bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Axial - periodické pípání

Ahoj, jsem tu nový a ač jsem hledal, tak jsem odpověď nenašel... Mám úplně nového Axiala SCX10 Jeep Rubicon RTR a po vybalení z krabice jezdí a všechno v pohodě, jenom jedna věc je mi divná - když stojí a nesahám na vysílačku, tak pravidelně cca po 10 sekundách krátce pípne. Když jezdím nebo aspon točím volantem, nedělá to. Co to znamená, je něco špatně? Jak se toho zbavit?

Díky předem za každou radu.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Axial - periodické pípání

to je normalni to dela kazdej axial to se asi hlasi abys na nej nezapomnel az budes odchazet z lesa :-D ;-)
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Axial - periodické pípání

Tak to jsem rád, že nemusím nic řešit, díky za odpověď... :-)
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial - periodické pípání

wolff píše:to je normalni to dela kazdej axial to se asi hlasi abys na nej nezapomnel az budes odchazet z lesa :-D ;-)


"nenech mně tady HALÓ HALÓ tady u pařezu"
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Axial - periodické pípání

Jo...a taky je to dobrý na to aby si ho nenechal tejden zapnutýho jako někdo...tady....že?... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Axial - periodické pípání

Kupoval jsem ho v místním modelářském obchodě a prodejce mi říkal, že je voděodolný. Mě se to ale moc nezdá, když se na tu elektroniku dívám a čtu tak různě na fórech názory majitelů. Brodit po střechu nechci, ale jak je na tom s běžnou jízdou třeba za deště, ve sněhu a tak? Návodů na zatěsnění je na netu spousta, jde mi spíš o to, jestli vůbec je to třeba řešit, pokud se vyhnu tomu celkovému namáčení. S Traxxas Summitem jsem zvyklý nějakou kaluž neřešit, ale tady si tak jistý nejsem.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Axial - periodické pípání

Já osobně už jezdím pátým rokem, snažím se jezdit "po kola", nemám nic zatěsněno, vše je jak bylo od výrobce a nikdy jsem problém neměl, jináč to mají ti co mají "ponorku" :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial - periodické pípání

Pokud vjedeš do vody pomalu a nedosáhne nad nápravy tak nemusíš nic řešit nějaká kapka tomu nevadí ale pokud přemýšlíš že auto občas utopíš doporučuji nastudovat dobře míněné rady ohledně utěsnění :-)
Já osobně jsem utěsnění nedělal krom zapatlání serva :-) to je na ráně i když je vody málo a brodím maximálně po nápravy a zatím žádný problém s vodou nebyl.
:OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Axial - periodické pípání

ja rad jezdim v bahne taky se mi to tam parkrat zastavilo ale staci nohou roztlacit a zas to jelo :-D jinak brodim max zaroven s hornim okrajem kol a mene a jezdo to porad jednou me nechalo ve stychu servo origo axial ale po uschnuti zase slo :OK:

Zpět na „SCX10“