Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Vozejk na loď

Jak jste si možná někdo všimnul, moc jsem chtěl lodičku za auto. Tady je výsledek http://plutoone.rajce.idnes.cz/Vlek_na_lod/ Snažil jsem se použít co nejméně šroubů. Takže hliníkové profily jsou lepené. Vozík je osvětlený, proud bere klasicky z auta. Docela to funguje jak má, když se člověk trefí, tak na něj lze najet a bez dotyku naložit loď.
Apollo
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 28.11.2015 10:41
Bydliště: Chrudim

Re: Vozejk na loď

Jo pěknej vozejk, mám něco podobnýho, ale ten Tvůj je dokonalejší.
8x8 Mad Torque Monster Truck Crawler - Himoto MegaE8MTL - Traxxas Stampede -Axial SCX10 II
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vozejk na loď

Coooovece takovej prdackej vozejk... Dobry! Co to tamas za lodicku?
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vozejk na loď

Mira píše:Coooovece takovej prdackej vozejk... Dobry! Co to tamas za lodicku?

Díky loď mám tuhle Jen jsem do ní musel koupit lipolku. Na origo baterku jezdila asi 10s. Ale mohla by být trochu větší. A rychlejší. Jezdí něco mezi 20-30km/h tak 15min. Bohužel se mi zatím nepovedlo objevit vhodně velkou loď za normální peníze.
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: Vozejk na loď

a máš už nějaké fotky jak si s tím byl někde u vody ??? a jinak to máš pěkně . jak ten vozík drží když je slepený ??
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vozejk na loď

sim_ma píše:a máš už nějaké fotky jak si s tím byl někde u vody ??? a jinak to máš pěkně . jak ten vozík drží když je slepený ??

http://plutoone.rajce.idnes.cz/Vlek_na_ ... 145744.jpg fotila manželka mobilem. Tak to asi žádná hitparáda nebude.
Lepil jsem 2 různýma lepidlama. Kdyby to někoho hodně zajmalo napíšu názvy. Obě jsou dvousložkový, z baumaxu a stojej pár korun. Jedno je syntetický kov. Rychle schne, dobře se brousí a barví. Je hodně tvrdé, ale příjde mi křehké. Někdy se mi stalo, že mi spoj při pilování praskl. Druhé je hodně houževnaté, ale zase dlouho schne. Ale spoj mi přijde pevnější. Tak jako tak je vše dost pevné i na jízdu v terénu.

Zpět na „Vozejky, přívěsy a podobná havěť“