no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Ziddon: ooo děkuji, určitě budu dělat další mapy, super by bylo kdyby tady lidi poslaly fotky třeba nějakých zajímavích scenerií, míst, atd. pro inspiraci ideál by bylo kdyby vyšel ofiko editor, kde by byly vyřešený ty materiály a možnost vytvoření větší mapy.
Bosko: ještě před tím než si to sem napsal tak jsem si upravoval testovací polygon, a ještě ho budu předělávat.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Vypnite si aktualizacie (ako sa to da urobit ???), chysta sa velikanska zmena a vsetkyulozene hry pojdu k certu.
Vyberam :
- po mape budu lietat vtaci
- kompletne prepracovane mapy
- upravene blato, bude jednoduchsie zapadnut
- uprava aut a addonov

Mam z toho docela strach, Pavel asi dostal za ulohu vyradit z hry upravovacov. Viac na :

http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1026 ... e-updates/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Co by se mi líbilo kdyby zavedli aspoň teda do tý těžší obtížnosti, že používat naviják se může jen na určitých bodech (u těch aut co doopravdy naviják mají), například ural má na čumáku jen dva háky ale nebojím se s ním zapadnout když jsou poblíž stromy ... mě by se líbilo kdyby byly navijákové body a pouze tahací body ... když by auto bez navijáku zapadlo tak by ho člověk musel druhým bodem vytáhnout.

Jinak uzávěrka diffu vepředu, vzadu, mezinápravovej, krátká, dlouhá převodovka ... toto by se zrovna sem fakt hodilo.

Další věc například když by řidič zničil uzávěrku tak by mu to neubralo jen "damage" ale ta uzávěrka by prostě nefungovala.

A co by bylo super, ale otázka jestli by to šlo, udělat ekonomiku ve hře, auta by se kupovali, opravovali za peníze, popřípadě opravárenské body, palivo by se kupovalo, pneumatiky by se opotřebovávaly a měli by menší záběr ... vydělávalo by se vožením dřeva ....
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12: Tyvole cece co plasis 8o - koukej se uklidnit prde :wink: :-D
Je to jen dalsi update - jsou vylepsene a upravene vsechny mapy ( ano savy se vymazou, ale to se stavalo vicemene skoro u kazdeho updatu ...), jsou pridany ptaci do hry, jo a taky svetlusky v noci :mrgreen: , majaky na nakladaky - funkcni, drevarska nastavba na velkyho maze, upraveny blato - hra je o neco tezsi, upraveno je i vykreslovani denni doby - zase to pusobi o neco realneji a krasneji ;) Uz par dni tuto verzi testuji a hra je zase celkove o neco dal, lepsi a hezci 8)
Takze kliiiid ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064: Tak TOMCAT - jeden z nejsledovanejsich youtuberu na Spintires uz ti zacal delat recenzi na ABANDONED MINES mapu ( mapu jsem mu s doporucenim poslal ;) ) - a nesetri v ni superlativy - mapa se mu moc libi a v dalsi epizode bude pokracovat v prozkoumavani :tleskam:

[youtube]To3VhMCSiIk[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Hraju jen krátce, ale mám jednu takovou věc. Nešlo by přidělat více záchytných bodů ? Třeba nahoře na nástavbě nebo tak nějak ? Když si auto lehne na bok, aby šlo zaháknout z boku nahoře ?
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

jancernik píše:Hraju jen krátce, ale mám jednu takovou věc. Nešlo by přidělat více záchytných bodů ? Třeba nahoře na nástavbě nebo tak nějak ? Když si auto lehne na bok, aby šlo zaháknout z boku nahoře ?

v xml souboru auta přidat winchpoint, ale pak to správně napozicovat.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Alindur píše:Funguje abandoned mines na MP? zkoušel to někdo už?


Jo ale v 2.1.15 a má to malý problém při spuštění stojí jeden na cestě a ostatní vedle něj mimo cestu a pak se nemohou vyhrabat s tím návěsem, stejně jako v level-desert-chalenger kde to třetího zablokuje mezi zábradlí a dřevo.
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Tak na update jsem zvědav koukám dřevo pro MAZ 7310 :wink: Hlavně aby na novém updatu šla mapa Abadon mines :-)
no107064 To je super že jsi polygon vylepšil :FINE:
A světlušky no paráda to budou noční jízdy :FINE:

No a tu video Kraz,Ural nebo Zil z videa to nepoznám ale jedno z toho to bude jak to dopadne když takový kolos se potká s osobákem

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=LHGyICx35A8[/youtube_url]
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

já bych řekl že zil
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

ale rozhodně nežil...
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

bosko1984 píše:..... z videa to nepoznám ale jedno z toho to bude jak to dopadne když takový kolos se potká s osobákem


Je to Zil 131.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Max Poznal :OK:

Ten Rover není to špatné na Abadon mines se s tím jezdí dobře jen to zapadne v každé jeteli :-D Musím na to sehnat nějaké pořádné gumy :-D

:-) Také jsem pořídil hezčí lak jen mi vadí ty světla pořád svítí

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak jsem zjistil že u Rovera se dá zvedat podvozek to je vymakané :FINE: 8o
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

bosko1984 píše:Max Poznal :OK:

Ten Rover není to špatné na Abadon mines se s tím jezdí dobře jen to zapadne v každé jeteli :-D Musím na to sehnat nějaké pořádné gumy :-D

:-) Také jsem pořídil hezčí lak jen mi vadí ty světla pořád svítí

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak jsem zjistil že u Rovera se dá zvedat podvozek to je vymakané :FINE: 8o

Upravou v xml alebo priamo v garazi? :-p

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“