Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Berg 2,2

Model, který měl nahradit mého prodaného Axíka. Model, kterým Žíla pobil mého Axíka a připravil mne o 1. místo. Krásná, čistá, vyřešená stavebnice, kde toho ke stavění nic moc není. Vše je téměř poskládané, krásné a kovové. Nakonec jsem jej jen složil, osadil a prodal. Ani jsem se s ním nesvezl. Se dvěma motory uchycenýma na nápravách bez kardanek by se určitě nekroutil při zatížení jako Axík, jel by lépe než Axík ale vůbec mi nepřipomínal auto, spíš nějaký lunochod, proto šel :)
Uživatelský avatar
DammLore
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Fulnek / Klimkovice

Tak to jsi možná udělal chybu, protože jde o skutečný crawler, na jaký jsem čekal od doby, co jsem se zakoukal do náprav z Clod Bustera. Je teda pravdou, že není úplně dokonalý a co taky je, že, ale nízké těžiště a motor pro každou nápravu dělají v terénu opravdu své.
Největší problém vidím v tom, že na rcmodelex už zmizel z nabídky a tak teď nevím, jak to bude s případnými náhradními díly pro tohoto těžkého cvaldu... :(
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

DammLore píše:Tak to jsi možná udělal chybu, protože jde o skutečný crawler, na jaký jsem čekal od doby, co jsem se zakoukal do náprav z Clod Bustera. Je teda pravdou, že není úplně dokonalý a co taky je, že, ale nízké těžiště a motor pro každou nápravu dělají v terénu opravdu své.
Největší problém vidím v tom, že na rcmodelex už zmizel z nabídky a tak teď nevím, jak to bude s případnými náhradními díly pro tohoto těžkého cvaldu... :(


Vzhledem k tomu jak precizně je vyroben bys ho musel přejet autem (1:1) abys mu nějak ublížil. A vyrobit podle vzoru se dnes dá všechno.Jak jsem psal, stroj je to parádní ale auto pro mne vypadá jinak.
Uživatelský avatar
DammLore
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Fulnek / Klimkovice

To máš sice pravdu, ale jak jsem velmi brzy zjistil u mého crawlera z Wheely Kinga, ukroutit osu není až tak velký problém a nečekám, že by byl v tomto ohledu Berg nezničitelný.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak možné je všechno, ovšem opravitelné je taky všechno. Ještě jsem neslyšel, že by někomu zazlobil. A to tady na foru je člověk, co s ním vyváděl doslova strašné věci se slovy: vždyť je vše z kovu, tam se nemá co rozbít. Možná se za chvíli ozve :)
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

DammLore píše:To máš sice pravdu, ale jak jsem velmi brzy zjistil u mého crawlera z Wheely Kinga, ukroutit osu není až tak velký problém a nečekám, že by byl v tomto ohledu Berg nezničitelný.


Tak v tomto mas naprostou pravdu. Par lidem se to povedlo. Dokonce sem cet, ze radsi pouzivali v bergovi osy (stub axle) z axika, ktery vic vydrzej. No a pak ze je axik spatnej. :wink:

Nicmene berg je proste aktualne jednicka v crawlerech pro tridu 2.2. Porad premejslim, jestli do nej jit, zatim sbiram informace. Ja rad veci upravuju a berg ackoliv se to nemusi zdat, je primo skvelym objektem pro mnoho dalsich uprav. No uvidime, ocekavam ze zlevni, uz ted padaji ceny samostatnych os.
Obrázek

Zpět na „Ostatní crawlery“