no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Tak u lakatoše jsem narazil na problém, nevím zda jen u mě nebo i u ostatních, ale občas mi to nechtělo spustit ST, a teď už vůbec ... odendal jsem lakatoše a úplně bez problémů ... dá se v souborech o crashu nějak vyčíst co přesně to dělá? Otevřel jsem to v poznámkovém bloku, ale skoro samej klikyhák.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Kamaráde nějaké poslední verze možná ano. Od té doby mi to dělá taky celé bordel i když jedu zálohu :-p
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

tak ne lakatošem, ale mixnutýma souborama u tatry, jak jsem přidával tu trialovku tak zlobily textury u korb a nádrží ... teďka jsem to párkrát zkusil a už to vypadá ok tudíž i lakatoš je v cajku
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

bosko1984: Jinak koukám, že hraješ hodně starou verzi mojí testovací/trialový mapy, například na tom betonovým plácku ze kterého vedou ty asfaltky vedle sebe, mám betonový nájezdy na testování křížení, a nalevo 4 kopce o různých výškách a úhlech pro výjezd ...
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

no107064 píše:tak ne lakatošem, ale mixnutýma souborama u tatry, jak jsem přidával tu trialovku tak zlobily textury u korb a nádrží ... teďka jsem to párkrát zkusil a už to vypadá ok tudíž i lakatoš je v cajku

Já si sosnul tvůj Superpack 26.4. a problém dělají některé textury od rusáků, je to tím že v nich je použitá azbuka a s tím si spin neumí poradit, proto jsou některé Kamazy černé a ne třeba stříbrné jak mají být (v xml.meshess je jiným znakem nastavený cíl v textures než má ten soubor v azbuce). Navíc pak zbude v souboru media přímo ve hře kam se nahrávají složky přes JSGME i po odinstalaci mimo soubor videos (ten tam být musí) většinou složky s těmito azbukou nazvanými soubory a při dalším startu to padá nebo dělá jiné problémy, včetně toho že nejde MP, jinak mapa 7 days opět velmi dobrá.
Zkoušel jsem si do těch MODS map přidávat svoje auta ale pod Vehicle1 - x se sice v některé mapě aktivovaly, ale nešly na nich žádné addony jen změna kol. Když jsem je tam dal místo jiného auta tak ano. To je schválně, nebo něco dělám špatně.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

korvetak píše:
no107064 píše:tak ne lakatošem, ale mixnutýma souborama u tatry, jak jsem přidával tu trialovku tak zlobily textury u korb a nádrží ... teďka jsem to párkrát zkusil a už to vypadá ok tudíž i lakatoš je v cajku

Já si sosnul tvůj Superpack 26.4. a problém dělají některé textury od rusáků, je to tím že v nich je použitá azbuka a s tím si spin neumí poradit, proto jsou některé Kamazy černé a ne třeba stříbrné jak mají být (v xml.meshess je jiným znakem nastavený cíl v textures než má ten soubor v azbuce). Navíc pak zbude v souboru media přímo ve hře kam se nahrávají složky přes JSGME i po odinstalaci mimo soubor videos (ten tam být musí) většinou složky s těmito azbukou nazvanými soubory a při dalším startu to padá nebo dělá jiné problémy, včetně toho že nejde MP, jinak mapa 7 days opět velmi dobrá.
Zkoušel jsem si do těch MODS map přidávat svoje auta ale pod Vehicle1 - x se sice v některé mapě aktivovaly, ale nešly na nich žádné addony jen změna kol. Když jsem je tam dal místo jiného auta tak ano. To je schválně, nebo něco dělám špatně.

no to vehicle1 - x už nepoužívám právě, ale někde to mohlo zůstat .. jinak takto jak je ten megapack tak takhle jsem to přesně v tom datu měl ve složce media a všechno bez problémů
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

no107064 Ano Tanguska crater dobrá mapa :OK: že je starší nevadí nebo myslíš tu Zero point :-p je už nová verze ? :FINE:
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Je to tedy Tatra 815 R25 verze 6x6.

Tak už mi zbývají jen okna a s těma mám docela problém a nějaké koordináty se kterými si jko laik nevím rady :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Felicia23
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 27.01.2015 17:18

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Celkom pekný model vo farbe s5t ale chýba mu motor a diferak :?
Obrázek
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

bosko1984 píše:no107064 Ano Tanguska crater dobrá mapa :OK: že je starší nevadí nebo myslíš tu Zero point :-p je už nová verze ? :FINE:

myslím tu zero point
vydám balíček mých map s map objektama, ono u hodně map jsem udělal různý aktualizace atd... nikdy jsem nedohrál žádnou svoji mapu do konce, protože když jsem to zkoušel tak jsem vždycky narazil na pár chyb a jak jich bylo víc tak jsem mapu upravil a hrál od začátku, a tak pořád dokola :D
Jinak včera a předevčírem jsem hodně upravoval mapu Siberian expres, nedá se už tolik zkracovat a je opravdu hodně náročná ten kdo dokáže dovést náklad vpořádku, tak musí být celkem dost šíkovný a přidal jsem další dvě čerpací stanice do mapy, tudíž jedna na začátku, v cca v půlce a u pily.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Všechny moje aktualizované mapy http://ulozto.cz/xY9TQ7Zu/no107064-maps-rar pouze mapy a map objekty
Superpack (obsahuje všechny mapy plus mody aut, které jsou vloženy do map http://ulozto.cz/xfVtcrfL/superpack-2015-07-08-rar
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Patholog Pěkná Tatra jen mi to přijde až moc hranaté sem tam uhladit by to chtělo ale jinak :FINE:
no107064 :FINE: dobrá práce
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

zdravím, chci se jen zeptat ohledně konverze map na poslední verzi, aktualizoval jsem ještě dále jednu mapu, ale nechce se mi překonvertovat a ostatní mapy jdou ... (přidával jsem hodně kalužin a jezýrek, je možné, že konvertor zvládne jen určité množství?)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Skontroluj, ci priamo v mape, alebo vkladanych referenciach nie su pouzite overlaye CLIFFS a ROOTS. Tie zvyknu zablokovat konverziu.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

V12 píše:Skontroluj, ci priamo v mape, alebo vkladanych referenciach nie su pouzite overlaye CLIFFS a ROOTS. Tie zvyknu zablokovat konverziu.

nedalo mi to a ráno jsem to ještě zkusil, odendal jsem pár jezýrek a kalužin a nic ... pak mě napadlo co jsem dál dával, tak na zila 131 jsem dával garážovou korbu a tu když jsem odendal tak pak už to šlo zkonvertovat ...

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“