Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Wolff bude ten pripad v baliku. Jsem ho tuhle videl a byl celej sehnutej, zdrchanej (asi od toho jak taha lovace) a mel z katat vytazeny deravy kapsy (asi od toho jak v nich taha ty lovace). Kampak my na Wolffa.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Je to jenom taková kravina a takový parády to nadělá:

Matěj má nový gumy

Obrázek

a od Slicka nový ringy na přání a k tomu spousty a spousty šroubečků

Obrázek

nový hustý vložky sem vyříznul

Obrázek

a když se k tomu přidá origionální disk od axíka trochu se vrtá a montuje tak to vypadá takhe:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek





Jinak nic, chystáme se na Vimperk. Manželka tvrdí že v pátek nejede, až v sobotu ráno. Když nad tím tak přemýšlím ze všech stran, asi se busem dostanu do Budějc a pojedu s Tomem... Ten určitě nemůže dospat a svrbí ho ovladač. Máš v autě místo??? Přispěju na pohonnnný hmotty.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Tyyy jo Martine na pomery tveho spartanskeho stavitelstvi jsi z toho udelal celkem paradni stroj, s plynem si uz koukam tykas! Mne se tyhle gumy nelibeji ale ja je vybiram podle looku, ni funkce, tak nebudem srovnavat hrusky s jabkama :FINE:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Žádný krasavice to nejsou, prostý vysoký špalky z měkoučké směsi. Čistá funkčnost! Ty prostě musí šplhat!!!

Jo a s plynem na pohodu, teď jsem Gábince doladil její zahrádku a tak jsem se zapotil jako tur. Ale foto jsem ještě nestvořil. Teprve šla do laku. Až to nasadím na boudu tak to ukážu, možná na zahrádku hodim nějaký to haraburdí, jak to dělaj skejlisti... No uvidíme co Gábinka vybere...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Aby nevybrala privazanyho chlapa na narazniku jako v Mad Max...

Kurnik ja musim zacit s novym strojem, abych mohl tohle vsechno realizovat sam :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Vida, Míra reaguje, ví a zná, a to jsem čekal reakce spíš od Toma - tak co chlape jedeme v pátek??? Musíš na svou pani laškovně mrknout a ono pak jde ledascos

:-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

poschlmartin píše:Vida, Míra reaguje, ví a zná, a to jsem čekal reakce spíš od Toma - tak co chlape jedeme v pátek??? Musíš na svou pani laškovně mrknout a ono pak jde ledascos

:-D :-D :-D


Zdar zatím to vypadá že ano..tudíš tě beru jako spolujezdce..Ok.. Když by se něco měnilo dám v čas vědět.. ještě řeším kde budu chrnět.. ale to se néjak vyvrbí.. dodělávám auto tak snad stihnu..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Stan? Auto? Celta? Zahrab? Sirak?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Stan mám velikánskej, pokud nepojede rodina, vejde se tam celý vaše budějcko i s naším krumlovskem :FINE:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak jsme z5 z Vimperka z Trialu a Pítovo narozek
Pátek na pohodu seznamovačka očumování trati a stavění trial branek..dokonce 1 sekci stavěl Martin. Sekcí bylo celkem 5. Nu večer ubíhal alkoholu přibívalo no na pohodu.
Sobota ráno také pohoda jen Míra to drobet musel rozchodit
Obrázek
Obrázek

Míra byl v pátek poctivej v pití a Martin je držák a Matěj usnul v křesílku a já pil a brzo utekl v 00..
No účast byla asi 35 strojů z čehož né vše i závodilo.. 24 strojů bylo na konci obodováno za všech 5 sekcí
Nu Trat byla velice rozmanitá od kopců kamenu přes hliněné výjezdy.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Kolikrát jsem si říkal že se to nedá projet..šlo to a velice mě to bavilo.. na malám prostoru max 6x5m bych jezdil dloouho.
Martin a Matěj a jejich polospeciály si vedli úplně skvěle..Míra a jeho scale Rang projel také vše i když sem tam nějakej tresnák byl.. dokonce jednu sekci zkusil i s vozíkem, ale bez úspěchu
Obrázek
Nu a já si to velice užíval jen jsem trochu více musel koukat na karoserii aby nebyla ko.. tím pádem pár trestných bodu bylo ze strachu..ale na poprvé... za mě dobré..

Nu a jdeme k výsledkům: Míra, nebo jestli chcete jak mu ve Vimperku kluci říkají Litránek ( zatím to není kvuli pití) s jeho nízkým scale Rangem obsadil těsně 24 pozičku tudíž poslední..Hodně udělal i vlek, ale to bylo pro diváky
Já skončil na 14 místě s 573 trestnými body... přede mnou skončil matador Matěj na 13 místě s 566 t.body a jeho táta Martin jim tam ve Vimperku vytřel malinko zrak, když porazil svou super jízdou místní znalce a vybojoval 3. flek s 252 t.body!! :tleskam: :OK:
Obrázek

Za mě velice povedená akce a jsem rád že i s buřtíkem jsme zajeli docela hezky...uvidíme jak to půjde s triálem na jihu dál a možná bych začal s druhou stavbou trial special autoo.. expe už vás moc nebaví a triálu se daří..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Moc pěkně jsi to napsal Tome. Jsem moc rád, že se ti líbilo a na to, že jsi měl premiéru v trialu, tak hodně slušný výsledek. A to není lichotka ale fakt :OK: Počkej na Vodník. Tam ti bude buřtík vyhovovat a nemusíš mít tolik strach o karoserii. Tam je měkoučko, jen mech a jehličí. My trénujeme skoro furt a začíná se to projevovat. Ony i branky v lese jsou úplně něco jiného, než když třeba vyjíždíš nějakou skalku v pohodě a máš to najeté. A praxí se člověk naučí, jak mu to vyjde na zadní kola, jak se to asi sklouzne apd. Nás to baví a každé ježdění, ať jsme kdekoliv napícháme jednu sekci a jedem jí tam a zpět. Takže u sebe nosím neustále 1 set branek. Kakič si teď taky udělal asi 70 branek a ještě si dal na každý set jinak zbarvené smršťovačky. Udělej také branky a uvidíš, jak to zpříjemní ježdění :wink:

Míra měl hodně těžké ráno, ale zmátořil se a s Rangem zabojoval. Litránek nezklamal a přes 1000 bodů dal, ale pěkně poctivě vše s těmi maličkými koly dojel a to se cení :hura: Rád jsem Vás klucí viděl a jsem moc rád, že se u nás líbilo :FRIENDS:

Zde máš dost pěkných fotek tvého buřtíka http://zakrasnejsivimperk.cz/?p=59051

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak co pánové už se připravujete na Děkanské skaliny ?už je to příští víkend 20.-22.5. :tleskam: :tleskam: já nevím jestli se mi Chebskej pobyt neprotáhne na měsíc ale taky bych rád jel :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

wolff píše:tak co pánové už se připravujete na Děkanské skaliny ?už je to příští víkend 20.-22.5. :tleskam: :tleskam: já nevím jestli se mi Chebskej pobyt neprotáhne na měsíc ale taky bych rád jel :OK: :OK:



Nu Wolfe nějak jsem to opoměl a ted nevím, ale něco jsem měl jiného v plánu ale hlava neví..tudíš já nevím zda pojedu..poptám se doma..ale je to zajmavé... koukal jsem že i kluci a Martin a i z Vimperka jedou atd..nuu
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Ahoj fšem,

klucí, na ty Děkanské skaliny se taky chystám, ale asi jsem trubka - nemůžu se nikde dohledat toho, jaká jsou pravidla, kde to vlastně přesně je (parkoviště) a tak.

Chci vzít nový projekt (strašně tajný ;-) ) tak uvidíme, jestli mě tam vůbec pustí :-D
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“