Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

tak tady jsem ted objevil ještě jednu fotku z Rakouska
Obrázek

tady jsem si dodelal zadní svetlo a blatnky se zasterkama
Obrázek
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

To je hustý,to je ta fotka!!!Bifi do toho kiltu jdu,to je super,jen jsem nevěděl,že se to vyrábí,myslel jsem že je to ušitý.Jen ta cena,skoro 100liber s poštou 8o
Mišáku pěkný,ty zadní světla je pěkná diskotéka :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

myšáku ty světla jsi měl dát na vaterru ale blatníky dobrý akorát jsi měl zástěrky přišroubovat jinak fííí a máš zase jen blatníky :FINE:
a já jsem našel drsnější foto z akce stifi je maniak :-D :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

:-D :-D :-D no to snad ne, to je fakt borec :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Teda ty sukně vás vzaly, to mě se spíš líbily Párkrovo boty... A jeho Wrajt taky nebyl úplně k zahození! Ale ty boty byli víc, hlavně když po fernetu s morganem a zelenou v půl třetí ráno šlapal v rozsekanejch sklenkách od vína...

A "stájfáj" (jak čtou amíci stifi) je fakt úchyl a winner jak sWiňa (taky úchyl) :-D

Ale na lahváče a pokec dobrý klucí a jezdit se s nima taky dá.
Taky byste občas mohli někam na kemp. Ať šmátrám v paměti jak chci, za ty tři roky co některý z vás znám jsme ještě neposeděli u jedinýho piva... Takhle by to přece nešlo :NO:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

no Martine se mnou si pivo nedáš ne že bych nechtěl ale prostě nemůžu :-( ale někdy by mohli jihočeši vyrazit někam do světa já vim oni nemůžou ani po Budějcich :-p :-p
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

No ted jsem v tydnu poslouchal jednu mladou cestovatelku motorkarku,ktere se redaktor ptal,proc sama,proc ne s nekym....A mela naprosto vystiznou odpoved-protoze kazdy ma vzdy milion odpovedi duvodu proc to nejde,manzelkou pocinaje,nemocnym psem konce.
Takze shrnuto podtrzeno,budnclovek chce,nebo ne.Tim samozrejme nechci rict,ze nerespektuji duvody a nazory ostatnich.
Ten kilt byl nejvic,skoda ze je pred zimou,sel bych do toho hned.
Martine vicedenni akce by byla treba,my se vratli hodne namlsani a motivovany.Jeste ted se tlucu do hlavy,ze jsme tam nespali.Mimochodem gratuluju k vyhre,k tomu SCcku :BYE:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Díky, ještě ho nemám ani doma, ale už visí na modelbazaru.
Nějak si nedovedu představit co bych dělal s hovadem co lítá stovkou v terénu...
Naopak si dovedu představit doma něco jiného :-)

Co se výmluv týče, těch by bylo i u nás... A důvodů proč zůstat doma, manželkou počínaje, podojením kozy konče :-D :-D
Prostě jaký si to kdo udělá, takový to má! Však jsem i rodině vděčný za to že jsem se trhnul.
Akorát ta cesta tam - mlha, mlha a mlha naprosto brutální a na motorce jsem dojel po sedmi hodinách až po půlnoci úplně mokrej a ani největší vedro mi nebylo. Ale plnost zážitku vše plně pohltila a vlastně to bylo úplně super!

A cesta zpět byla vůbec faj, když mi Píťa pomohl od nákladu a krásně sluníčko, teplíčko, domu jsem dorazil těsně po západu slunce, takže pohodička...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

co mas za motorku? kejvacku nebo peraka? ;-)
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Mira píše:co mas za motorku? kejvacku nebo peraka? ;-)


Dobry! Nemam zadnou masinu! Tohle byla bejvalka, uz od lonska rika pane tchanovi. To vis, chtel jsem silnejsi ale zlataky se rozkutalely a tak mam hovno... Proto jsem si abstak lecil zapujcenim do rakous a nostalgickymi vzpominkami...

Jo byl to Marauder.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

velkej nebo malej...? maraudera znam akorat to postarsi osmikilo, vodnik, olej v ramu... a to je super, celkem jede, kolo vepredu maly a tlusty a tak se s tim hezky jezdi :-) marauder dobrej. lepsi nez vydechly mini gs500 se sajdou, dedou, manzelkou a dcerou nebo jak jezdi Fanda :-D .... ja jsem moto prodal vsechno krom fichtlu stadaka a poridil jsem si simson skutra. na puceni ma akorat strejda zase toho pionyra :-D takze nic. to je hrozny. na pivo nechodime, motorky ani nemame natoz abysme spolu jezdili :-D to sme divny uskupeni. zadnej div ze s nama nikdo nechce chodit jezdit.


ale klid, vratim Wolffovi veci co sou na mym aute jeho, takze pulku auta, a dame rangovi pres zimu epesni kabat. svetla, interier, vsude bude naplnena puvodni vize.

takze muzete zacit chodit jezdit i ostatni, Mira zas chvili nebude :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

hoši, já se taky budu vymlouvat... rekonstruuju byt, termín se spíš prodlužuje než zkracuje (což mě sere páč bydlíme přechodně u tchýně / ženatí pochopí :-D ) a protože mám přesto stále dost času na spánek, tak jsem si udělal ještě jedno dítě :-D já to tak vidím, že vyjedu až se na pážo nebudou dělat náhradní díly :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

ty woe tobě to GS hrozně leží v žaludku.To jsou ti s malým ..... co si ego honí kubaturou,nějak tomu nerozumím.Znám dospělý chlapíky co jezdí na"malorážce"(pro nemotorkáře 125) a necítí se nějak mín motorkářem,takže to uplně nechápu.Když se jedu project,tak mě mezi sebe ostatní vezmou a třebaže se ví,že je to motka pro začínající a ženský,nikdy jsem podobný kecy nebo úšklebky neslyšel.Já vím,zapomenul jsem kde žiju,proč říct,ty jo Fanda má,tomu přeju že má radost,když to jde i obráceně :-( Tohle bude ještě chvíli trvat než se to v tý naší Český kotlině srovná.
Stepix-tchýni mám v baráku taky,sice ne v bytě,ale v domě jo.Tak vím o čem mluvíš ;-) Na Pajero budou díly furt,tak jak na SCX,takže můžeš v klidu přemýšlet i o třetím potomkovi :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

tak to je on... nebo ona???

http://poteam.rajce.idnes.cz/doplnky_sc ... CF2623.jpg

Mihne se i na pár fotkách z Reconu, ale nechtěl jsem vám to komplikovat.

A Fando - prd tomu rozumí! Vono když přijde chuť a není na čem, i taková bráchovo Babeta bez helmy - hotovej Reno Rejns jak si to valí k pobřeží mezi skalama s brokárnou pod sedlem........ :-D :-D
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Stepix GRATULACE :FINE:
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“