Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Max Speed Technology CMX

Lepíš v pondělí večer a probudíte se ve čtvrtek ráno? :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Max Speed Technology CMX

:-D Žena jo, já mám budíka musím makat na důchodce :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Historky z modelářských ložnic

... přesunuto z MST CMX http://www.rc4x4.cz/topic15406.html.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Historky z modelářských ložnic

tak ja stavam kde sa da a je volne miesto. Z komody na vstupnej chodbe musim do vianoc spratat svoje modely, lebo co si ludia pomyslia. Ale riobil som aj v postely, v kuchyni, za PC v garazi a aj v pivnici. Ked je teplo, tak vonku na plastovom stoliku. Mozno tento rok skusim vo vani alebo pod vianocnym stromcekom :-D
@Minotaur: cca 3500eur/tento rok - zatial
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Historky z modelářských ložnic

Abysme na ty baby jenom nenadávali ...

Potřeboval jsem udělat linky na autě, tak jsem si najal fachmena. Von teda cihlu do ruky nevezme, ale odborník je to na slovo vzatej, bere si deset korun na hodinu.

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Historky z modelářských ložnic

10 káblí na hodinu? Nejvyšší čas, aby ti doma založila odbory... 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Historky z modelářských ložnic

Za 10 korun na hodinu je lacina. To je jako jedno co dela, to je pausal, jo?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Historky z modelářských ložnic

To byla docela sprostá narážka, držte svoji fantazii na uzdě :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Historky z modelářských ložnic

Prd sprosty. Jen se slusne ptam. To jsou tvoje asociace. Treba za nazouvani gum bere vic ja nevim.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Historky z modelářských ložnic

To ta moje drahá polovička pomáhá z lásky k modelařině - a nebo možná k chlastu, vždycky když mi pomáhá přinese nám sklenku vína...

Ale jde nám to taky dobře. Většinou jsem však na to sám, koneckonců mám raději když si můžu hrát jak chci bez limitů...

A je to zajímavé, ale taky na to vlítnu nejčastějc v ložnici. Nebo v dětským pokojíku u rádia, a to mám za schody sám pro sebe svůj vlastní kutloch! Ale tam už se nedá hnout! Takže občas taky v kuchyni, v kotelně, ve světnici a v neposlední řadě v dílně, ale tam je teď zima a v tesárně, tam je ale zima ještě větší. Nu a na dvoře u stolu vedle krbu v sezoně....
Jo a občas u táty v hospodě na stole... Jestli ona ta modelařina není takovej dost roztahovačnej koníček.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Historky z modelářských ložnic

Já mám honírnu udělanou v garáži. Bohužel teď je tam dost zima. Takže buď jen nejnutnější opravy, nebo na kuchyňským stole, ale to dělá nerad, protože pak musím hodně uklízet a je mi stolu líto.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Historky z modelářských ložnic

Když jsem ještě neměl na autíčka a ostatní vlastní pokoj,bylo mi občas toho stolu v kuchyni (a hlavně ubrusu) líto. :-D
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Historky z modelářských ložnic

Víkend na chalupě.
Páteční odjezd z města je katastrofa. Dopravní špička, auta se pohybují krokem, semafory se přepínají opačně než by člověk/řidič potřeboval a chodci chodí jako ovce. Ale po několika "hodinách" přece jen pokračujeme za svým cílem a zanedlouho nás vítá chaloupka, vizovická trnka, ohniště a špekáčky.
Sobota, na "brigádu" nikdo nepřijel, alespoň jsem posekl celou zahradu. Sedím na lavičce, nad hlavou sem tam pár letních obláčků, na klíně mžourající kocour, občas tiše přede. V obci je pouť, tak navštívíme místní hospůdku a ochutnáme skvělé uzené, grilované makrely a slušné pivo, zkrátka pohoda. A to vše umocňují ženy, naše ženy, manželky, družky, přítelkyně a milenky. Ach, ženy, nejsou tu proto abychom jim rozuměli, jsou tu proto abychom je chápali, abychom je respektovali, abychom... prostě abychom je milovali... se všemi jejich vrtochy, jejich nálady, jejich slabostmi... ale KUWA, když ztratí klíče od auta, no nezabili by jste ji?

PS. ve vazební věznici mají celkem slušnou stravu.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Historky z modelářských ložnic

Milane, příběh to je k zamyšlení, ale kde jsou OBRÁZKY??? Nebo je to alternativní směr Tvojí tvorby? Místo komixu fejeton?
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Historky z modelářských ložnic

milan008 píše:Víkend na chalupě.
Páteční odjezd z města je katastrofa. Dopravní špička, auta se pohybují krokem, semafory se přepínají opačně než by člověk/řidič potřeboval a chodci chodí jako ovce. Ale po několika "hodinách" přece jen pokračujeme za svým cílem a zanedlouho nás vítá chaloupka, vizovická trnka, ohniště a špekáčky.
Sobota, na "brigádu" nikdo nepřijel, alespoň jsem posekl celou zahradu. Sedím na lavičce, nad hlavou sem tam pár letních obláčků, na klíně mžourající kocour, občas tiše přede. V obci je pouť, tak navštívíme místní hospůdku a ochutnáme skvělé uzené, grilované makrely a slušné pivo, zkrátka pohoda. A to vše umocňují ženy, naše ženy, manželky, družky, přítelkyně a milenky. Ach, ženy, nejsou tu proto abychom jim rozuměli, jsou tu proto abychom je chápali, abychom je respektovali, abychom... prostě abychom je milovali... se všemi jejich vrtochy, jejich nálady, jejich slabostmi... ale KUWA, když ztratí klíče od auta, no nezabili by jste ji?

PS. ve vazební věznici mají celkem slušnou stravu.


Tak jak nakonec dopadl,tento příběh ??? :wink: :idea:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „FreeKec“