Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Kluci jak je na tý Kleti konec?V kolik cca zpět na parkovišti?Později odpo něco mám,tak jestli bych to stihnul.
A připojím se s prosbou-nepůjčil by někdo,jen na ten jeden den obutá kola větší než 100mm?Terén je náročnej a každý mm navíc na skejlovce bude znát.Budu se chovat jak k vlastním,případné škody(žádné na 100% nebudou)uhradím,předem díky!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

V pul 3 ve 3 jses na parkovisti i kdyz pujdes pesky i dolu
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

Fando první ročník jsem dal na pneu 98mm a letos pojedu na 100mm takže vlastne se mi pojede líp :) neboj se toho on nás někdo vytáhne :)
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Hurá na Kleť!!!

Fando:
Protože je to samej budr, klucí jedou 2.2 - každej milimetr je znát, takže můžeme půjčit Tondovy FlatIrony - 106 mm, Matějovo Kryptory 109 mm a nebo moje 2.2 co maj 130 mm. Jo a ještě těžký šípáky (116mm), ale ty na kamenech kloužou...

Míro:
Baterku zapůjčit asi nebude problém. Jelikož Gábinka nejede, jednu bych asi na víc našel. A vezmu ti úhlednej balíček, taky ty spojkový obložení jsou ještě ve hře...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ano, jak rekli, tak udelali. Vem to s sebou i s tim oblozenim, porovname.


Baterek tim padem hlasim dost, s jednou se po sz nabidl clovek se zarici aurou, vzneseny, s duchem jasnym a i telem pestenym, ctnostny Fanda, kalos kai agathos..



Cimz mam pujcene dve a svou jednu, jedu to na dve cili by se mohlo zdat ze je jeste jedna forotni.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Miroslave děkuji-Cui honorem, honorem.Mimochodem když ti tu baterii půjčím,tak jich máš víc než já.Ale páč pojedu jednu 5000 a druhou 5800 mělo by to stačit.
Martine za ty Flatirony,v nejhorším ty Kryptonity :-D ,větší tam nedám.Díky předem,přezujem na místě.Ještě zkusím spáchat nějáké decentní prodloužení tlumičů a měl bych to dát.
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fando já bych to moc nehrotil.. uplně nahoru dojedou 2-3?? trialove..Scale auta dojedou kam dojedou..a ten poslední usek donesete..neřešil bych to..jednou je to scale tak bych to tak nechal..autí máš hezké proč ho nadrbnout jako kozu?? jen aby vyjelo nesmysl..nee nedělej to..Wolfík Míra i Kowalski a pokud pojede i Bifi tak ten poslední kousek stejně vynesete..a zbytek se dá napohodu vyjet.. Mam skoro trial a ten poslední usek bych taky nesl..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Presne! Gumy nepotrebujes. Bez navijaku a s parkrat popotazenim lanem s 96 nebo 4 :-D mm uplne v pohode. Nevim co resis. Bud tam jedinej s pekne nizkym chevym a nenahanej tady naky milimetry

Tom ma prdlajs trialovku, v ostatnim ma pravdu
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Miro.ty wole,ja.videl tvyho Range novyho,a pak po Kleti,to mi.stacilo.To radsi na par hodin udelan z Chevyho monster truck!Nedelejme.resulty,treba nebude pocasi,nebo manzelka slibi neco zajimavejsiho :-D a nezucastnim se.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

už je to tady já se nezúčastním protože musím o víkendu do práce to je prostě v p...i :-( :-( :-( tak užívejte ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ses zivnostnik, v sobotu jedes na klet a nemakas, ne...?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Mira píše:Ses zivnostnik, v sobotu jedes na klet a nemakas, ne...?


Tohle bylo vážně dobrý :FINE:

My živnostníci to máme jinak. Třebas já dám Kleť a pak nemám jedinej volnej víkend až do 30.-31.7. kdy se jede Kokořín. Tam plánuju strávit dovolenou s rodinou a pak až zase v září, snad...
Uživatelský avatar
mates.swat
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 12.06.2016 1:15
Bydliště: ČB

Re: FreeKec

Ahoj borci, hledám někoho kdo by se mnou zajezdil. Klidně i partu. 4 roky jsem nejezdil a rád bych se k tomu vrátil mám Axial AX10 Scorpion a jezdil jsem s ním i na expedice. Pak mám ještě offroad nic extra je to HIMOTO MONSTER TRUCK EMXT-1 4x4 ale stačí. :) PS: Vím, že je zítra Kleť, ale bohužel mám už jiné plány. Ale po domluvě bych určitě někam zašel v ČB nebo okolí a bohužel nemám auto na přepravu.
http://matess777.rajce.idnes.cz/
SCX10 Jeep Wrangler G6
Spektrum DX4S
*********************************
AX10 Scorpion přestavba na SCX10
Flysky FS-GT3C
*********************************
HIMOTO MONSTER TRUCK EMXT-1 4x4
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

kluci vidím že to tady zase žije sportem tak přídám trochu nálady do ježdění :tleskam: :tleskam: včera jsem koupil u pana Turka krabici od bot takže stavím tak čekejte na výsledek :-D :-D na vodník chci už jet z hotovým autem :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Pan Turek ma dnes zavrino, videl jsem ho jak jede v kabrioletu nekam na jih a smeje se jak utrzenej chleba, jak jel svizne tak mu litaly prachy ze slozeny strechy... Sem si, Wolffe, hned rikal, zes u nej byl pro krabici

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“