Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Ač je mi to proti srsti, tak tentokrát musím d Mírou souhlasit :-(

Fando,

už jsem to psal několikrát - neblbni!
Jsou ještě pořád prázdniny a i já mám už trochu volněji než před měsícem, tak se na to zas vrhneme. Navíc mám už i to Bronco tak nějak hotový, takže teď nezbývá než jezdit do omdlení ;-)

Třeba my s Wolffem - krásně jsme si zajezdili a nic nám nechybělo, viď Wolffe :-D

Video dodám snad během dneška...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Mířro, tohle trumfnu vždycky!

Ráno vstanu, ptáci zpívaj, všude klid a mír, jediný co se odehrálo přes noc že padla rosa a hodinová rafička se pošoupla o osm hodin. Takhle každej den, po tejdnu zjistíš že povyrostla tráva, černej bez dozrál, králíci nemaj vodu a myši se do pastiček zase nechytli.
Nemám bígly, ale kozy a ovce se mi množí, teď jsem byl donucen poutí a s ní spojenou tradiční hostinou dva půlroční kozlíky krocnout, jednoho zgulášovatět, druhýho na rožeň... Letos jediná delegace na jaře - že jsem si oplotil třičtvrtě hektaru, kterej patří státu a mají ho v podnájmu místní statky. Tak jsem zašel na kancelář, tam jsme si řekli že je to dobrej nápad, že by to stejně neobdělávali - tak jako za posledních 46 let, ale příště ať se napřed zeptám, je to slušnost. A když sousední pozemek mám legálně za tvrdou měnu od obce, tak že mi to nechaj jen tak - ať nejsem škodnej a ať se o to starám...
V rybníčku co jsem si vyhrábnul (na státním) se mi občas mihne volavka a plení drobnou ryběnu.
Asi na ní podám žalobu :-D A stejně tak na bouřku, protože mi vyplavuje materiál z cesty co jsem si postavil (taky na státním).

Si děláte legraci, ale až si to jednou uvědomím a zodpovědně přijmu realitu tak jak je systém nastaven a jak to všude funguje = je po mě!!!! A to už si říkám, kurňa co se to ve světě děje, týjo na fóru mi smazaly ASTťáci příspěvek jen že jsem je popích, že je tam mrtvo...

A modelařina nic, spravil jsem po Vimperku naviják, jeden rozlámanej disk repásnul, překopal světla na Matějovo, sobě přidal ještě dva reflektůrky a nějakej vývoj??? Byl jsem v MP jetu a protože měly dovolenou a já chvátal, objednal jsem materiál z rckinga a stále píšou že neodeslaly že "čekají na zboží". A už jsou to dva tejdny!!! Takže nějaká druhotná dodací neschopnost... To se pak těžko něco dělá.
Ale už třetí den stavím na kšeft starej vor 1:1 pro přehlídku vorařství na slavnostech řeky, jako když plavily za první republiky dřevo do Prahy, jen jedna historická nepřesnost - bude na něm ještě bar. Jó, taková je doba, nějak si to na sebe vydělat musí.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Kluci nechtěl jsem ale musím,páč vy jste to vzali přesně za opačnej konec!Vezmu to tedy trochu ze široka,tak jako vaše příspěvky.Sousedy,prázdniny,a podobné veličiny vynechám.Měl jsem za ty roky tu čest a šanci vidět pár,vesměs evropských zemí(na cesty mezi kontinenty jsem nikdy neměl ambice),schválně říkám viděl,protože je oblíbené a cool říkat cestovat.To že se letí do Tunisu,kde člověk nevytáhne paty z resortu,max se nechá coby fakultativní výlet pohoupat na lamě)tomu neříkám cestování.Národ prostě člověk pozná v hospodě,tohle moudro jsem nevymyslel já.Když se člověk dostane mezi obyčejný lidi,poslouchá jak si vydělávají na chleba,co mají za starosti,co za radosti,a jaký třeba koníčky...Nebudu jmenovat žádný,bylo by to na dlouho,některé jsou obyčejné,některé víc exotické,ale jednu věc mají všichni a všude stejnou-ty lidi to ŽEROU!Schází se malý,tlustý,vysoký ošklivý,dávaj si pivo,šmelí spolu,dávaj tomu čas,prachy,energii,a ano,i tam všude mají sousedy,bígly,manželky,prádniny,hypotéky,chalupy ale stejně jsou furt zapálený.Z party deseti je osm takovejch jako třeba PitaW z Vimperka,Wolff v ČB,kluci co organizujou,tmelí.A to je to co mi tady chybí-nadšení.Ale to to samozřejmě ničí chyba,za to si můžu sám,protože vždycky jsem všechno dělal na 100% a tady se toho nějak nedostává,a mi to pak nebaví.Nechtěl jsem,ale musel jsem.Vykecal jsem se,tak to pak může cenzůra smáznout.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

:hura: :hura: :hura: :hura:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

...jedni to žerou, druhý na to serou, ti mezi se s tím perou...
Uživatelský avatar
Luko
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 24.01.2013 15:52
Bydliště: J.Hradec

Re: FreeKec

Fando to bylo moc hezký. :OK:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fando, Fando :-I Ty máš ale pěkné depky :-D Prosím tebe neber to tak tragicky. Tak se jezdí hold méně. U nás ten boom taky letos nějak upadl a jsme rádi že se sejdeme občas, třeba jednou za 3 týdny a to ještě ve 3 lidech. Loni to frčelo nejvíc ve Vimperku jako nikdy jindy a letošek jsem čekal pestřejší. Ale co na plat. Taky mě to někdy mrzí, ale říkám si, že léta jsem tu jezdil pořád sám a nic mě nebrání znovu sám vyrazit. I já sám jsem v ježdění oproti dřívějšku povolil a proto jsem si třeba naplánoval na zítřek, že půjdu vykoupat Tacomu k Pravětínské hrázi a natočím si nějaké videjko. Poslední dobou mě začlo bavit dělat ve volných chvílích na Adolfovi a jezdit doma na volantu. Defender stojí doma už skoro 2 roky a kolikrát jsem měl chvilky, kdy jsem si říkal že ho prodám, ale proč? Kvůli pár tisícům? Až bude čas a nálada, tak mě to třeba zase chytne a rozjedu to. To samé platí o Tobě. Nač to prodávat. Dal jsi do toho čas, úsilí a lásku a i kdyby ležel model doma rok a pak si se šel projet na 2 hoďky. Věnuj zatím se čemu chceš a ono to třeba zas přijde samo. Zas třeba přijde období. Já už měl na kahánku, zda vůbec udělat Vodník, až jsem zaúkoloval kluky, že pokud se do toho také nevloží, tak to sám nedám. Nechtěl jsem zkazit dovolenou Ditě přípravami. Nakonec to dopadlo, že jsem v tom nenuceně po večerech ležel skoro měsíc a dával dohromady grafiky, samolepky, nové brány sekcí a plno věcí okolo, protože mě nabídl Happyman pomoc s výrobou a udělal v reklamce polovinu věcí. U nás jezdí teď nejvíc Desťák a Kakič a konečně zjistili co taková příprava obnáší a zas je to hned lepší, že pro příště můžu počítat s jejich pomocí. A jak už jsem toho měl docela plné zuby, tak mohu klidně říct, že jsem Vodník potřeboval. Jak to u nás upadlo, tak tahle akce mě nabila hodně baterky a už se těším na další ročník. škoda, že jsi nepřijel. Myslím si že taková akce ti chybí a zahnala by ti drobet depky. Domluvte se jen třeba ve dvou a vyražte někam poblíž. Zas by to dodalo motivaci neházet flintu na hřebík. Je to jako jet na fesťák. Celou zimu můžeš být zalezlý doma a jedeš byť jen jednou do roka a stejně tě to opět baví. Můžeme se třeba domluvit a rádi s Desťákem zajedem pojezdit k Vám na Orty, nebo někam jinam. Je to jen koníček, jeden z mnoha a že to není úplně naplno, neznamená se toho vzdávat. Tak hlavu vzhůru a jede se dál ;-)
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Jej Jak pise Mira Tom ve spechu se preklik
SRY FANDO NIC OSOBNIHO JEN JSEM DEBIL.Ja budu fungovat o vik az po zari
Ted max v tydnu Po.. St....
Nikdo nic neprodavat penize to nezere kdyz to stoji
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Přesně jak píšou klucí.

Prodávat to nemá cenu, stejně by tě to pak akorát sralo.
Jen si to pěkně nech, ještě pořád uvažuju nad tím kamenolomem ve Zbytinách, třeba se to letos nakonec uskuteční.
Nechci nic slibovat a už vůbec nechci nic plánovat a taky by to nebyla akce typu Vodník jelikož na něco takového se nezkušený člověk jako já nezmůže, ale pokud bychom se na jeden víkend domluvili, zajeli to okouknout a na další víkend to svolali, tak by tě to taky "nakoplo", jen se neboj...

Od starosty/dlouholetého kamaráda jsem měl i slíbeno, že není problém poskytnout zázemí (místní fotbalová klubovna), kde se dá v klidu přespat i ve více lidech (10 - 15 ks by se tam mělo vejít) a taky s parkováním a ostatními prostory na "pořádání akce" není problém, protože tohle všechno jsem už zjišťoval, takže jde jen o to se jeden víkend přijet na lom podívat případně upravit trasy a další víkend to pořádat trochu oficiálněji...

Co vy na to?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Když bude čas, my bychom jeli někam na večír s basou a lahvinkou a pak sobotu projezdit... Stačí to rozject!

Dneska jsme s klukama chvíli zase letovali, dolepšili jsme rámy na červeným, na AST musí Matěj v top formě. Pak jsme v rámci pracovní náplně dovázali poslední várku klád a vor je hotov, fotky mám ale doma ve foťáku, je to mazel - 12 x 2 metry a s barem. Nu a když jsme byli kousek od Lipna, odpo jsme si cestou domu s klukama odskočili do Ria...

http://www.drzimepalecky.cz/fotogalerie ... blz9fjrtbc

A pak ještě na letiště do Frymburka kouknout jak lítaj nemodeláři s velkejma strojema...

Vidíš, takhle je to furt, stále nabytej program, na ježdění ani vteřina času - teď jsem u bráchy na pivku a domu až za tmy. Po prázdninách nastane klid...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Na toboganu zasadne po zadech a hlavou napred, vic obracene uz to nejde a ten pocit za to stoji :-D

Jinak veru luxusni momentka.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Jaký pak kecy... Prostě splašený trubky a stínohra...

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jen Martin (.. a priroda) umi zrcadlit veci v kusu dreva...

Jo jo, to je pane klicka na honcho. Mosazna duta? Libinse mi, jak tam vzadu je ten dratovej blatnik. Tam by snad i slusel kousek lexanu v barve vozu... Nejaka ta reklama na PÖ tým, zrcadla ze dreva nebo tak, jako na spravnem soutezaku!
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

twl to počasí si dělá pr....l když se konečně dohodnem na ježdění tak bude poprchávat a všichni zase budou mít výmluvu že prší takhle se nikdy nesejdem :NO: :NO:
Uživatelský avatar
mates.swat
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 12.06.2016 1:15
Bydliště: ČB

Re: FreeKec

wolff píše:twl to počasí si dělá pr....l když se konečně dohodnem na ježdění tak bude poprchávat a všichni zase budou mít výmluvu že prší takhle se nikdy nesejdem :NO: :NO:



Odpoledne by se to snad mělo vybrat a bude i sluníčko :OK: a i a deště se dá jezdit, minule jsem byl na Kvildě a pršelo celou dobu, tak jsem schoval vysílačku pod bundu a bez problémů :-)
http://matess777.rajce.idnes.cz/
SCX10 Jeep Wrangler G6
Spektrum DX4S
*********************************
AX10 Scorpion přestavba na SCX10
Flysky FS-GT3C
*********************************
HIMOTO MONSTER TRUCK EMXT-1 4x4

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“