Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Range Rover Classic

Kurt má gitáru nandavací/vyndavací , ale sám není ohýbací . Pootočit jdou jen ruce v loktech v horizontálním směru a má pevně nakročeno v mírným předklonu ....... tudíž ať děláš co děláš tak vypadá jak po mrtvici .....
Obrázek
Za ty prachy ani jednu.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no, maska, nárazníky... Masku předělám ten prostředek je jasnej že je křivej. Já ho totiž vyřezával z jednoho kusu s původně jinou ideou, ale tohle snadno nahradím rovnýma kouskama na to se eště cejtim. Baravuda flateric děkuju za pošťouchnutí.

nárazníky eště nejsou hotový, já se snad i vzdám toho povrchu po beďarech a vybrousím to. No co s váma mam dělat. Aby mi kvůli tomu opadla fanouškovská základna to ne e.

Akorát už mě to fakt neba dělám to moc dlouho. Já kdybych k tomu mohl zasednout na pár dní v kuse tak to dorazim, ale já sem si asi nabral moc všeho :-D a tohle bohužel není priorita.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tak repete.

Obrázek

Obrázek

.. blinkry schnou, zítra k tomu sednu víc a dodělám čumák a taky sem vytah holt šofera z rubicona. Tak hezky přilepenej tam držel. Musel sem mu uříznout prdel protože seděl na těch svalech moc vysoko (to byl teda pojeb to řezání) a už se chystá držet volant a řadičku. Zítra vyrobím, jen se bojím, že budu muset ruce uříznout, dát na řetízky nebo tak a ušít apartní kabátek, ač jsem pánovi fiknul i kozy a rameno aby mohl rukama do správné polohy, je pořád dost dřevo. Uvidíme, dám serva, zacvičíme mu rukou servem jestli to pude. Máte kdyžtak tipy na střih kabátu? :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Range Rover Classic

Ta maska je omnoho lepsia!
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Range Rover Classic

Luxusní
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Míro pěkně jedeš :OK: Nechtěl bys i udělat komletní foto, místo těch detailů?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tak kompletni foto najdes kus zpet, nebo si otevri rajce tady dole pod carou a neco tam bude. kompletni foto udelam az to bude kompletni :-D nemam narazniky, podvozek...

nejakej mirnej pokrok jsem ucinil, usadil serva razeni a rizeni akorat nejsem u pc tak fotky zatim ne. ale dobra tedy vyfotim to cely :-D
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

:FINE: lepšie

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Jasný už jsem koukal, právě sem chtěl kouknout na ty nárazníky trochu z dálky a na dením světle by to nemuselo být tak špatný. Pokud to předěláváš, není co řešit :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

narazniky... to co je na fotkach je skica. sice uz svarenej profil zeleza na zakladni tvar, ten tam vidis, ale do boku je treba jeste kus privarit - to je tam ken prilepeny psh fouknuty cernym sprejem.

tady mi spis u osazenstva neproslo aby byl povrch nerovnej tak, jak to leta zrala rez. trochu brouseni trochu kitu a jsou rovny. este uvidim, asi holt srovnam. ale voni se ukazou az je poradne usadim ke kastli, stale nejake brousenicko a rezanicko do nalakovane karoserie zbyva :-D ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

a šup to sem. sice žádnej kosmicej převrat přes týden nenastal, ale musí se to nejdřív promyslet, aby se vše vešlo.

kus masky a je hned veseleji - co tyhle Gmady? asi moc traktor, co

Obrázek


...tedy nějaké to servíčko, ještě je tam nějaký broušení a taky malování štětečkem, to se doladí. Akorát šupák nechce moc vhodně držet volant a řazení, i před přemlouvání frézkou stále nic moc. Ale vemu ho holt přes ruce, naúhluju, vteřiňáček a uvidíme. Kdyžtak mu holt ušiju sáčko, do čehož se mi nechce.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Parádní stavba :YOP:
Já svojemu pajdulákovi rovnou tu ruku vysadil v rameni a udělal mu novou ohebnější z dratu a molitanu, protože přes tyhle kloubky to má velkej odpor. Tady máš odkaz kdyby Tě to zajímalo: http://www.rc4x4.cz/topic7824-435.html
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

Miro delas to moc pekny ale moc dlouho nez to doděláš tak ja uz budu :-p :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Taaaaak dámy a pánové.

Trochu sluníčka a kompletních foto na přání nooo a taky nárazníky. Tímto děkuji Bifiho babičce, že mi je povařila. Nahrubo. Eště bude vařit na čisto.

zadní náprava nemá linky a za boha nejde vypodložit ni šroubovákem ni dřívkem, aby evokovala jako že linky má. Je tedy tam, kde sama chce. :mrgreen: :mrgreen:


....samosebou je to sesazené z radosti, je třeba dát tomu chvíli, vyrobit úchyty a naštelovat jí napřesno (tzn malinko dozadějc, přední podběhy prozrazují......... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

nápravy axial jsou prostě široký, a to je tohle 50 cm dlouhý, kampak nějakej rubicon (lexan axial). Když jsem koukal, za kolik naladim tyhle (kovový Cčka, CVD) tak to vypadá, že pořídim rovnou yoty. Jak je to s tou šířkou tam? líbí se mi jak je udělaný řízení, kloub a hotovo, vypadá to jako víc heavy duty. Nějaký zkušenosti? co? kdo? někdo? he?

Zpět na „SCX10“