standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Výborně :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Trial Brno

No s tím uznáním to nehroť, dnes jsem to doma nadhodil a nějak seto nesešlo s velkým ohlasem. A hlavně mi byla připomenuta rozkopaná koupelna s chodbou. poslední 4 soboty jsem nebyl doma tak nevím nevím,...
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Tak to je v pohodě závod se jede v neděli ;-)
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Trial Brno

No zatím to vypadá na pracovní neděli, ale uvidím nějak jsem to popletl a pořád počítal se sobotou :-p ještě žes napsal , mohl jsem přije o den dřív :-D
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Js celý týden výstavišti s rc auta a neděle je taková pphodová
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Trial Brno

standa34 píše:Tak to je v pohodě závod se jede v neděli ;-)















Jirka Čefa


42 min
..

Vážení, trošku jsem zanedbal přípravu, nicméně jezdit se bude buď jak je červený (to nejspíš) anebo zelený balónek, tam kde jsou žluté se dá v rámci předpisů parkovat a hlavně né před vjezdy do rodiných domů Emotikona smile. Telefon na mně kdo jej nemá je 603708650, budu tam cca 7:30 a budu koukat, kde to postavit, mimo hrábí na listí nebudu dělat žádné díry do země, stejně jako na Stránské ... bydlí tu početná komunita lidí, chránící tuto lokalitu Emotikona grin, takže se těším a trialu zdar Jura. (Doufám, že má Standa ty branky Emotikona smile
https://mapy.cz/s/u6ys
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Děkuji všem zúčastněním za dnešní závod. Konečně byla bedna :-) :-D :-D
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Trial Brno

Mrzí mne že jsem nemohl dojet, ale určitě tam s Davidem někdy dojedem a doufám že ne jen jednou
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Další závod 10.4.2016 start bude v devátou a místo ještě upřesníme (děláme co můžeme s Čefou) :-I :-I
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Trial Brno

TAK PROSÍM PĚKNĚ, ZÁVODIT BUDEME V Bosonohách- neděle 10.4.2016 v 9:00, jedná se opět o do"O"bědovou akci ... bude to pojato jako závod, ale budeme se šetřit na první Košťálecí závod v Postřelmově. Ráno pichnem branky a vemene to doprava, potom zase doleva a uvidíme co z toho bude, jedeme i za deště a podle nesmlouvavých pravidel HERCÉ VOFROUD TRIAL MORAVA . ( Je tam velká střecha tak se všichni vlezeme a na tu jízdu holt namoknem Emotikona wink ) pokud pojedete, dejte nám prosím vědět. Díky Jura.
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: RC Trial Brno

Děkuji všem co se dnes dostavily na závod (bud jako diváci nebo závodníci). Zpočátku to vypadalo že si počasí bude s námi zahrávat ale jako správní offrouďáci jsme se nedaly a závod zvládli. Doufám že na příštím závodě asi 1.5. budeme ve stejném néli větším počtu. Díky všem i se stavěním dráhy. Ředitel Standa :-)

http://standa35.rajce.idnes.cz/10.4._Bosonohy/
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: RC Trial Brno

Díky za dnešní super trialení.
http://ming.rajce.idnes.cz/20160410_Trial_Bosonohy/
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: RC Trial Brno

Taky se přidávám s poděkováním za pohodový poježdění a super nápad s chodníčkama na trati,bez nich by jsme vypadali jak potrati,teda prasata :OK:
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC Trial Brno

Super akce kluci, děkuju za organizaci.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Trial Brno

Tak já se samozřejmě taky přidám, díky, že jste vážily cestu i v tom psím počasí, moc jsem nevěřil, že se slezeme v takovém krásném počtu. DÍÍÍKY MOC !!!

Kriticky musím ovšem říct, že je co zlepšovat, hajzlík byl zamčený, tratě blativé, podpora v jídle žádná, buchtičky taky nebyly, hosteska u stupňů vítězů taky ne ... :-(. Nebojte se, ale věřím, že se zlepšíme ... půjde to sice ruku v ruce i se zavedením startovného, ale za ten servis si určitě všichni sáhnete rádi na měšec a někteří i do něj :-D . TRIALU ZDAR !!!

Ještě sem postnu příspěvek z FB:

3.ZÁVOD OFFROAD TRIAL BRNO je minulostí, děkujeme moc, že jste se zúčastnili v tak hojném počtu i při mírné nepřízni počasí. Ještě jednou díky a k těm oceněným za stavbu trati, bych velmi rád poděkoval i těm málo viditelným a to konkrétně RADCE KLUSÁČKOVÉ za kancelářské potřeby dodané našemu klubu poblblých trialistů, Mesanymu za dodáné precizní "léry" na stavbu branek. A paní fotografce EVĚ !!! Za někdy velmi výstižné fotografie celého dění potrati. Emotikona :-D. Díky všem co Vás to baví a v Postřelmově POZOR už to budou souboje na ostří hran pneumatik a tužek komisařů !!! Mějte se všichni ! Jura.
P.S.Předloha pro další sadu diplomů se už chystá .....(na následujícím diplomu bude vždy vítězný vůz z předchozího závodu :-) )
Trial, Drift, Silnice, Terén

Zpět na „Domlouvání a pozvánky na akce“