Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

Vaterra slick rock

Ahojte predstavujem moju Veterrku , Zatial sú na nej Bedlocky a gumy Ansmann 1.9 + 35 g zavažia v každom kolese , namieru vyrobene panely streknute do zelenej a namieru spravene polepy , daľej nejaká ta výstroj nech to vizera viacej ako človek a rezerva ( pôvodné koleso ) , rozširovacie podložky 2 mm na každej strane.... v budúcnosti plánujem origo funkčnú svetelnú rampu , spodné spojovačky do tvaru L , kovové riadenie , nastavitelné tlmiče a možno silnejší motorček , myslim že by sa kludne zmestila speed 400-vka , a spodne alu ochrany differakov . Model je od základu komplet waterproof , s programovatelným regulátorom , má plné uzávierky alu. ja jazdím na lipolku 2000 mah vydrži cca na trasu 4-5 km záleží od obtiažnost terénu vysielacka spektrum DX2e

Hneď po kúpe , seria + výstroj vzaduna klietke
Obrázek
Obrázek
Obrázek
skúška nových panelov
Obrázek
momentalne aktualny stav
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Vaterra slick rock

Z nejakeho dvodu mi nejdu zvacsit fotky..ale neva.
Docela sa s tym hras, ale je to trosku preplacane..ta rezerva ti znacne zvysuje tazisko. A to na takto makko nastavenom pruzeni..
Ja mam tiez doma slickrocka a zatial som spokojny, gumy netreba menit, origo pneu maju vyborny grip, tlmice funguju dobre.. Mozno len baterku a vacsou kapacitou...
Aku tam mas ty?
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

Re: Vaterra slick rock

co sa tyka pneu menil som ich lebo model treba znacne dovazit na predku a odlepovat gumy dole mi nepride ako dore riesenie taky bedlocky su nahrozumnejsie riesenie zosrobujem zhodim dam zavazia a zasrobujem bez staristi a grip maju o 50 percent lepsi ako origo gumy... co sa tyka tlmičov chcem druhe hlavne preto lebo na tychto ma znechucuje neustale vyskakovanie pruzin zo spodnej salky a nepaci sa mi ako model vykruca pri zabere hore kopcom ... a baterky mam 2000 mah zvladnu prejst tak 4-5 km zalezi od terenu

PS : zvačiť sa da kliknuťím na ikonku pri lavom spodnom rohu obrazku :)
Uživatelský avatar
Tosho
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.08.2012 0:00

Re: Vaterra slick rock

NAVIJÁK takže dostal som do daru servo s kovými prevodmi , komplet na guličkových ložiskách tak som si povedal že z neho spravím naviják. Servo som rozhadzal , vytiahol kolik , potenciometer dal do nulovej polohy a zalepil , tym padom sa servo zmenilo na naviják. dopedu som si zo starých pák ku servám vyrobil kotúčik kam som navinul čierny špagát 2metre dlhy a nakoniec dal karabinku. Pri skúške som šnúrku zavesil na hrazdu v zárubni a model sa pekne vytiahol až hore tak myslým že o silu núdza nebude :)


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Roubalik
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 17.01.2016 20:58

Re: Vaterra slick rock

Ahoj,chci se zeptat mám take slick rocka a chci se zeptat kde na to mám hledat díly chtěl bych jina kola a také ho nějak výzbrojit :) predem diky za radu
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vaterra slick rock

Astramodel, tam maj náhradní díly.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „Vaterra“