Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Tak asi tak první zhodnocení kvality plastu by bylo na tobě pokud bys usoudil že to bude dobré ( nevím co je ten PET G zač) zatím jsem měl v ruce jen lexan ale i tam jsou rozdíly ( CF100 byla mnohem hrubší a pevnější než moje Dingo) takže pokud usoudíš že to je dobré vezmi jednu předběžne i mi a já pevně doufám že ti neřeknu ne protože se mi líbí a kdyby, on se asi někdo najde komu by se líbila, ale tohle nechám na tobě maximálně budeš jedinej kdo ji bude mít když nepřivezeš nic navic :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volný pokec

Mi se právě líbila ta Niva , ale právě kdo ví z čeho to je a jak se to bude chovat.... půjde to nastrikat, nebude se barva loupat, není ten materiál křehký a pak to bude haklive na prasknutí?...
Má už to někdo?
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volný pokec

To Bandolik . to je super nápad.
Jasně Jarine, výkup to tam a kdyby se nám někomu náhodou něco líbilo tak my si to možná koupíme. No a když ne tak budeš jediný kdo to bude mít a to Tě určitě zahoji !
:-):-):-):-):-):-)
RcCarsOstrava
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Zkoušel jsem malé kastle lisovat jak z pet G tak jiných prý zaručeně nahrážek lexanu. Stálo to za Ho... Barvy držely ale kastle nevydržela ani jeden závod. Z dobrého lexanu ji mám na celou sezonu.
Tak bych nejdřív zjistil jestli je to fakt Lexan.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

přiští měsíc jedu budapešt,mam zjištěnou trasu i madarskou dalnični znamku,bude to rychlovka ostrava-budapešt pořád po dálnici,no chtěl bych už jezdit ve vojenských barvách :YOP: :HOPS:

nebo kratší trasu
http://www.mapy.cz/#!x=18.750379&y=47.9 ... C2%B0N&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Tak mi jednoho Uaza přiber taky ať se ti to vyplatí :-D :-D
I kdyby byl z pet-g
EXPEDIČAK Z MIROŠOVA
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 02.10.2013 21:08

Re: Volný pokec

ahoj schaním safari snorchl na toyotu hilux, na expedici mi bylo žečeno že jakí chlapík je odlejva z gumy ale už sem zapomel jak se menoval
AXIAL SCX 10 JEEP CHEROKE BLACK EDITION 55T
TAMIYA DF-02 RS MS 9.5T
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Ahoj kolegové.Co takhle s sejít tady na této akci. lokalni-akce-severni-morava-f39/expedice-hrad-obrany-2013-t10351.html?uid=2023
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volný pokec

Hoši je tam výslovně napsané, že to není lexan :wink: ale na druhou stranu na expe auto nedostává zdaleka tak zahulit jak někde na závodech, takže když se k tomu budeš chovat, tak to vydržet něco snad musí. Barva co bude držet se myslím taky snad najde ....

EXPEDIČÁK snorchely dělá Jirka Pstružina, ale obrať se na kluka s nickem mrak03 a on tě navede. Dělají spolu a Jirka nemá tolik času ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

By Karlos.
Já už se teď soustředím jen na poslední závod v trialu a potom musím dodělat konečně podvozky 1:24 on road a plně se věnovat těmto závodům. Tak expedička už jen ve volných chvílích.
No a hlavně do jara chci mít hotovo i v hale abych mohl potom natáhnout koberec. Tak já mám ve volných chvílích jasno.
By UAZ že to nebude lexan mi nevadí, Zajímá mě jak to vypadá :-D :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Taky se tešim na halové expedice :tleskam: bandoliku doufam ze vás bude vidět častěji,taky jsem zvědavý na tu sanitu bo zdravotnika na expedice potřebujeme,snažím se na rumunském projektu makat ať už to mám hotové no nemůžu být v garáži celé dny,ta pila dělá hrozný kraval,chodí mi pomáhat radim tak snad to bude co nejdřív, :CIAO:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Volný pokec

by DMR
není to tak dávno, co jsme si psali o 1/24 a tys mi napsal, že se dá pořídit nějaký regl kolem 300. Mohl bys mi to prosím upřesnit, chtěl bych konečně svoji 130rs zase projet.
Mám tam 130 motor a krmím to dvoučlánkem Li-on. Dík
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Dejve,tak na jaká měřítka bude postavena u tebe kobercová dráha? 1/24?Vleze se tam i 1/18 nebo 1/16.Kde se dá pořídit podvozek 1/24?Taky si nějaké pořídím přes zimu.Tak abych mohl u tebe jezdit.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Volný pokec

vyrobit - jako já nebo myslím, že je super od ALS racing - jen ta cena :-( http://www.rcmicrocars.eu/obchod/catego ... ategory=49


Karlos82 píše:Dejve,tak na jaká měřítka bude postavena u tebe kobercová dráha? 1/24?Vleze se tam i 1/18 nebo 1/16.Kde se dá pořídit podvozek 1/24?Taky si nějaké pořídím přes zimu.Tak abych mohl u tebe jezdit.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Podvozek od ALS jo :-D :-D Tak to přeju hodně štěstí s 5 let dokolečka opěvovanou hydrou. Né že by nefungoval, Navrhl ho výborný konstruktér podvozků a to nemyslím toho pána který to o sobě tvrdí :-D :-D . Je překonán již dávno.Opravdu vyhozené peníze,můj osobní pohled.
Regly vozí kámoš ale dlouho jsme se neviděli tak nevím jestli ještě jsou. Až se potkáme zeptám se.

By Karlos. V Sobotu se v Pozděchově letos poprvé sleze naše partička co jezdíme 1:24 a 1:18 tak se tam za náma zastav a vše uvidíš v reálu a vysvětlíme ti co a jak. Budem testovat i nový podvozek 1:24, tedy nějaké úpravy co byly potřeba dodělat. Zajedem si asi i kamióny.
Prostě dojeď. Kdybych náhodou zas na poslední chvíli nemohl dám ti vědět

Jinak u mě se budou jezdit měřítka 1:24,1:18 a doufám že i 1:12GT?????
No a každopádně 1:10 Drift :OK:

Zpět na „DMR Aréna“