Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Noo Wolfe ten Hummer je hnus na pevkách a hlavně vubec nezatáčí.. zbytek ok Ten ford 2x motor 2x regl masakr..ale nedej bože aby hořelo než povolí 6x šroub je to kus schořeniny!!!..a ten Willis má dobrého panáka...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Mně se zas nejvíc líbí ten Hummer,ale barva a uplně nefunkční podvozek :-( Ten Chevy taky ujde,Willík a Raptor se mi nelíbí vůbec.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Michale, k tomu podlaminovani - no tak kastli zvenku olep maskovackou a novinama a je to, ne? A navic ti prozradim figl.. Vem kus polystyrenu (deska v baumaxu za cca 24 kc) a kastli obkresli a zaklesni do diry v polystyrenu. A manipulujes s polystyrenovym rameckem a kastle schovana.



..vono kdybych ti do toho parkrat nenajel tak je to asi jiny, ale ty se s tim nemuzes ani poradne vyofroudit, co si budem povidat, az teprve kdyz zacne jit o kotrmelce a prevraceni je s tim zabava. Furt to hlidat a chytat je naprd...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Presne jak rika Mira,do nejakyho "kopyta" z polystyrenu,a boudu obehnat streckou-balici smrstovaci folii,z velkou prutaznosti,krasne se na to pricucne,prilepi.V pripade zajmu ti pujcim z prace roli,nebo nejaky navin.
Ohledne jezdeni-streda po praci,pul.ctvrta treba,bych sel,kdyby se nekdo pridal.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

šel bych taky ale 15 30 jsem ještě v práci 8o já tak půl pátá :-p a šel bych na složiště :OK:
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: FreeKec

Wolffe,už nám stárneš,spletl jsi si vlákno :-D(vlastně za to může tvůj mozek František :lol: ) Já už mám nárok,když mi táhne na devět pětek :lol: .Tome,náhodou jsem tuto zimu jezdil "Už" asi 4x! :lol: Tebe už jsem dlouho neviděl,ale asi to bude stát za to,až s tím vyjedeš.Kdyby jste viděli co mám věcí na auta,nebyl čas je udělat,natož jezdit.Ale budu se snažit. :OK:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

rubiconCB píše:Wolffe,už nám stárneš,spletl jsi si vlákno :-D(vlastně za to může tvůj mozek František :lol: ) Já už mám nárok,když mi táhne na devět pětek :lol: .Tome,náhodou jsem tuto zimu jezdil "Už" asi 4x! :lol: Tebe už jsem dlouho neviděl,ale asi to bude stát za to,až s tím vyjedeš.Kdyby jste viděli co mám věcí na auta,nebyl čas je udělat,natož jezdit.Ale budu se snažit. :OK:


Noo pochlub se Rubi kolik věcí máš a jaké na auto..
No já makám na tomto
topic16040.html
..ted dopájím elektro pak dodělám korbu a v pondělí to vše Mistr Mánek napáruje naprogramuje atd a třeba budu už hootov..

Wolfe mrkej Hezkej model
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
více nekde mezi http://tom60105.rajce.idnes.cz/vse
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Venku mráz tady ticho to jste všichni v pelechu u telky nebo v dílně a tvoříte..Každý povině dá foto co ted dělá (na šuk je brzo žádné sprostárny)... Míro
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec



Obrázek
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Bowl tak ty jsi hovád Traktor Zetor Simulátor.. masakr Wole hrál jsem chvilku ale docela pak nuda.. lepší je .. AW-- Armored Warfare https://aw.my.com/gb i když ted nato není čas makám na elektru je to jak elektrárna ten model OMG
nebo toto není špatné dle foto.. topic11878.html
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

TWL Tome to jsi hroznej "kontráš"-to je furt-kde kdo byl,s kým,co kdo dělá...přijd taky jednou mezi lidi a uvidíš :-D Nebo si vedeš záznamy a dokumentace :-)
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

:-D

Tome, neni ale to AW online? To já moc nemusím.

No a Spintires hraju přece taky.

Ale dotaz zněl jinak - co TEĎ děláte ;-)
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:TWL Tome to jsi hroznej "kontráš"-to je furt-kde kdo byl,s kým,co kdo dělá...přijd taky jednou mezi lidi a uvidíš :-D Nebo si vedeš záznamy a dokumentace :-)


Hele nezakecavej to a práskni se at to mužu zapsat..mezi lidi?? kdy a kam..s čím??


to Bowl: Hele je to online ale mužeš pařit jen proti botum s lidma v 5 proti x dle obtížnosti..super
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Tak tedy já momentálně dolazuju vzhled-na zahrádku přibude rezerva a krabice,a jinak u toho sedím a čumím na to a chválí si to jak je to pěkný,jak se to povedlo :-D
A v sobotu se chystám jezdit s Bowlem a Wolffem,lokalitu a čas samozřejmě včas nahlásíme,aby jsi neměl prázdnou kolonku.
Hele když už chcete kecat,jsem trochu zaseklej na tom vleku,NECHCI aby byl širší než auto,ale to ty pseudoodtahovky vždy mají že jo,normálně rcčko a zatím placka jako kráva a na tom další Axial no a jede to sotva rovně.Ale když kouknete na videa a fotky,kde v 1:1 přemistujou tyhle extreme kára který máme,tak normálně blatník jsou kovový,kola pod nima a auto je přejíždí(jasně osobák by to nedal).A nebo uděla káru s malýma kolečkama pod plackou a nahoře jen plošina :-p Tak dejte slovo do placu,ale zas to neprožívejte,žádný kyvky a super megascale,prostě placka na který můžu popovézt bagřík a nebo třeba ohořelou karoserii.
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Tome, díky, i tak - nee ;-)


Fando, on je trochu problém s šířkou kol těch trailerů - ty skutečný mají kola tak uzoučký, že je klidně narvou po stranách, ale samozřejmě je to na asfalt a rovinku.
Pro nás nepoužitelné.

Co by ale možná použít šlo:
Obrázek

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“