Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Mi povídej, já než si sednu do břichoplazu dvakrát se bouchnu hlavou o Asloupek, jednou o střechu než mi dojde že jsem blb a kam to vlastně lezu :-D Potom stím letím jak s formulí páč sedím skoro na zemi ;-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

zila70 píše:Jinak je to uz celkove treti WJcko co jsem stavel,ale tohle se fakt povedlo.
Podvozek jsem tentokrát neporizoval jako kit,ale skladal jsem si ho z toho co jsem vedel ze je gut a pouzil jsem poprvé tlumice blbstajny a to je fakt parada.
Naraznik 4dny práce od 8 do 8,ale povedl se......zadni jsem nechal dovezt z Polska,ale priste bych ho asi taky radeji stavel.
Mam v hlave ještě jedno WJcko co bych chtěl stavet,ale nevim jak s casem a mam hlavne rozestaveny toXJcko co musim dodělat.
Oni totiž amici zacali vyrábět na WJcko lemy a daj se tam pak dat 33/12.5 kola a to by WJcku fakt slušelo tim ze je velky oproti XJcku.....tak třeba do ctverice:)

Právě ten čas, už se hrozně těším na první sníh a vůbec zimu, aspoň bude míň lítání okolo baráku a víc času na úpravy Discošky. Plánuju vše dělat sám, tak toho času budu taky potřebovat dosti :-)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Ehm, ehm, to byl trial? To byla projížďka růžovým sadem :-D nic ve zlém, ale opravdu na této trati nepoznáš kvality podvozku ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Přece tam nebude dávat ty těžký úseky....to by nevypadalo tak scale....ale co můžu posoudit tak to auto nejede v trialu vůbec špatně....hezky zpřevodovaný,zatáčí to taky dobře,ve výjezdech taky dobrý a nějakej ten kámen to taky přeleze...Prostě to neni crawler ale triálový scale auto... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

milan008 píše:Ehm, ehm, to byl trial? To byla projížďka růžovým sadem :-D nic ve zlém, ale opravdu na této trati nepoznáš kvality podvozku ;-)

Hele ja nechci vyvolávat nejake konfliktni debaty,ale umis něco jiného nez kritiku?
Jo dobry jsou to sracky co tady s par lidma vyrabime,proto se to neprodava do celého světa ,lidi se k nam nehlasi a zaroven ani nevraci,staci???????
Proc se vůbec snažíme,ze...........?
A uz se k tomu ani neminim vracet.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

cendab píše:Přece tam nebude dávat ty těžký úseky....to by nevypadalo tak scale....ale co můžu posoudit tak to auto nejede v trialu vůbec špatně....hezky zpřevodovaný,zatáčí to taky dobře,ve výjezdech taky dobrý a nějakej ten kámen to taky přeleze...Prostě to neni crawler ale triálový scale auto... 8)

Presne,snazime se stavet auta libiva,ale i funkcni a to ze to neda uplne všechno,ano není to Crawa.
Ja byl max spokojenej s trialkem a ta poslední sekce se nam fakt povedla,me a Hiluxaku:)))
Neboj ja se do toho trialku zase dostanu a pak van natrhnu ti vase Axiky a Cececka:)))))))))
Uz se tesim na pristi závod,ani ho nebudu mejt,zbytecny..........
Jen se mi libilo jak funguje ta cerna Jeepka co s ni jezdila ma dcerka,mozna zaukoluju Mraka at mi tu boudu na to udela a ja upravim predni naraznik na dalším sasku kvůli najezdaku a pak to bude prca......:)
Jen uz nebudu radeji vozit tu T3 1:1 abych si nestrhnul pak zada jaaaaaa........az budu na bedne:)))))))
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Promiň Martine, netušil jsem, že sneseš jen chválu, zrovna ty, slibuju, že už se nebudu vyjadřovat. A jen tak mimochodem, nikdy jsem neřekl, že něco co vyrábíš je špatné, naopak jsem to vždy chválil, ale fakt, že debata kdy nepřipustíš jiný názor než svůj, nemá smysl, škoda.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

milan008 píše:Promiň Martine, netušil jsem, že sneseš jen chválu, zrovna ty, slibuju, že už se nebudu vyjadřovat. A jen tak mimochodem, nikdy jsem neřekl, že něco co vyrábíš je špatné, naopak jsem to vždy chválil, ale fakt, že debata kdy nepřipustíš jiný názor než svůj, nemá smysl, škoda.

Hele ja snesu cokoliv a nejsem zadna mala holka,ale mozna by se chtelo podivat zpet a tve příspěvky jsou spis o kritice nez o nejake chvale na kterou si nepotrpim,proto jsem zareagoval.
Uz kolikrat jsem rek ze se nebudu zapojovat do tehle debat co vyvolavaj konflikty,jako je ze je něco spatne,ze to nefunguje a nebo zde oblibené téma a to jsou ceny,to je samotna epizoda o sobe.
V tuhle chvili to nemyslim primo konkretne na tobe,ale všichni vime jak to tu chodi..........
Nejhorsi je,ze se pak sejdes s lidma na nejake akci a nebo u me osobne,ze je to tak ze ke me jezdi a cas od casu se natrefi na téma forum a kolikrat se ty názory v tomhle sejdou,ale to asi vime všichni.
Ma reakce na tvůj příspěvek je spis na to ze hned si odsoudil zaveseni do Acka a vůbec nevis,ze vlastne prave tenhle trialovej special ma obe varianty a ta do Acka se proste osvěčila,no a hned další bylo na ten trial!
Tak proste si to tady davame takhle a co je hlavni,ze se u toho pobavime a vycistime mozky od vsednich starosti.....kterých není zrovna malo a o tom to je vypnout s pohodovejma lidma.....ja osobne jsem rad ze Mrak je odemne pomerne kousek a muzu si tam jet zajezdit a především vyzkoušet co vlasne stavime abych tem lidem neprodaval sracky.
Je mi jasny ze me tady par lidi nemá rado,ale byla by to nuda kdybychom se všichni milovali..........
To jsem se zase rozjel takhle poranu,jdu radeji něco delat uzitecnyho......
Jo a není to jen o tomhle foru,treba na Offroad foru je tolik divných lidi ze uz si jen ty auta 1:1 stavim po svým a pro sebe a nic s nikym neprobiram a když něco nahodou nevim,tak radeji napisu na forum do ciziny a je klid.........
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Ještě jedna věc,puvodne jsem chtěl něco co ma Mrak vybudovat tady,na tom novem pozemku co je kramek,ale pak jsem si rek,tahat si tu verbes domu??????
Neeeeeeeeee:))))))))))))))))
Třeba i na to dojde,takovej RCMODELex-land,aspon bych rovnou nemusel pak sekat travu před barakem.
Jsem mohl vyhlasit vyberko,kdo to tu postavi dostane třeba prave jako darek toho Hiluxe-Traila
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Hehe, to neříkej dvakrát nebo se toho někdo chytne :-D :-D taková nabídka se každý den nevidí :-D :-D :-D


Škoda že to mám tak daleko i volno bych si na to vzal :-D :-D :-D tohle myslím vážně :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Bandolik píše:Hehe, to neříkej dvakrát nebo se toho někdo chytne :-D :-D taková nabídka se každý den nevidí :-D :-D :-D


Škoda že to mám tak daleko i volno bych si na to vzal :-D :-D :-D

Ani nechtej vedet,jak mi to ted v te hlave srotuje ze to není spatnej napad,mam tu pod stromama krasnej plac na tri az ctyri sekce a materialu tu je vic jak dost ze stavby..........asi to vyhlasim:)))))))
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-Hilux-Trial By RCMODELex

Jako nápad je to skvělý když to má člověk blízko takže já jsem mimo :-D

Já se sice prvé smál ale ta odměna bude pro spoustu lidí dost velkým motivačním prvkem i já bych o tom uvažoval mít to za bukem tvý auta se mi totíž líbí ale znáš to člověk koukne do peněženky a koupí axíka a né proto že je lepší nebo hezčí však jistě rozumíš když většina tvé tvorby putuje za hranice. Takže taková nabídka je fakt zajímavá, pokud ji učiníš závazně budeš si dle mého vybírat komu stavbu svěřit :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/

Zpět na „MEX by RCMODELEX“