Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Je tam opravdu malinkatá skratovací propojka.Tu musíš vyndat při programování. :lol:
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

jojo chlapi měli ste pravdu stačilo přepnout na ovladači nastavení jak pro servo tak pro ovládání rychlosti akorát třeba dám nastavení výrobce a nevím teda potom jak to mám uložit. je tam napsané vypnout napájení což znamená odpojit natvrdo baterku nebo vypnout tím vypínačem co je od toho regl prostě se mi to jakoby neuloží.Zkoušel sem to i to a nic nepomohlo prostě zapnu párkrát zapípá ale dopředu ani dozadu to nejede až když to zmáčknu dopředu a potom dozadu tak to zapípá a hodí plný kotel tudíž musím vypnout. Prosím pomozte mi blížím se k závěru užto chci testnout :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

A máš vyndanou tu zkratovačku?
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

odpojit od baterek natvrdo,máš správně nastavené výchylky plynu? Pokud ne tak je dej na střed.
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

pokud dá nastavení výrobce tak tam tu zkratovačku musí nechat ne?
A pokud chce svoje nastavení tak ji vyndat.Teda to si myslím já že to tak je.
Já ji tam nemám.Mám svoje nastavení.
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

jj ovladač mám ok nastaven na středy jj je tady napsané akorát když si to nastavuju dle svého tak že to mám odpojit tu zkratovací propojku ale když to chci podle výrobce tak se tam o propojce nic nepíše mám strach ji vyndat bo nevím jestli mám dobře navedené dráty k motorku nemám mám z reglu mi vede modrý a a napojuje se na zelený k motorku to by měl být + a - z reglu oranž a napojuje se na žlutý je to dobře nevíte ? Nebo je to jedno?Děkuji za rychlou odpověď
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Nastavení výrobce je právě na pikaču.Je to přesně to co popisuje.Jede to jen dopředu a pořád.
Při programování se musí vyndat.
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

Pokud to nastavuješ podle svého tak propojku určo vyndej a už ji tam nedávej. (viz. manuál)
Pokud ji tam vrazíš tak nastavíš výrobní program.
K motoru to je jedno.
Je vidět že asi nečteš manuál co?
Tímto končím :twisted: .
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Nezlob se pls já sem myslel že tam ta pojistka není ono to je fakt titěrné měj prosím trpělivost ten manuál sem četl už 3 a vidíš pořád něco prostě na elektriku moc nejsem mějte prosím ještě trpělivost chvíli zatímděkuji zkusím hned a napíšu vydržte chvíli ještě prosím dík moc
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Z toho si nic nedělej.Já programoval třetí a stejně jsem na ní zapoměl a málem do toho kopl.Míra na tom byl stejně. :-D
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Ale tak už si připadám jako úplný debil víš jak tak prosím chvilku tady vydrž nebo sleduj jak napíšu kdybych měl nějaký problém jestli se někde potkáme na expedici nebo někde tak ti dám milku nebo geishu :) může být ať na tom nejsi ztrátný :)
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Hoj konečně mi to jde nastavit nemohl by mi někdo z vás doporučit nějaké nastavení jezdím spíš pomalu chci aby mi to pomalu zabíralo občas tomu hodím palbu alrë to jen málo kdy nějaké osvědčené trialové nastavení.Nevím akorát jestli mám páku logaritmickou lineární nebo exponen. Jinak mám podvozek cc 01 kastle pajero motor johnson 540 regl dsys bterku 4000 7.2V.To už bude vše a todle téma můžem uzavřít chtěl bych vám všem moc poděkovat za spolupráci, ten návod sem opravdu četl min 3x asi málo :) A Cores má teda u mě tu čkoládu jak sem slíbyl budeš někdy teďka na nějaké akci? :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Takže se zadařilo,no vidíš. :lol:
Nastav si to podle uvážení a jdi pojezdit ven.Pak si to jen doladíš.Každej máme jiný auto s jinou výbavou.
Rozhodně Drag Brake (brzda v neutrálu) dej na maximum.
Myslím,že mám logaritmickou.
Čokoládu si dej na moje zdraví. :HI:
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

Taky gratuluji,sorry že jsem vybouch.Sem asi nerv :?
Moje nastavení
par1 auto
par2 Ni-Xx
par3 0,7V
par4 0,5s-1s
par5 ostrá
par6 ostrá
par7 Exponenciální
par8 střední
par9 100%
par10 100%

Ty máš motor ze základu tak si tam nastav rychlost 60% vpřed a 40% vzad.
Takhle jsem to měl když jsem měl taky motor ze základu.
Doporučuji ještě okolo kablíků to zaplácnout tavnou proti vodě.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Ty jsi ode mě opisoval? :mrgreen:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz

Zpět na „CC-01“