Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Vaše auta 1:1

Redneck440 píše:Az tak nakladny to neni. Tyhle velky Full Size jsou porad jeste dost laciny oproti Muscle. A to jak u nas tak i za louži. A co se provoznich nakladu tyce, ND z USA jsou i s postovnym levnejsi nez na jakykoliv EU auto. A navic jsou to drzaky, tak moc toho nepotrebuji.

Tommys: tak smele do toho! Ale bacha, je to navykovy. Pokud si uzivas zvuk V6, tak mas predpoklady k nakazeni virem V8 :)


No, tu V6 mam chvili a uz jsem koukal po Audi S6 C4 s 4.2 V8, protoze provozni vydaje uz tam nebudou nijak razantne vyssi, jen jsem nekoukal co dily. Kazdopadne V8 si jednou urcite koupim :-)
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Ne, neurazil, já beru ze každej má vkus na něco jinýho, jen fráze "Auto s číčou ve znaku" už je mi tak známá a ohraná, že mě to v nějakém únavovém večerním rozpoložení prostě vytočilo, že jsem se nejdříve nedočetl nějakého kloudnějšího názoru, když se tu ke každému příspěvku řeší zajímavý věci, a první co se tu jako reakce objevilo, bylo toto. Ale každý má svoje názory, tohle já nikomu neberu a ani nemá cenu o opaku někoho přesvědčovat. Já si ho koupil hlavně proto, že byť se mi auta jako VW Golf a podobné držáky moc líbí a možná by to byla "jistější investice", ale je jich prostě moc. A na to já nejsem. Předtím už jsem Renaulta, byť jen Twingo, měl, a nemůžu říci půl slova, nesmrtelný to ďábluv stroj. Upřímně, mít peníze na to, abych si mohl dovolit druhé auto na hraní, které nemusí být praktické, věřte, že bych se už taky sháněl po starém, ale pořád krásném BMW E30. Například....Ale toto je koupeno pro učel, k jakému je toto auto vyvinuto. Rodinný vůz, obrovský prostor, podle mě pěkná karoserie i po letech. Nezvyklé auto, které je vymyšleno pro svůj účel velmi dobře. A já jsem spokojen. Na tachometru se za chvíli dostanu na hodnotu 130 000km, a na tohle auta neumíraj. 2.0 dCi, 110kW....Jede to jako namydlený blesk...

Mira píše::-D uzasny. Jsem si tak z hecu rejpnul a cely dva dny se nenudim. Jste uzasna diskuzni skupina :-D sociolog by se nazral..


Hele, koukal jsem na toho forda, dyt je super. Dokud v nem neni nafta. ...neni, ze ne..
Podvozek je jedna basen, dodnes z toho vychazi spoustu modernich aut a s timhle prapodvozkem se stale moc novych aut rovnat nemuze. Navic s nim jako s wrc jezdil Ášín takze mas mou plnou podporu :-D ktera je ti asi k nicemu :-p


Snad jsem neurazil uzivatele s renoltem, muze jit svuj vuz publikovat na renault forum a tam se mu dostane komentaru typu "hmm, ja teda mel lagunu ale tohle to je stroj, uplne slintam" a mas jistotu, ze vazne slinta.

Dyt to rikam, ten internet je nebezpecnej, tady treba ciha Mira, ale rozhodne je na nem i misto pro chvaleni francouzskych osobaku... :FINE:
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Tommys píše:
Redneck440 píše:Az tak nakladny to neni. Tyhle velky Full Size jsou porad jeste dost laciny oproti Muscle. A to jak u nas tak i za louži. A co se provoznich nakladu tyce, ND z USA jsou i s postovnym levnejsi nez na jakykoliv EU auto. A navic jsou to drzaky, tak moc toho nepotrebuji.

Tommys: tak smele do toho! Ale bacha, je to navykovy. Pokud si uzivas zvuk V6, tak mas predpoklady k nakazeni virem V8 :)


No, tu V6 mam chvili a uz jsem koukal po Audi S6 C4 s 4.2 V8, protoze provozni vydaje uz tam nebudou nijak razantne vyssi, jen jsem nekoukal co dily. Kazdopadne V8 si jednou urcite koupim :-)

Spis kupuj ted, dokud pujdou jeste sehnat. EU omezuje motory cimdal vic.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Jak rikam, ja tu rad plasim lidi, tak mam radost, ze jsme si to vyjasnili.

Golf je hroznej, je dobre ze ho nemas, auto bez duse.

do dci bych nesel, lepsi je hdi. Stejne tak fordi cdi :NO: taky nebrat, kdyz uz jsme u tech presmycek :mrgreen: . A 130 tisicum veris??jak je to stary? Aby to byla pravda muselo by byt tak kolem 2009 2010.. I duchodec co ma auto najede pres 10 rocne. Jezdis drobet vic (beznej rodinnej provoz) a ses tam pres 20. Kdo jezdi 60 za rok nema renoo, ale od pasata nahoru (v horsich autech nejde takova podnikatelska porce prezit)..


Tak uz se na me nezlobte, aspon nebyla nuda :-D sup sup este nekdo ma podobny poklad?
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Já těm 130000 věřím, protože mám jisté kontakty přímo v Renault ČR, kde jsme měl možnost si to ověřit trošku podrobněji, než je možný normálnímu kupujícímu :-) Jinak je to rok 2006...;)

Jinak, k tomu dCi mi bylo řečeno už když jsem se začínal poohlížet, co koupím, že Lagunu s jiným motorem než 2.0 dCi nemám vyhledávat. Ještě se dělala verze s obsahem 2.2, ale to jsou prý katastorfický rozdíly v životnosti a 2.0dCi byla prý nejlepší motorizace pro toto auto.
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Něco pro PitaW sice je to starší model ale je to MB Wagon :OK: https://www.youtube.com/watch?v=24afjVqm2Uw
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

Adolf by je pojezdil fšechny, jen majitel ho na takovýhle věci moc miluje :mrgreen:
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

To asi jo :OK:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Me je jedno kolik ma auto najeto. Hlavni je v jakem je stavu. Proton ma 200 000km +/-100 000km. Nikdo nevi presne, protoze to auto ma diky bezne vade uz asi treti budiky.
No a ted jsem tam cpal vykonejsi motor z auta co melo na budikach 300 000km.

Je to jen o udrzbe a o tom jak se clovek k autu chova.

BTW Sice se zivim, tim ze navrhuju koncernova auta ale jako ridic je nesnasim. Pro me priserna ergonomie, zadnej cit a asistenti kteri se mi snazi znicit pozitek i z klidne jizdy.

Takze jsem se zarekl a nechci auto (krome par vyjimek) vyrobene po roce 2000.
Uživatelský avatar
Redneck440
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 07.12.2014 22:26
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Ke kazdymu slovu muzu jen souhlasne prikyvovat :YOP: :YOP: :YOP:
Mopar Or No Car !
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Já též :OK: Když tu byla řeč o Adolfovi, tak jsem zapomněl napsat o té poslední fotce. Jsem strašně rád za ty zrcadlové fólie :mrgreen: Je období přípravy na RC závod a údržby dráhy a to by lidi co chodí okolo něj nechápali. Už 3 týdny tam vozím v kufru na štorc kolečko, lopaty, krumpáč a hrábě :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Přišlo jaro a tak se dnes přezouvalo a umývalo :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Ještě umýt gumy, elox na matky a buď imitace centrální matky, nebo pokličky :-p

Obrázek

Obrázek

Diskárna se vůbec nezměnila na to že je v ní nasypáno, by za to byla další MX5tka :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Vyklapeci svetla znaci frajera. Pekna.
Zippich
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 11.04.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Tak ta MX-5 je opravdu nádherná. Tohohle japonce fakt můžu :-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Díky, bude na ní ještě spousta práce ale povoz je to zajímavý už teď (1.8 98kw 131 koní na 990 kg). Auto si koupil tatík a tak si asi dovedete představit ty vášnivé debaty co a jak udělat. Kola naštěstí byli v mojí kompetenci a dnes je viděl poprvé, dokonce bylo vidět nadšení. Pravda chtěl jsem to udělat barevně ještě trochu jinak ale bohužel jsou to čtyrdíry a pětpaprsků. I tak jsem spokojen a až tam budou černé matky a nějaké středy zase to bude vypadat jinak ;-)

Zpět na „FreeKec“