze je zrovna v mierke ale tak da sa perfektne zahaknut :) ..

PS : dneska idem hodit prvy test von zatial som to iba doma skusal tak drzte palce :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

tak vysie spominany test navijaku prebehol uspesne , koniec koncov posudte sami na videjku :) ....
http://www.youtube.com/watch?v=RO_VkHDr ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Losi Trail trekker Hummer H2

Ahoj ako tak pozeram na toho HAMRA je to krása ale odkial si zohnal kabinu? ? Lebo tiez mam losi a našiel som jednu kabinu ale príliš velku :-D tak som sa chcel spytat kde si ju zohnal
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler

Zpět na „Mikro expediční modely“