Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

rc-vitek píše:
Woyta píše:Pokud je unik malej, ze jede detekovat pri vakuovani, tak se dava napln s barvivem aby bylo videt, kde to utika.

Při vakuovani ovšem nezjistíš místo. Petr už ví, že tam ten únik má, jde jen o detekci místa, na což slouží to barvivo nebo případně detektor na chladivo, což by bylo pro něho lepší, že by nezanášel nic do okruhu jen pokud by chtěl ověřit ten únik z kondenzátoru (výměníku tepla)


Jak píše Vítek. Největší problém je sehnat redukci. Tam jsou staré ventily a v servisech je nemají. Redukce má jeden známý známého z práce, který mi to už plnil. Vydrželo to 2 dny a uniklo to. Ale chladil jak lednice. Ten je z Budějovic (55km) a potřebuje ty redukce k práci, protože dělá kancelářské klimaticace. Já mám mechanika kousek od Vimperka a potřebuji to sfouknout třeba za 2 dny, abych redukce mohl vrátit. Jenže Adolfem jezdím do práce a tak tyhle 3 věci musím zkloubit a pořádně naplánovat. Občas také není nálada nic řešit a tak je to furt. Já už bych ho potřeboval zaparkovat a koupit jiné auto. Pak by byl čas na něm pořádně dělat a ne jen tyto nárazovky. Ten můj mechanik používá detektor a barvivo či natlakování je stále stejný problém, že nejsou hadice jak to natlakovat. Však ono to přijde. Jakmile se najde únik, tak už to bude sranda.

Dnes Adolf dostal zase škeredé plecháče a tak bude na pár měsíců jako z fabriky :lol: Zde je proměna

Obrázek

A konečně jsem po 27 letech zajel pořádně motor a zachytil toto krásné číslo :-D

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Vaše auta 1:1

takže tam nejsou ty rychlospojky na autoklimy ale klasický chlaďařský ventilky? palcový tedy, když jde o klimu, počítám?
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Přesně tak Vítku. To to maličko komplikuje.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Vaše auta 1:1

leda sehnat chlaďaře v okolí pro normální chz a nechat to natlakovat dusíkem jeho, pokud tam zbylo trochu chladiva, elektronický detektor by místo úniku mohl zjistit, alespoň v tom kondenzátoru (lidově chladič)
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek

:wink:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Copak, nebylo na porčáka, taks to řešil rapidem?


To uz ma ten favoritackej vrsek nebo to az 136...?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

aviaro píše:Obrázek

:wink:


Zdar pane, zrovna včera jsem koukal na rajčák co děláš. Rapid moc hezký :FINE: Co Patrola, ještě máš? By jsme to mohli třeba v neděli někde u vás prohnat, co myslíš?
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Porsche to je, sice "Východu" ale je ... :oops: :lol:

Ne, tohle má ještě 5-ti kanál (litina) až 135 / 136 byl 8-mi kanál (hliník). Má to 43 kW (stejně, jako 135) a jede velmi pěkně ! Má to 4-pístky brzdy, zadní vlečnou suchou nápravu a 5q. Rok 88 (jeden z posledních 130-tek). Vyrobeno pouze 10 285 kusů !

Jinak už jsem repasoval karbec (nechodila vůbec druhá komora, trysky ucpaný, nechodil plovák atp.), dělalo se těsnění pod hlavou (šla voda do oleje), dával repáslou AC pumpu, jinak olej, filtry, svíčky, kabely, cívku, fridex, trubky a hadice k topení atd atd ani nemluvím. Ale nákupní cena byla defakto zadarmo, takže proč ne. Má zaplacený EKO a měsíc starou technickou, jako bonus.

Co se koroze týče, tak vcelku nic hroznýho, jen lehce lemy a pravej práh. Nosníky a podlaha, netknutý. Kastle dosti potlučená (pán byl 47. ročník) ...

Dneska jsem na něj obul "prolisy" s et10 a gumky 175/60 R13. 8)

Obrázek

Obrázek


Hrozně mě to auto baví, prostě "sportovní kupé", retro jako prase. Práce na něm samozřejmě je, ale nic dramatickýho. Teď je třeba na řadě spojka a brzdy.

Jinak Láďo, GRko už nemám, přišla "zajímavá" nabídka a tak šel z domu. Chci ale pořídit nějakýho samce na vyblbnutí.
Naposledy upravil(a) aviaro dne 14.12.2016 20:52, celkem upraveno 1 x.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Jestli byl skoro zdarma tak si toho važ. Teď šli s cenou hodně nahoru.
Nás kousek jsme před pár lety koupili za 20k. 20k za náhradní díly, rok v garáži a 20k za barvu.
A teď nedávno nám za něj nabízeli 135k na ruku.
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

:wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

:idea: :arrow: :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Strašně mě holka baví ! 1.9 JTD (81 kW) ...
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

Ci woe multipekáč,...hrůza hrůz... :-( :-D

Nějak mi to k tobě nepasuje..... :-p
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vaše auta 1:1

Je to zase tady. Místo zajímavých kousků se tady začaly voběvovat ty nejhnusnější a nejtuctovější auta, co kdy kdo vyrobil. :-(
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Jooo, to je ono ! :lol: Názor většiny lidí co slýchám.

Já se s ní ale svezl a okouzlila mě. Navíc jsem si jí koupil taky trochu z recese, páč lidi okolo mi říkali, že si jí nekoupím, že mi nevěří. :wink:

PS: Zkusit se má vše, nebo ne ? Myslím, že to není a nebude moje první ani poslední auto, hihi.

Ale je to prostě funny kára, už se těším, až pojedu na sraz Multipla klubu ... :CIAO:

btw. Multina není zrovna moc tuctová, ono jich totiž moc nejezdí. :-D A hnusná, to je relativní, každýmu sedí něco jinýho.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...

Zpět na „FreeKec“