martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: TATRA T-148 4x4

Skus protáhnout podvozek je moc krátký ale jinak good :hura:
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: TATRA T-148 4x4

Zdarec. Možná by stačilo se představit 8o A Povolit videa :OK:
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: TATRA T-148 4x4

:-( další Tatra netatra :-( uznávám snažení a ruční práci jiných protože jsem jen prostý šrubovač dílů k sobě ale vždy se snažím aby to byl reál a né fikce da se přehlédnout jiný tvar detailu atd ale nedá se přehlédnout Tatra bez trubákače :
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: TATRA T-148 4x4

Čau,


tak jsem si projel to fotoalbum cely...

Takovej sikovnej clovek jako ty (spoustu tech mechanickejch tvoricich cinnosti mas zmakly!) a takovou potvoru stvori... 8o

Ale jeste to neni takovy jako ta cervena krabice od bot kolegy nekde na fotce.

Vzadu tri patra narazniku, vepredu takova hezka klec a uprostred masky ten vtipnej malilinkatej naraznik :-D na strese pro jistotu 4 karimatky, cim vic karimatka, tim vic expedice :-D :-D :-D

Postupem prochazeni albem jsem tomu ale prisel na chut, kdyz jsi konecne prodlouzil ty linky... Retizek namotanej na naraznikach to auto posunul nekam k Bangladesi, Barme, vic asijskych zemi na B neznam.... Brazilie :-D

Obrázek


a vtom se mi to zacalo libit. Jeste to chce zamaskovat ty podbehy at to nejni pruhledny, to neni hezky

Obrázek


Teda vono to cely neni hezky :-D a to je na tom hezky. Ze to sedi na podvozku nejakyho crawlera k tomu asi tak nejak patri..




Cimz ti to prosimte neodsuzuju, ale vlastne chvalim... Pokud je to stale dvojznacne tak je to stejne jako kdyz se podivam na to RC co jsi stvoril :mrgreen: takovej rozporuplnej pocit kombinace nadseni, smichu a porce modelarsky zrucnosti aplikovana uplne jinak, nez vsichni okolo :FINE:

Veru nevsedni vuz :FINE:

Zpět na „Home made scale parts“