Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Alindur píše:Ta tatrovka s digicamo je na WS? nějak ji tam nemůžu najít.

tak si mě přidej do přátel jsem na steamu jako pathologcz, když si dáš odběr bude se ti aktomaticky aktualizovat když něco upravím.
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

maztekk píše:
Alindur píše:Ta tatrovka s digicamo je na WS? nějak ji tam nemůžu najít.


Zatím jí tam nenajdeš je viditelná jen pro přátele pathologa, ještě ji nemá doladěnou.

Tak co ještě doladit, zkus ruční nakladku dlouhých mělo by to už fachat
Uživatelský avatar
Rewqa
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.01.2016 22:31
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Pánové, ty Tatrovky jsou vážně super :) Víc Tatrovek do Spintires!!! :) Chtělo by to udělat nějakou pořádnou 815ku, někde tu byla na screenu ta s tou vysokou kabinou. To by bylo super.

Díky za vaší práci.
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

nemate niekto tu rusovu 815?
Obrázek
Uživatelský avatar
Rewqa
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.01.2016 22:31
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Sakra, to je nádhera! Kde to berete takový mody?
Bohus
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 07.11.2015 19:37

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Patholog píše:
Alindur píše:Ta tatrovka s digicamo je na WS? nějak ji tam nemůžu najít.

tak si mě přidej do přátel jsem na steamu jako pathologcz, když si dáš odběr bude se ti aktomaticky aktualizovat když něco upravím.


Žádost odeslána, nick mám stejnej jako zde.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Sorry za OT.

Rewqa píše:...Víc Tatrovek do Spintires!!! :)........


:mrgreen: Počkej až vám všem to v té jisté společnosti (nebudu jim dělat reklamu když vše p...u) co plácá ty nesmyslné a nefunkční update zakážou,že to tam maji přeplácané modama jednoho tipu výrobce trucku.
Zredukuji zálohu trucku a OFF vozu na nějaký předdefinovaný počet,prdnou dotoho nějaký Update,všem vam to přemažou aktualizaci a je to opět o ničem jako pokaždé když daji aktualizaci hry.

Se divim,že jim tvůrce hry nedal nuž na krk jak mu k...j hru. :-(

Smekám před modery ze zdejšího vlákna za neúnavnou práci s modama. :OK: ;-)
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

lukino343 píše:nemate niekto tu rusovu 815?


Rus ten model kupil na jednej stranke s 3D modelmi - http://www.turbosquid.com/3d-models/tat ... fbx/968430
Nasledne ho dostal do ST a pyta zan nejake tie bubaciky, comu sa vobec necudujem.
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Max píše:Sorry za OT.

Rewqa píše:...Víc Tatrovek do Spintires!!! :)........


:mrgreen: Počkej až vám všem to v té jisté společnosti (nebudu jim dělat reklamu když vše p...u) co plácá ty nesmyslné a nefunkční update zakážou,že to tam maji přeplácané modama jednoho tipu výrobce trucku.
Zredukuji zálohu trucku a OFF vozu na nějaký předdefinovaný počet,prdnou dotoho nějaký Update,všem vam to přemažou aktualizaci a je to opět o ničem jako pokaždé když daji aktualizaci hry.

Se divim,že jim tvůrce hry nedal nuž na krk jak mu k...j hru. :-(

Smekám před modery ze zdejšího vlákna za neúnavnou práci s modama. :OK: ;-)


No problém je v idealizaci celého problému. Zde je jméno tvůrce hry díky moderátorovi vynášeno do nebes, ve skutečnosti je problém pouze a jen u tohoto kluka z východu. Ouvee je systematicky pracující společnost a já na jejím místě bych s ním už dávno zametl. Jeho hláškám typu "před týdnem jsem to poslal Ouvee a nechápu proč to zdržujou..." snad mimo hranice ruska už věříme jen my na tomto fóru. Pokud si přečtete alespoň jedinou reakci vydavatele na jeho žvásty (bez uvozovek prosím) tak se snad každý středoevropan musí probudit. Takže já rozumím vydavateli, který když zjistí, že autor updatu ani jednou nespustil upravenou hru v multiplayeru, tak se logicky orosí a započne betatest, ze kterého je jim v pár minutách jasné, že žádný update neexistuje. Rus je jako vždy přesvědčenej, že ON NEJLÉPE VÍ, jaké úpravy dělal a že nemůžou mít na zbytek hry žádný vliv... Takže proč pořád testovat že?
Změny ve hře jsou výplodem jeho inteligence. Už 7 let kutí a jestli ho někdo neodstaví, tak bude kutit na věky...
Ten kluk je sice geniální, ale to bývá v současnosti spíše diagnóza než klad. Raději od něj už nic nečtu, Páč je jasné, že jeho mánie bude pokračovat. Nelíbí se mu absence statiky u mostů. Takže zanedlouho ji doplní a pak nám všechny ty dřevěnné mosty a můstky v mapách popadají. A lidi budou opět nadšení, jak je to teď na těch jeho defaultním mapách super. Spíš jsme ovce než modeři.

Já jsem si koupil hotovou hru. Žádnou betu ve slevě.

A odpusťte si prosím reakce typu, že pro něj testujete od rána do večera a já o tom nic nevím. Díky.
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:
lukino343 píše:nemate niekto tu rusovu 815?


Rus ten model kupil na jednej stranke s 3D modelmi - http://www.turbosquid.com/3d-models/tat ... fbx/968430
Nasledne ho dostal do ST a pyta zan nejake tie bubaciky, comu sa vobec necudujem.



No já jsem ji od něho chtěl koupit ale bohužel je trošku nekomunikativní . Sice jsou jeho mody velice zdařilé ale ta komunikace :-(
Jinak rusové jsou velice rychlí Jamal už je u rusu ke staženi :-D

Jinak Tatra 815-7 je hezká akorát se při jízdě příliš poškozuje . Mám ji přidanou přes JGSME a dělá to problém s pojmenováním modu mám pocit že při použití JGSME nefunguje ten soubor xml s s přejmenováním .

Ještě bych chtěl někoho zvás poprosit o přidání mezi přátele ve Steam. Vzhledem k tomu že jsem koupil hru v kameném obchodě a na steamu jsem se pouze registroval nemám plnohodnoté členství a nemůžu si přidávat přátele a další věci . Muj nick na steamu je " apseron1 " Předem moc děkuji
Naposledy upravil(a) Apseron1 dne 25.01.2016 14:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2395
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:
lukino343 píše:nemate niekto tu rusovu 815?


Rus ten model kupil na jednej stranke s 3D modelmi - http://www.turbosquid.com/3d-models/tat ... fbx/968430
Nasledne ho dostal do ST a pyta zan nejake tie bubaciky, comu sa vobec necudujem.


Rus ten model tam nekoupil cece...
Tento model Tatry 815 vymodeloval polygon po polygonu chlapik jmenem RedPow : http://vk.com/redpovv?z=photo-95558622_ ... 56339_1642 ;) Nasledne ho dostal do hry a tak .... Na to turbosquidu se objevil tento model az potom ;)

Jo jinak rusaci ti fakt ( V12 ) ukradli uz Jamala ( https://vk.com/spin_tires_ru?w=wall-55979692_287155 ) - asi jak jsi to mel chvilku pristupny nez jsi to stahnul ... a napsali tam AUTOR: NEZNAMY ... :roll:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

lukino343 píše:nemate niekto tu rusovu 815?
Obrázek

taky bych bral ... nebo bych rád koupil
Jo není někde do poslední verze V3Ska?
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no107064 píše:
lukino343 píše:nemate niekto tu rusovu 815?
taky bych bral ... nebo bych rád koupil
Jo není někde do poslední verze V3Ska?


http://spintires-mods.com/praga-v3s-spintires-23-10-15/

Jede ale občas projede přes strom
Tonniczech
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 21.01.2014 19:17

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Tady je ruský Jamal,asi není dokonalý,podle zadních náprav.
http://stmods.ru/mods/tatra_jamal_v1_0_ ... _25_12_15/

8o

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“