Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Opravdu už nevím kudy kam a souhlasím s tím, že drtivá většina z těchto stránek bylo popsána zbytečně. Snažil jsem se některým pomoct nebo poradit a dál už nemíním ztrácet čas zbytečným psaním. Pokud bude někdo potřebovat poradit nebo se na něco zeptat, napište mi soukromou zprávu a já se to budu snažit v rámci svých možností vyřešit.
Toto téma považuju ze své strany za uzamčené.
Přeju vám všem co nejmíň zničených jakýchkoli regulátorů.
Uživatelský avatar
spacil.m
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 13.12.2013 18:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Chlapci,vsichni tady plivete na dsys,ale nevim proc.Cely je to o tom jak jezdite a jak se starte o auta.Ja jezdim dva dsys regly,jeden 16A a druhej tu nejvyssi radu,mam k tomu axial 55T plechovky.Oba topim po strechu auta,kdo me zna tak vi jak jezdim.A regly v poho.Jenze po kazde expe umeju a vycistim vsechno.
Jo a 16A dsys mam v axikovi kterej vazi 3,5kg!
Takze se starejte o auta,napajejte vse co patri k reglu a nemuzete mit problem chlapci.
To je vse co jsem mel na srdci k tomuto tematu.
A dsys si kdykoliv samozrejme koupim znova.
Vaterra Ascender Black Blazer
Tamiya Freightliner Cascadia 1/14
Tamiya XV01 Rally
Tamiya TA02
TRAXXAS Slash 2WD Brushless
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Jo, to je možné, že je to starší typ, už tam nějakou dobu je. A nepoužívám BEC, napájet 25kg servo řízení přes BEC by asi nešlo. Mám samostatný přijímačový NiCd pětičlánek.
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Borik píše:
renda567 píše:Pánové, do teď jsem sledoval toto téma až jsem se odhodlal se zapojit do diskuze.
Co se týká problému s regulátorem DSYS je zde vše popsáno.
Ale zaráží mně jedna věc, jak je možné, že vyleze ven z fabriky, ne zcela levný výrobek který oproti konkurenci je nutné dovybavit ještě nějakými součástkami a přesto ještě není ani 99% jistota že vydrží. A co se týká konkurence tak i levnější výrobky fungují vcelku dobře a spolehlivě.
Podle toho co jsem zde četl je více než jasný, že je tento regulátor odfláklí přímo z vývoje tím, že postrádá jakékoli ochranné obvody které by zaručili jeho bez problémovou funkčnost v modelech pro které je navržen "a nebo není"?
Myslím si, že by si měl toto téma přečíst výrobce a zamyslet se nad tím! A učinit a nebo se snažit aby se zvýšila jak kvalita tak i spolehlivost tohoto regulátoru. Vždyť na tom závisí nejenom prosperita samotného výrobce! Ale i naše bezpečí! To si asi nikdo moc neuvědomuje, že od poškozeného regulátoru může dojít k požáru a tím ke zničení celého modelu.

A ještě bych chtěl dodat, měl jsem zálusk si tento regulátor koupit a i některé další výrobky od daného výrobce ale dnes jsem na vážkách a spíš bych se přiklonil si koupit výrobek jiný. :-(


Rendo, opravdu tě moc prosím: nekupuj si reglec DSYS ... byl bys moc zklamaný a určitě bys dostal kus z výroby, co je totálně zničený a nefunkční. Možná bys měl místo čtení těchto stránek ( což je pro tebe naprostá ztráta času ) věnovat trochu počteníčka v pravidlech českého pravopisu ( to by naopak bylo určitě přínosné čtení ).


Díky za radu ale kdyby se ti mně povedlo naučit pravidla českého pravopisu byl bych ti vděčný.
Jen tak mymochodem se to tu už řešilo.
A myslýš si, že kuli tobě sem nebudu dávat příspěvky??? Budu!!!! :-I :-I :-I
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Boříku Tvoje trpělivost je dechberoucí.

Každopádně jako argument negativní reference uvést "Má to moc složitý nastavení a já tomu nerozumím" považuju za jedno z nejvíc co jsem tu kdy četl.

Do této debaty se odmítám zapojovat. Snažil jsem se vysvětlovat a obhajoval, ale mám zdraví než jedno a odmítám jej položit na oltář regulátoru.

EDIT: Nedá mi to, Mraku s tou omluvou to ses zase předvedl, fakt nádhera,,,
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Lidi, nekopejte mi tady zase nějaké zákopy, netlačte se vzájemně do rohů a hlavně v klidu, ju? Děkuji. :BYE:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Youki
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 22.09.2013 14:16
Bydliště: Trenčín

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Zdravim
Vie mi niekto povedat presne ake kondiky a aky tranzistor sa dava k regulatoru od DSYS?Kde by som ich zohnal,kupil?
Dik za radu.
Axial Jeep SCX10
Toyota Hilux
Jeep JK 4 Door
Jeep JK 2 Door
http://youki.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Pokud koupíš novej regl, kondíky i transil jsou už v pytlíku. Pokud máš starší, pošli výrobci (kontakt na stránkách dsys.cz) obálku se jménem a známkou a on Ti to pošle.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Graupner Speed 600 ECO

Boriku, ty nám tady prozrazuješ nějaký tajemství, ne? Co je to "DSYS 72A"? :-)

(reakce na http://www.rc4x4.cz/post311925.html#p311925)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Graupner Speed 600 ECO

minotaur píše:Boriku, ty nám tady prozrazuješ nějaký tajemství, ne? Co je to "DSYS 72A"? :-)

Přece regl od dsys 90A, pro jistotu poddimenzovány, aby zas neshořel :-D :-D :-D :-D :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Graupner Speed 600 ECO

Taky jsem už psal PM, žeby nějaká podpultovka pro VIP? :-D
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Graupner Speed 600 ECO

Už se osazuje pátá řada, mnohem víc "blbuvdornější". K dispozici by měly být do Vánoc. Čeká se na podporu na webových stránkách - především pro obchodníky, aby si mohly do svých e-shopů stáhnout obrázky a návody. Řada bude 18A, 36A a 72A. Bude tam několik podstatných vylepšení, ale o tom mám zákaz cokoli prozradit - to musí sám výrobce.
Pokud by se někdo nemohl dočkat a nevadilo by mu to, že zatím nebude o tom zmínka na webu, tak brňáci ( nebo kdo by měl cestu do Brna ) se mi mohou ozvat, že by to mohlo být cca o dva týdny dříve. Cenu zatím nevím - bude určitě bohužel o něco vyšší, protože čtvrtá řada byla ze součástek, co se nakupovaly v době, kdy byl dolar za dvacku. Ale nemělo by to být tak hrozné.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

Hlavně tam tentokrát nezapomeňte dát CHLADIČ!
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

K čemu chladič ? Na odvod ztrátového tepla z výkonových prvků tam byl chladič vždy. A větší není potřeba.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Kdo máte zkušenosti s DSYS

:-D Takže všichni ostatní výrobci reglů pro auta to vlastně dělaj úplně blbě!

Zpět na „Pohony a regulátory“