Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Zkus Píťu
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Fando nemám to v plánu :-(
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

já bych jel :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

bowl píše:Fando nemám to v plánu :-(

Bowle ja myslel nekoho,kdo modelarinou trochu vic zije :-p Wolffe domluvime,az se vratim do CR.Pokud bude aspon trochu pocasi,tak bych jel :OK:
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Ale jo, to já modelařinou ještě pořád žiju, akorát teď tomu moc nedávám, no ;-) :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Nekdo ma rad vdolky, jinej zase holky...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Do Erzbergu vážně ne, ale když neklapnul Kokořín AST, vážně uvažuju vyrazit do Krnova. Jen já s Matějem a autama. Nejede někdo???? Že bychom přisedly... Zrovna třikrát se mi hrkotat feldou nechce, ale když nebude mít místo ani Desťák s Píťou tak zřejmě nic nezbyde a filcku tam proženu.

Co Tome, že bys vzal auto, my zatáhnem ropu... Nebo zůstaneš u prcka?
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Na Krnov mam spatny vzpominky,navic Erzberg je bliz,o kvalite a rychlosti presunu ani nemuvim.Budu sledovat,kdo,kam,jak pocasi a pak rozhodnu.On to taky bude posledni vikend prazdnin,plny silnice a manzelky a deti uz budou blaznit s pripravou do skoly,tak to radeji necham otevreny.
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Chlapci ja zase dlouho nic vejkendy plny.V tydnu muzu max.
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Tome vždyť ty jsi ještě vejkendy prázdný neměl :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Kluci ve čtvrtek cca 18 30 setkání v hospodě třeba u Flíčků nebo U Jelena to je na vás je to freekec tak hoďte návrh budeme kecat o všem ale hlavně o rc budoucnosti tak pište vaše nabídky :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Chlapi nelejte to pivo z oken..podívejte jak vypadám.. Hele utery a čtvrtek nemohu..chata..
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Wolfe,

taky se mi to tenhle týden nehodí - čtvrtek mám mrtvej a na víkend (pátek odpol.) odjíždíme za rodičema.

Zkus třeba příští pondělí/ středu => to půjdu a bude moct i Fanda... :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

TWL co to je?Muj prispevek zmizel a pod mym nickem sem da prispevek nekdo jinej :EVIL: Vrchol.Hele nejak mi to dloudobe nebavi,plus ten"zajem"tady na budejcku,takze asi brzy ozdobim market inzeratem typu prodam vse.Vsem prijemny zbytek prazdnin.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-D to nic, Tomovo oblolibene kliknuti na edit misto quote :-D

To me mazou prazaci prispevky v ruznych castech fora :-D uz jsem si zvyk, misto nadavani se uz jen smeju, ze je bavi lustrace prispevku, kdo, do jakeho vlakna, co ... :-D

Jsi v cechach, to neni dobou, to nedelaj "voni"... To je lidma :FINE: lidi vylozene cekaj az jim das nastroj a voni budou moct delat vse jako driv. Bydlim na rudaku tretim rokem. Jenom proto ze nejsem linej a makam na zahrade a sem mladej tak me 3x udali ze se mi kouri z komina, 2x u me byla delegace z uradu ze mam na zahrade prazce (=nebezpecnej odpad), vykradli mi auto nemlich pred barakem pod oknem, v zime 2x odstrihli na zahrade svitici stromek, odjeli s karou s uhlim (jen ze ji neumeli zapnout jsem ji nasel kus niz v sousedove sloupku na eletriku, od ty doby mam vohly voje) a posledni hitovka, aktivisti na udani lezou k sousedum a foti si pres plot moje bigly, ze prej jsem mnozitel a jdu sam proti sobe :-D kdo to trumfne?

A co na to Mira? Kamery a sukovice oprena u kazdyho vchodu. Nastudovany zakony co stoji vzdy na strane lumpa a marne shanim plechovou ceduli "za plotem plati zakony US", meli ji u ferencika ale nakej smoula mi ji vykoupil.

A co, prodavam vsechno? Ne! Tak se neser :-D :FINE: Tom to napravi


Edit
Lumpum a komunistum se nesmi uhybat. Nikdy nesmis pred takovym jednanim sklonit hlavu a bat se toho, jinak to povysis na normu a to je na emigraci. Hajzly ve spolecnosti je treba vykorenit, pomohlo by kdyby se rikalo ze budou viset jako ti v osmdesatym devatym, holt se nepovedlo a v tech lidech je to furt...

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“