Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Určitě, díky !

Já už jsem si to postahoval a jak se dostanu do práce, tak si to vytisknu. :wink:

No, mám z něj velikou radost, protože jezdí fakt parádně a až se doladí, bude to pecka ! Prostě youngtimer se vším všudy.

Já mám psáno EHK 83.02C takže EKO 5 tis. (+ 8 kil přepis a 2 kila evidenčka).
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaše auta 1:1

Tak sem si dneska pořídil novej stroječek do garáže...Povídali mi že na zimu a do hor je nejlepší skůtr....Doporučuje to prej 9 z 10ti idiotů....A musim s nima souhlasit 6 stupňu jako bylo dneska ráno když sem to vez domu je na tohle akorát.... 8)

Obrázek

Obrázek
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Vaše auta 1:1

cendab zase ušetříš za zomní pneu koupíš jen 2 a je to :D jináč pěknej :FINE:
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Tak jsem taky před 4 měsíci obměnil motopark a místo KTM lC4 640, jsem pořídil trochu silnější Kačenku ve verzi "S". :hura:


Obrázek
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Jo a gumy na zimu už tam mám pro jistotu celé léto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

to uz je ta s ABSkem? tyhle starsi motory byly celkem zravy, kolik si to bere? jinak advik je motorka co ma fakt fakt koule, kdo nezna, nevi, nepochopi, pac tohle je proste velka litrova kroska... jezdils nekdy na cr500?
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: Vaše auta 1:1

je to verze "S"...
A ta se nikdy nedělala s ABS a navíc je v úpravě "Gooo", takže nejvyžší zdvih tlumičů, co se na to z výroby dával.
Je to r.v. 2005, takže poslední bezproblémový ročník s karburátorama, pak tam nacpali vstřikování.
Nevím kde lidi berou tenhle blábol o vysoké spotřebě.... :roll:
Je potřeba si uvědomit jakej je to obsah motoru a že je to sportovní stroj...oproti jiným cestovním endur.
S Yamaha R1 jsem jezdil běžně za 8-10 ale taky jsem měl spotřebu až ke 14 litrům....a taky to byl litrový obsah.
Vše prostě záležím na stylu jízdy.
Já jezdím od 6 do 9 na 100.Ale většinou se pohybuju kolem 7,5 na 100. Záleží jestli po silnici nebo v terénu.
V terénu je spotřeba pochopitelně vysoká...páč za to tahám...mám rád když mám zadní kolo furt ve skluzu ;-)
Ještě než jsem koupil tuhle eSkovou verzi, měl jsem asi dva měsíce klasickou 990 Adventure r.v. 2007 se vstřikováním a s ABS.
Spotřeba byla sice tak o půl litru menší, ale to je zanedbatelný, ale hlavní bylo ,že mi to vstřikování vůbec nesedlo.
Pak jsem si jednou zapomněl v terénu vypnout ABS a málem jsem se přerazil v zatáčce o strom.
Takže jsem ji vyslal do světa a pořídil tuhle s karbcema a hlavně bez ABS, která mi sedla mnohem víc.
Na CR500 jsem zrovna nejel...prej vražebnej stroj...holt 500ka ve dvotaktu.
Jinak já nemám Hondy moc v oblibě, tak se jim tak nějak vyhýbám... :-D
Ale na jednobuchách jsem se najezdil dost, hlavně ve čtřtaktu...tam mě motka bez startéru už nebere...páč to pak nakopnout někde ve svahu nebo když je člověk vyflusanej je nad lickej úkol...samo když to je nějaký lehký dvou nebo tříkilo ve dvoutaktu....pak to je něco jinýho.
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

9 litru jsem tak tipoval, to se o tom ruzne pise... no proto se na to abs ptam, co a jak s nim v terenu, tak to jsem si neuvedomil ze na Skach nebylo. cr 500 je samosebou lehci a vubec dost jinej stroj, ale na ten zatah se to asi porovnat da, jen to zkraje vystreli zivejc, preci jen ta vaha... ja strasne rad jednobuchy a strasne rad endura. dost mi ucarovala strada nebo co to je od aprilie. jak vopicka na gumicce. s jednobuchem je strasne moc srandy, naopak radovy styrvalce se mi k srdci nikdy nedostaly... to je jak jezdit na vysavaci (i kdyz brutalnim)... nejradsi jednobuch a neebo nabusenej dvouvalec do V, muze byt i radak kdyz ma presazenou kliku a de jako Vckovej (treba kamarad mel MZ1000SF, nevim zda teda neni obycejnej, ale litr od rotaxu a 120 Nm to melo taky). to ma proste tah uz odspoda a to ja rad. treba TLko byl muj oblibenej stroj, ale moc se doma neohral, to melo vseho moc a ani opatrny rozjizdeni nebylo bezpecny, natoz cokoliv jinyho. od ty doby holduju vyhradne pomalejsi jizde a poradnymu motoru, hlavne pruznej aby byla sranda. a to advik jednoznacne ma takze gratuluju ke zbaveni ABS a k delsim zdvihum a dej naky video jak s tim skaces lavici ;-)
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Stezujte si na spotrebu.
Tatovi se nevim kde podarilo sehnat Suzuki GSX-R 600 z roku 1985, ktera nekde v Kanade slouzila jako vyukova motorka na okruhu. Takze ponekud upravena.
Ta potvora zrala 20l/100 pri klidne jizde! O ramusu co to produkovalo nemluve. :mrgreen: Nakonec sla z domu, protoze byla az moc zbesila na jezdeni po silnici.
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

A s chutí do ní ... :twisted:

Legrace právě začíná !

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Nuže teď už to vypadá jinak než ta leštěnka na fotkách :lol:
Uživatelský avatar
4me
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Mochov

Re: Vaše auta 1:1

Tak se taky pochlubím svým "mazlem" - VAZ 2103 (1974)....sice už není nejmladší, ale stále v dobré kondici ;) Na denní ježdění to není (na to mám Fočuse), ale když už člověk vyjede, o to větší zážitek to je.. :o

Obrázek
Naposledy upravil(a) 4me dne 14.11.2014 23:00, celkem upraveno 1 x.
Under construction:
- Tatra 815 Dakar 2011(André de Azevedo)
- LR Discovery III(CC-01)
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

maztekk píše:Nuže teď už to vypadá jinak než ta leštěnka na fotkách :lol:


Jo jo, práce na ní je, ale nic co bysme nezvládli ... :wink:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Pižli, pižli ... :twisted:

Vypadá to dost divoce, já vím, ale až s ní skončíme, myslím, že to bude jiná káva (kára).

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tolik pěny jsem na autě v životě neviděl ! Za to bych vážně sekal ruce ... A za ten laminát dvojnásob. Nechápu ... Kur*a tak, proč se do toho ty lidi serou, když to akorát dokurvěj ... :x :-I

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=5TyyDHPkQRs[/youtube_url]

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=o5kLz8M_rGo[/youtube_url]

Hlavní je, že nás to baví. :BYE:


Nový díly už jsou na cestě ... :twisted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Takovej drobek peny?
Z jedne absolutne zdrave dutiny na Protonoj jsem vytahal 3 kybly peny.
Holt tuneri ji maji radi i jako audio izolaci.

Zpět na „FreeKec“