Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

SpiderWepř

Po výplatě jsem měl roupy a u litru slivovice vykšeftoval tenhle pěkné vozéček. Jestli se nemýlím, klec byla postavena dle Salvatorových představ a tvůrce byl samozřejmě Lee. Přes tři kolena se to dostalo až ke mně a snažím se tomu vdechnout život. Nápravy wraith, motor s HPI převodovkou + redučka SCX, tlumiče jsou asi Himoto, ale minimálně zadek budu muset poladit, bo jsou tvrdé jak cyp a je to nakoplý. Rozvor 355 mm. Kola 2,2 z Mavericku, což mně trošku irituje. Jsou hezky měkké, ale nějak asi nesnesu fakt, že mám na takovém skvostu něco z takého krámu, tak se budu poohlížet po něčem kultovnějším asi. Moje představa je 2,2 Mud Basher, to je dělo jak hajzl.

Obrázek

Néé to není ono, to bylo jen na ukázku kvůli kolům. Todle je ono.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ten rám je fakt morda. Akorát předchozí majitel nějak nepošéfil panhardku a původně uložené servo v rámu má uřezaný držák, tak budu nějak válčit v bojových podmínkách, abych ho dostal na nápravu, snad to tu nějak pošéfuju. Zároveň mi i chybí držák předního čtyřlinku. Bude to dobrá divočinka, snad mě bude bavit s tym hrkat. Mám tu kombo Ezrun 13T, tak bych chtěl zkusit, jak by to s tím jelo.

Asi blbá otázka, ale k čemu je ten kulatý "bonus" na těch hexech? hliníkové GPM ... dyť je to tam k hovnu, disk kvůli tomu drží snad na milimetru ..

Obrázek


Pojmenoval jsem si ho hezky takhle roztomile, se ta přezdívka nějak sama nabídla.

[youtube]nhHQDhlQC6o[/youtube]
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SpiderWepř

Aaaa, tady je ta klec co jsem zrel na leeho promo fotkach...

Nejsou ty wrajtacky napravy zbytecne siroky...? Rozhodne je to ale megaklec, jsem zvedav :FINE:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Icyclaw píše:Ten tvuj "bonus" je tam z toho duvodu aby prosel stredem disku a matka se na nej pak utahla.
Nic slozityho v tom nehledej. Zatim sem to mel snad na vsech hexech z AT a vzdy to fungovalo na jednicku.



Já nikdy disky s tak velkou středovou dírou neviděl. Každopádně na tyhle to nepasuje a radši to z toho hexu uřežu, než abych vrtal disk. Nějak mi to tam teď překáží :lol:

Miro nápravy široký jsou, ale asi jsem rád. :lol: Je to takový hovádko no a to by měla být asi pointa. Prostě jedem Tim Cameron stajl :mrgreen: Klec je široká cca 155 mm. Na SCXových už by trošku zanikal potenciál auta no a když jsem ty wrajtácký k tomu dostal v krabičce ... :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SpiderWepř

Treba matou jen ty nehezky gumy.


Ale "Vymenim vrajt napravy za scx" neni zas takovej proublem, pointu chapu a tesim se na ni, no az to bude mit motor a pofici to tak se uvidi, napravy eventuelne vymenis dycky. Jen doufam, ze to nenatres nacerno jak byva u peknych kleci casto zvykem 8o
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

ani náhodou, oranžová mě odjakživa rajcuje :wink:

gumy vyměním, možná budou fakčit slušně, ale ten pohled na ně nesnesu :lol: scxové nápravy neplánuju, prostě to bude bestia se vším všudy, auta na scxu už mám dvě ...

Hnací soustava zapojena, největší problém bude řízení. Su v Brně na bytě a nemám tu skoro vůbec nic na nějakou kreativní tvorbu
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Možná klamou prvni fotky, bo rám je vpředu zužený, ale jinak je to myslím fajné. S SCXkama by to bylo hovno
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: SpiderWepř

8o Jj, už to vidím v Krnovské rokli :OK:
https://www.youtube.com/watch?v=zVOPscJNYXk
ale bude ti chybět ten řev motoru, bez toho to nebude vončo :-I
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: SpiderWepř

Tomuhle fandim, takze koukej skladat a chci videt nejaky vidko plny bashingu :OK:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: SpiderWepř

Nápravy jsou k tomu akorát,ale chce to vyšší pryže.
Kubovi se rám fakt povedl :OK:
Nebude to s převodkou moc pomalý?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Tyhle gumy maj asi 125 a ty bashery nahoře myslím 151, to by bylo žužo. Větší chci určo. Pomalé to asi bude, ale nemám udělané řízení, tak to nemůžu protáhnout. Teď je tam Carson 28T a celkový převod je pokud dobře počítám 56,2:1. V SCX jezdím asi 35:1, takže ten stříďák by to mohl hezky oživit. Dětské nemoci budu asi ještě vychytávat dlouho. Kvůli serva asi budu muset říznout jednu příčku vpředu, ale na nějaké kutání tu nemám vercajk. Mám jednu vychrchlanou dremelku, nemám ani pořádné vrtáky natož svěrák, pořádně ani žádný matroš ... takže držák na servo asi až za dva týdny doma.

Jo Milane takhle nějak si to představuju. Ale zvukový modul asi oželím :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SpiderWepř

To bude parádní vepř, konečně to někdo zkusí i od nás a takový hardcore borec jako ty :-D Koukej zamakat ať už si doma a můžeš pořádně tvořit :-)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: SpiderWepř

Nu, říďo, je to na tobě, ale takovej dobrej zvukáč, brumlající a vyjící, ten by tomu dal šťávu:

https://www.youtube.com/watch?v=77EIcdYmBjw
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Nemohl jsem to vydržet a udělal těžce provizorní jízdu po chodbě s trochu neučesaným elektrem bez řízení. Verdikt je jasný. JE TO POMALÉ!!! :lol: a to tak že jako je z toho naprosto nudné auto. Je to sice rychlejší, jak 80% aut na tomhle foru, ale pro mě naprosto bezvýznamná záležitost.

Varianta 1) zkusit 13T Ezrun kombo, které leží doma
Varianta 2) dát klasiku origo scx skříň se spurem třeba wrajťáckým a dostat se třeba na převod 30:1, ale mám obavy, jak s tím bude cvičit motor při té váze ...

no ale on si ten projekt celý tak nějak už z principu říká o ten stříďák už od začátku :-p


testovací verze :mrgreen:

Obrázek


Milan: jo to je jasný, ale nemůžu do toho zas vysypat celé svoje úspory, všeho s Mírou ... za chvíli je mi 26 a můžu zhola zapomenout na nějaké studentské slevy a kartičky na vlak, tak musím šetřit :mrgreen: ona z toho asi stejně pravděpodobně bude nějaká bahenní bestie, takže zvukáč by tam byl trošku nehodící se, ale zní to samozřejmě parádně
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SpiderWepř

Ja jsem tu celou dobu, takze pohoda.


Mne je 28, mam dve deti a hypoteku :-D s sestadvacetinama konci vic, nez jen sleva v Zoo :-D :-D



Ale k veci, stridak je snad jasna zalezitost, plechovku do toho ani neprubuj... To musi umet hodit drnem jako summit! Co intos, budes delat nejaky pokusy o sedacky a ... Vono tam toho asi vic neni :-p
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Sedačky k tomu mám aj tuším jakýsi volant a šoféra z twajlajtu :lol: ale to je vzdálená budoucnost, tydle kraviny mě nikdy nebraly, takže to budu montit, až budu mít odladěné auto ... by to tam akorát zavazelo, když je to celé uzavřená klec, tak je ten servis těch vnitřností trochu náročnější :lol:

no su zvědav, jak s tím bude cvičit ta 13ka Ezrun, nové kombo se mi nějak extra kupovat teda nechce zatím, ale jak říkáš, to musí být cvrkot :mrgreen:

edit: aha tak varianta 2 se nekoná, trochu jsem to nedomyslel a scx gérbox s motorem se tam nevleze ani hovno, leda že bych uřezal držák sedaček, ale to už by pak nebylo scale bez sedaček, to né :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „Ostatní crawlery“