Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Dnes jsem nad tím laboroval cca dvě hoďky a pořád mi to píše že se liší soubory, zálohu mám a vždy měním jen media.zip. Toho zálohu, app promazané mám a stejně to nemaká. Jedině komplet reinstal a potom možná, ale najdou se čtyři lidi kteří jsou ochotní kvůli jednomu večeru stahovat zase hru??? Radši asi vydržíme až konečně oovee udělá vstřícný krok a dostojí svým závazkům :-p I když mapka na jeden večer to určitě není, co se týče terénu je luxusní :OK:

E: Jsem z toho jelen ale Alindur zmizel ti příspěvek 8o
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Cela hra je stazena za par minut. Me to funguje a media zip jsem nerozdelaval mapy se nahravaj do hrou vytvoreny slozky media/levels ktera je prazdna. A vzdy nahravat z map jen obsah slozky levels cokoliv jinyho prerusej mp a nahlasi to jiny soubory. Ono na solo hrani tech map funguje hromada ale na mp jen par kvuli tem pridelavanejm texturam. Bratr vcera kdyz kopiroval ty mapy na mp tak ji nakopiroval celou a pak i po smazani to nechtelo fungovat tak musel vymazat celou slozku spintires ve steamu a reinstalovat hru a pak nahrat jen levels a vse fungovalo.
Myslim ze cenu reinstalu to ma. Nebo alespon pro me jo protoze solo jezdeni je celkem nuda a kdyz pak mas mapu s 8 ukolama tak by to bylo na tyden a je to otravny. Jen jsem nezkousel v mp s tema mapama modovy auta protoze vcera zlobil workshop.
Ohledne zmizelyho prispevku nevim, jsem na telefonu tak sem sse nekde mozna uklikal. Jinak mapy co fungujou jsem tahal ze spintires.nl
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Mazte cache v appdata.
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Nerozumiem! Mam poslednu verziu hry ale priecinok levels v media sa nevytvori (jedine ked cez jsgme nahodim mapu tak tam je ale mp potom nejde) Appdata samozrejme zmazane.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

lukino343 píše:tak phoenix je dokončeny! kto ho dostane do hry?


Skusim to ja.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

pepekos píše:Nerozumiem! Mam poslednu verziu hry ale priecinok levels v media sa nevytvori (jedine ked cez jsgme nahodim mapu tak tam je ale mp potom nejde) Appdata samozrejme zmazane.


Zkus stahnout znova celou hru. Tech par Mb je za chvili stazenejch. Za poslednich par dni jsem to delal asi 3x a pokazdy ve slozce spintires je nezazipovana slozka media a v tom dalsi dve prazdny slozky a jedno je level nebo levels a druhy myslim media. Ted 100% nevim nejsem u kompu. Kdyz chces mapu i do mp tak z novy mapy kopirovat jen obsah slozky levels nic jinyho. Pokud chces jen single tak klidne i vsechny pripitomnely textury. Ale pak nepujde mp prave kvuli odlisnosti obsahu hry diky tem texturam, proto funguje jen par map ktery fungujou i bez textur navic a jsou vytvoreny z originalnich textur hry.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Aha co sa nam vdaka lukasovi rodi :

Obrázek

Obrazok je z Editora, zatial iba dost surovy meshmodel, treba ho posmoothovat a aj upravit, pretoze podvozok je velmi detailny a toto by nenabonovala ani besna svina.
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Aha co sa nam vdaka lukasovi rodi :

Obrázek

Obrazok je z Editora, zatial iba dost surovy meshmodel, treba ho posmoothovat a aj upravit, pretoze podvozok je velmi detailny a toto by nenabonovala ani besna svina.


ešte na tu euro6 sa tešim :) idem ju skonvertovat do obj
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Mno, takze jedna dolezita sprava pre moderov :
Limit vertices jedneho objektu nie je 65535, ale podstatne menej. Phoenix sa do hry nacital, ale po restarte hry to padalo. Po premazani cache to slo. Opatovne som ho natiahol do editora, dal reload a editor crashol. Zistil som, ze kabina s podvozkom mala dokopy 28k vertices. Ked som ju oddelil od podvozka, vsetko funguje normalne. Aspon zatial...

EDIT :
Po rozdeleni ma kabina 11500 vertices, podvozok 16468. Na polygony to je potom 21k pre kabinu a podvozok 30k. Z toho mi vychadza limit polygonov (nie vrcholov) na 32768 na jeden diel.

EDIT :
A uz sa uci jazdit :

Obrázek

EDIT :
Opat k poctom polygonov - ked som kedysi davno robil architektonicke vizualizacie, vzdy som mal pocet vrcholov vacsi, ako pocet polygonov. V pripade tohto auta je to opacne, co znamena, ze niekde pri konverzii modelu je zasadna chyba. Model bol asi urobeny v Blendri - Lukas povie, nasledovala prva konverzia do .OBJ, z toho mi ale Max nenacital, mal vyhrady voci normalam, preto som to skonvertoval cez online 3D konverter (http://www.greentoken.de/onlineconv/) na .DAE, to uz Max natiahol v pohode. Dalsi cirkus bol ale s velkostou, po Reset XForm som musel prevratit vsetky normaly, vysledok je potom na obrazku.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

maztekk píše:
Alindur píše:No tak třeba Evanscreek ,ten jsem viděl už i v lobby. A dneska sem narazil na další mapku na ruskym serveru. Ale tady stejně každej jede solo a nebo na Legacy verzi hry a JSGME.


Pokud evans funguje i v mp jsem pro uspořádat čistě offroad poježdění :OK: Co třeba zítra v 18:00 na steamu? Podmínka by tedy byla komunikace přes Teamspeak :-)

Jestli máte místo tak se přidám, jaká auta si mám stáhnout, je tam tuším 6 volných zaměnitelných aut.

PS: Phoenix vypadá velmi pěkně, dobrá práce.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Tak kluci já a konverťák, jedeme tedy od šesti ten evans.
Na Teamspeaku nás najdete na serveru games for fun, místnost Free chanel 9.
Na steamu nic maztekkcz
Mapa evanscreek
Auta domluvíme co kdo bude chtít.
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

ahoj co máte nastavené v editoru tady ? Obrázek
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

sim_ma píše:ahoj co máte nastavené v editoru tady ? Obrázek


Já nic , ale ty si tam dej třeba photoshop, nebo jiný grafický editor.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Ten Phoenix ma neskutocne namakanu palubovku, ze sa mi tam ani nechce dat Vasila :

Obrázek
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Ten Phoenix ma neskutocne namakanu palubovku, ze sa mi tam ani nechce dat Vasila :

]


viem čo vam dat :D hehe :)
Naposledy upravil(a) lukino343 dne 06.01.2016 20:49, celkem upraveno 1 x.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“