Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: Pomooc někde je chyba kit Dingo

přátelé, tak jsem se na to včera podíval, aby se mi na expedici drábské světničky auto někde ve výjezdu nekouslo, no co vám budu povídat, hrál jsem si s tím snad 2 a půl hoďky, a pořád jsem na to nemohl přijít, vše bylo správně osazené, hruška dobře uložená, ložiska v pořádku, diferák taky, rozebrané to bylo v pohodě, ale jak jsem to sešrouboval tak to bylo pořád to samé -trhance, takže zvova rozebrat, překontrolovat a tak pořád dokola, všechno kolem od vazelíny, já taky, a už jsem si nevěděl rady, byly asi 3 hodiny v noci, tak nešlo ani někomu zavolat,
no nebudu vás napínat, nakonec jsem zjistil že jsem moc dotáhl ty 4 metrické šroubky kolem pouzdra difu, stačilo je o dva závity povolit a už je to v pohodě
hurráááá

ale pohádka má stejně špatný konec, nejpozději do dneška mě měl přijít balík z ešopu s věcma potřebnýma na finální kompletaci elektra (kabely a konektory pro připojení baterek a samotné baterky) - nepřišel
takže na expedici na kterou jsem se tak těšil a makal na autě do pozdních nebo spíše brzkých ranních hodin abych to vše stihnul, stejně nepojedu, ach jo
tak si to tam užijte, já budu hrabat listí

Zpět na „SCX10“