Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ty ti delaji vitaru?
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Mira píše:Ty ti delaji vitaru?

neblázni,to jsou profíci,ty by o takový japonský SUVčko ani nezakopli.Dělají jen pravý offy,Jeepy,Peugeoty,Skodovky a podobný kombi terénní plnokrevníky ;-)
Pojdte plkat o RC,kdo co dělá?A jestli nedělá,tak aspon co by chtěl dělat!(to bude delší :-D )
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Františku je to stejný jak dřív vypadá to že s tebou nikdo nechce plkat to znamená že nikdo nic nedělá a asi už dělat nebude :-D :-D :-D ale já něco dělám :-p :-p ten Sawback je takovej super podvozek že na něj jde každá kastle :hura:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

pěkný to máš,já mám napasovanou boudu s nárazníky,čekám na pneu a disky,mi se na tom prostě menší kola,kratší tlumiče páčí víc,furt to máš monster.Jenže nemůžu vybrat barvu,a to mi brzdí.Snad se do Vánoc rozhoupu,dodělám to,a rovnou si to můžu strčit pod strom :-D
S časem momentálně taky bída :-(
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

hele na fotkách je to takový křiklavý ale ve skutečnosti je to čupr kára příště na to hodím třeba tohle http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... mplete-Set :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

8o woooow no tech chevy ten je....
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Míro je vidět že nesleduješ trh ten je minimálně půl roku :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Kdo koupi myho pezota?

Prostorny rodinny offroad P 406 break, kde "break" neznaci jen karosarskou variantu kombi, ale i celkovy stav. Motor najel jiste uz pul milionu kilometru, je tedy provereny, jako novy. Klimatizace, jakozto i stahovani okynek, svou funkci zbytecne nezatezuji elektrosoustavu vozu. Dvere zavazadloveho prostoru nejdou zamykat, ba ani zavirat, takze velmi usnadnuji pristup do zavazadelniku v okamziku, kdy mate plne ruce a je slozite odemykat, kdyz nejde dalkove ovladani. Staci viko kufru proste zvednout. Dale bych vyzdvihl umne nabouranou predni cast vozu, ktera az na jednu izolepu drzici blatnik nedava tusit, ze je pryc hned nekolik dilu karoserie i treba se svetlometem. Zvenku vse vypada prijatelne, zadny strach, svetlomet sviti dle normy. Dale je treba zminit kvality podvozku teto limuziny vyssi stredni tridy. Vzorek pneumatik se na jejich hladkou plochu da namalovat letni ci zimni, dle potreby. Stejnou fixou lze pripojit na boky napis "all season". Pri pridani plynu jede automobil vlevo, pri ubrani a ztrate tahu ci brzdeni vpravo - mirnejsi zatacky lze tedy projizdet plynulymi oblouky pouze za uziti plynu, netreb ovladat volantem!
Tento unikatni ctyrvalcovy turbo automobil bude k mani za cenu disku, repasovaneho alternatoru a repasovaneho vstrikovaciho cerpadla, tedy za zhruba vosumdesat tisic Frantisku Palackych. Samozrejme je mozne obnos zestihlit zapomoci Emy ci skupiny TGM. Do nuse Komenskych nejdu.
Nabidky do SZ. Foto pripojim dle zajmu.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Míro, kdybys měl slušnýho transportéta v naftě, čtyřicet Fanoušů bych ti jich dal, ale tohle? To jsou auta na silnice a ty mi u nás nemáme !
:-(

Jinak vývoj takřka žádnej, spíchnul jsem Matějovi interiér do Krnova, ale není se čím chlubit, je to hodně horká jehla. Včera večer místo sklenky vína s manželkou - dílna - a o půlnoci vše bylo v autě pokupě a já hurá na kutě. Toť vše.

Ještě k Fandovo velkýmu koníčku, prachy, prachy a furt prachy. A míst k ježdění je stále dost, jen se to chce pohybovat ve vesnickým prostředí. Problémem zmíněných "offrouďáků" je původ ve městě. Ať jsme jezdili kde jezdili, vždycky s náma jel někdo místní, kdo zná poměry a ty nejlepší místa. Stejně to bylo i u nás, když někdo přijel k nám, jeli jsme spolu. A člověk domácí ví kam může a kam smí. Když je nás víc, můžeme skoro všude, aniž bychom kohokoli rozzlobili. Toliko můj přínos z této oblasti.
Taky jsem kouknul na pár starších fotek a mám tam několikrát taženou vitaru. Až se dostanu příště k PC, hodím sem pár obrázků, něco na ochutnávku. Problém největší je že kdo řídí fotku neudělá a spolujezdec když sedí v autě taky ne. Takže ty nejlepší vzpomínky si člověk musí uchovat sám v hlavě a občas o nich vyprávět, než to strejda Alzheimer zakáže. A Vitara s náma jezdila v Novejch Hradech, v Brloze, v Chlumě, ve Chvalovicích... Dokonce - pokud mě paměť neklame - kdysi měl vitaru i Skřítek. A dneska jezdí Rangem!

Jo a WoToKaBi je docela otázka na místě, nebo ne???
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

JJ,ale to je to co jsem říkal,ve všech bodech.Když koukám na Wolffa doprava(na sedačku spolujezdce),za ním už jen brouci a kopřivy jak jedem bokem škarpou,tak věř nebo ne,já vylezu těžko když"míchám benzín",držím volant,šlapu pedály a spolujezdci se taky vystupovat nechce :-D A tak je to pokaždý,když projedeš něco horšího,tak jediný na co myslíš je jestli a kde jsi něco utrhnul a ne jak to vyfotit :-D
Ani jsem netvrdil že je to můj velký koníček,na takový koníček prostě nemám zbytečný fondy,ale tenhle břichoplaz na to poježdění kolem naší vsi stačí.A je to přesně jak říkáš,jedu tam kde vím čí to je,a kdybych nedejbože napáchal nějakou škodu(třeba vytrhnul o drn trávy víc :-D ),tak to večer rum nebo myslivec v hospodě spraví a mezilidské vztahy jsou tam kde mají být.
Jsou ale lidi,co prostě odkojeni pouze městem,zakoupí 4x4 a jdou se vyřádit,a bud je to od přírody blbec,nebo je ve špatnej čas na špatným místě,a sám dobře víš jak lidi mající nějáký ty polnosti a zalesnění na takový lidi hledí.Je to boj,a s RCčkem ti hrozí maximálně to,že si dáš na akci o pár piv víc,nebo že přijede Míra(mor,nálet kobylek,atomovou hrozbu,počasí a podobné věci jsem vynechal-a rovnou mi napadanul ten nejčernější scénář) :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak tak :OK:

Ještě si vzpomínáte, jak jsem psal že jsme byli na Jindřichohradecku a že jsme vyhráli hovno?

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Moje gigantický štěstí že cenu dostal vždy první a poslední. Čtyři ostrý jízdy a čtyři zlomený tlumiče. Celkem to vychází, když se jede z vostra a skáče hodně daleko...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

ha, prohrábnul jsem starý fotky a něco jsem vyštrachal. Pro Fandu - vitaru jsem tahal několikrát, ale fotku jednu jedinou
Obrázek

Bahno nekouše, takže při offroudění se člověk nemusí bát ušpinit, protože jinak je všechno špatně:
Obrázek
Obrázek

práci se člověk taky nevyhne, dokonce i když se nejezdí
Obrázek

a je třeba vychovávat další generace, vida ho Matěje:
Obrázek

a tady průřez historií (první ARO 240 s mercedesovým třílitrovým motorem s kompresorem za jízdy na žádné foto není)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a jedna z nejlepších věcí - nechat řídit bráchu
Obrázek

nebo druhýho bráchu
Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

teda Martine supr fotky :OK: :OK: :OK: to vysoký aro a ten patrol :HOPS: :HOPS: :HOPS: :HOPS:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Fotky pěkný GRko je daný.ARO 244 či co to je,je super,ale za mně rozhodně to ARO desítka,to jsem vždycky hrozně chtěl a nikdy si to nepořídil,nesplněný sen,nádhera Martine :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Martin jede :FINE: :-D


Nejvic je jak ma podlozeny to rozebrany aro (aro, ze jo) s pivem na blatniku... To se nebojis kolem (a pod tim) lezt, kdyz to mas lozeny takhle fikane?? :-D

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“