Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

brutální mašina jsem zvědav co to projede :-D :-D takže ve 13 00 na hliníku to je v Sucháči ne u Zlivi :-D je tam rybník hlína kopce bahno sníh no co by jste ještě chtěli :-p :-p :-D
Reyer
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 02.01.2015 22:54

Re: Domlouvání ježdění

Máte volné místo pro Zelenáče ?
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

Vzdycky :OK: Jestli mas neco co vypada nebo aspon pripomina 4x4 a nejsi"divnej"jako Mira tak te radi pozname :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

tak pánové je pondělí tak je třeba domluvit nějaký to ježděníčko jako obvykle neděle 1300 a vymyslete kde :OK: ať to není na mě :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

jsme dlouho nebyli na Složišti.A kdyby to nebylo k tomu,tak popojedem ani ne km,k tomu druhýmu odkališti...
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Souhlas, byl jsem zatim jen 2x a pokazde se mi libilo, ale rad se podivam i jinam! Jen prosim pro "novacky" - poslali byste odkaz na mapu? Predem diky..
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

... dneska jsem byl na dvacet minut na slozisti zaskakat smashem a ouha - cela zadni cast je rovina. dole delaj nejaky dalsi hristatko, coz o to, ale teren pro expe je jen vepredu - tzn ten oblouk po levy strane s 'dunama' a ty pasaze kolem toho odvodnovaciho kanonu. na hodinu jezdeni v pohode, ale zkratka pulka je toho pryc. rovina.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

hele a co takhle k voselnu minule to tam bylo dobrý :FINE:
Drago
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2014 15:08

Re: Domlouvání ježdění

wolff píše:hele a co takhle k voselnu minule to tam bylo dobrý :FINE:

zdravim vsechny, rad bych si s vsma zase zajezdil, dlouho jsem nebyl. napiste kdy a kde, diky :wink:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... ase=ophoto

Jako že tady??? Jsem to hledal kdesi v topicu v loňským roce :-I Tam jsme my byli naposledy na silvestra 2013!!!

Oni ty mapy to jako Voselno (Voselný, Oselný a kde co podobné) moc nepoznávaj :-I
Snad se tedy nemýlím.

A co dát dopoledne??? To by se mi líbilo ze všeho nejvíc třeba 9:15, nebo 9:16 ale dobrý by bylo i 9:20 - je to tedy o něco později, ale i to by vyhovovalo. Hecnete se na stávačku takhle brzo??? Nebo už v devět??? Snad nám dopřeje počasí...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

Martine :-D si me pobavil... je to Úsilné, ale mam za to, ze voselaci maj dokonce pod znackou obce cedulku Voselno a znak, osla. oni to tam zkratka tak maji. to mas jako Bzunčáci. ty sou zase z Dobřejc tam za Hlubokou. nic podobně malebného mě nenapadá. leda s Bifim se můžem holedbat, že bydlime na Peřtátě. Babouci maj napriklad skvelou pisnicku "Když sem šel na Peřtát, zvostal sem stát."


:-D kampak na nás Fanda se svým East side, z Ýstu, voe :-D
MartinCZE
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 26.09.2014 22:03
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Čau kluci. V neděli bych šel s váma, jestli vám nevadí amatéři :BYE:
Mám čas celej den jenom budu potřebovat ukázat místo na mapách protože jsem byl zatím jenom na ortech
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

tak sem by jsme mohli zajet http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... 22%7D&ri=0 v neděli ve 13 00 tam :OK:
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: Domlouvání ježdění

Míro "Perštát" ,jak jsi přišel na "Peřtát",to slyším jako rodilý Budějčák prvně.Jinak v neděli bych šel. :OK:
Drago
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2014 15:08

Re: Domlouvání ježdění

zitra ve 13:00 bych si sel taky zajezdit, pokud nebude prset. na misto co jsem dal wolf

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“